Twój pomysł na kartę.

+
Czemu op, starczy mieć w ręce coś przeciwko artefaktom, albo oczyszczanie, albo pożeranie ;p Poza tym balansowanie prowizją.
 
Zrobienie ze swarmu Daerlańczyków działającego archetypu:
 
Czemu op, starczy mieć w ręce coś przeciwko artefaktom, albo oczyszczanie, albo pożeranie ;p Poza tym balansowanie prowizją.
taki art byłby ciekawy z dwóch powodów: zwiększanie popularności martwego efektu jakim jest trucizna oraz zwiekszanie liczby groznych artefaktow co poskutkuje wiekszą popularnoscia artefakt removali.
Koszt werbunku 9 i podpis: Przyszedłeś mnie zabić?
9 prow za neutralny silnik, który na wejsciu robi 6 pkt i wymaga 5 pkt do zabicia. Za mało. Widział bym to raczej za 10-11.
 
Last edited:
9 prow za neutralny silnik, który na wejsciu robi 6 pkt i wymaga 5 pkt do zabicia. Za mało. Widział bym to raczej za 10-11.

Myślałem o tym, ale w mecie pełnej remowali silnik i do tego złoty wymaga jakiegoś wzmocnienia, żeby ludzie go grali. Oprócz zwykłego niszczenia możesz poczekać, aż urośnie do 8 i potraktować super-remowalem, możesz zablokować, zresetować, nadać nagrodę lub truciznę. Do tego swing 6 pkt za 9 prowizji to nie jest wybitny wynik jak na złotą kartę. Żeby "zwrócił" się koszt prowizji, musisz ją utrzymać 3 tury, co może być problematyczne.

A neutral i do tego epicki, bo tak wynika z charakterystyki postaci, do której dopasowałem wszystkie atrybuty oraz umiejkę. Moim zamiarem było stworzenie grywalnej i uniwersalnej karty, a nie zapychacza kolekcji, żeby tylko było w niej więcej cycków. Salma jest bardzo ciekawą postacią. Zawsze zastanawiało mnie, jak do tego doszło, że znalazła swoją niszę wśród ludzi i to w samym gnieździe Wiecznego Ognia oraz co stało się z nią później.
 
Oto moje propozycje na wykorzystanie nieużywanych obecnie kart dowódców.Piszczcie ,która frakcje następnie przygotować.
(aby nie było potem oskarżeń o plagiat ,karty wysłałem również Kondziowi ;) )
 

Attachments

  • Eithn__.png
    Eithn__.png
    1.9 MB · Views: 82
  • _Dana_M_adbh.png
    _Dana_M_adbh.png
    1.9 MB · Views: 78
  • Brouver_Hoog.png
    Brouver_Hoog.png
    1.7 MB · Views: 78
  • Eldain.png
    Eldain.png
    1.9 MB · Views: 74
  • Francesca_Findabair.png
    Francesca_Findabair.png
    1.9 MB · Views: 75
  • Filavandrel_a_n_Fidh_il.png
    Filavandrel_a_n_Fidh_il.png
    1.7 MB · Views: 76
Leo (wiedźmin) 2hp, złota, 7 prowizji - zagraj bombę z talii
Post automatically merged:

Scenariusz (potwory)
Catriona
prolog: stwórz szczury
1 faza: stwórz kartę epidemii
2 faza: stwórz ghula
 
Last edited:
To ja też wrzucę swój mały pomysł :)
Kto wie, a nóż widelec kiedyś się tym pogra :)
 

Attachments

  • Harren_Brogg.png
    Harren_Brogg.png
    1.8 MB · Views: 82
  • Karczmarz_Olaf.png
    Karczmarz_Olaf.png
    543 KB · Views: 76
Można dodać:
Bertrama Taulera
Viene
Selyse
Wiedźmina Aidena
Tomas Moreau który by wzmacniał kartę wiedźmina
Wiedźmina Jerome
Wichta Plamistego do potworów
Marlenę
Barnabę Bazyliego
Długowłosa upiór
Chmurny gigant
 
Pożar - zadaj najsłabszej jednostce, lub jednostkom w rzędzie 1 punkt uszkodzeń.

Villentretenmerth - na rzędzie bliskiego starcia zostawiłbym obecną umiejętność, rząd oblężniczy - po 2 turach podpal całe pole bitwy.
 
Top Bottom