Twój pomysł na kartę.

+
Oficer łącznikowy - NG, 1hp, aktywuj ponownie umiejętność brązowego szpiega.
 
Powinno być więcej wersji Vilgefortza - Kovirski, bo tam się urodził, Czarodziej Kapituły wspierający archetyp magów w KP, Najemnik jako karta neutralna no i obecnie istniejący w NG jako Zdrajca czy coś takiego :)
 
Taktyka: spalona ziemia - 6 prowizji, zniszcz wszystkie artefakty w wybranym rzędzie przeciwnika.
 
@kotwica407
Białe zimno niszczy wszystkie artefakty. Bomba dwimerytowa niszczy jeden. A ma się dwa rzędy po to, żeby nie grać wszystkiego w jednym.
 
Łowca nagród - brązowa, neutralna, 4 punkty, 6 prowizji, zablokuj maksymalnie do 2 kart tej samej kategorii, otrzymaj 1 punkt uszkodzeń za każdą zablokowaną kartę.
Post automatically merged:

Taktyka: Salwa łuczników, 6 prowizji, zadaj 3 jednostkom wroga 1, 2 i 3 punkty uszkodzeń.
 
Last edited:
Khagmar - gold, potwory, 5 pkt, 9 prowizji. Zablokuj jednostkę i daj jej krwawienie na 4 tury. Swoją drogą nie wiem dlaczego dodatek poświęcony wampirom nie dostał tej postaci ;/
 
Moja propozycja nowej złotej karty neutralnej:
Geralt: Quen
Prowizja: 11
Siła - 4
Rozmieszczenie: Daj tarczę jednostce w swojej ręce


geraltquen.png

Tylko lepsza grafika ;)
 
Zastanawiam się w sumie, dlaczego umiejką Barnaby jest akurat wzmacnianie? Skoro to wynalazca, bardziej by pasowało tworzenie artefaktów/pułapek, wówczas byłby niezłą kartą dla Eldaina. Obecną umiejętność można by wówczas dać niziołkowi Rusty'emu Vanderbeckowi.
 
Chciałbym, żeby w przyszłości zaczęto działać przy rozbudowie smoków. Kilka kart ode mnie:
- młody smok - brąz 4 siła, 5 punktów prowizji - jeśli na twoim cmentarzu znajduje się jednostka uzyskaj witalność na 2 tury, jeśli na twoim cmentarzu znajduję się jednostka o sile 9 lub więcej uzyskaj witalność na 4 tury,
- leże smoka - artefakt, 9-10 prowizji, za każdym razem gdy zagrasz smoka, utwórz jajo smoka w losowym rzędzie,
- ognisty oddech - karta specjalna, 6 prowizji - zadaj 4 punkty obrażeń wrogiej jednostce, jeśli została zniszczona, utwórz jajo smoka w losowym rzędzie,
- jajo smoka - 3 siła, 4 prowizji - za każdym razem gdy zagrasz smoka, wzmocnij tę jednostkę o 1.
 
Przyszło mi do głowy jeszcze, że liderem mógłby być VIlen. Trzeba by tylko zrobić animację wielkiej głowy i łapy w miejsce lidera na stole. Umiejętność - rozdarcie łapą - rani wszystkie jednostki w rzędzie za 1 i daje im krwawienie na 1 turę.
 
Top Bottom