Twój wymarzony medalion....

+
Twój wymarzony medalion....

Cześć,

chciałbym prosić Was o pomoc ... :)

Czy możecie w tym wątku, w kilku - kilkunastu słowach opisać Wasz wymarzony medalion ?

Jaki medalion chcielibyście posiadać? ( Jakiego cechu, której z czarodziejek, przedstawiający jakąś postać - lub jej część np. głowę) - oprócz medalionu cechu Wilka :)
( w jakim rozmiarze : długość - szerokość )

Czy medalion miałby spełniać tylko funkcje kolekcjonerskie ( ozdobne, domowe ) , czy też powinieni posiadać wymiar mniejszy (wisiorka) aby móc nosić go na co dzień ?

Z góry serdeczne dziękuję za każde Wasze odpowiedzi i sugestię :)

Pozdrawiam

Mateusz
KolekcjonerX
 
Last edited:
Ja bym chciał taki o:
 
Medalion z W1 w rozmiarze medalionu z EK W3. Nie pogardziłbym jednak również fajnym medalionem cechu Gryfa inspirowanym REDowym gryfem.
 
Jak dla mnie to jeżeli chodzi o taki do noszenia to ten z EK W3 jest w sam raz ;). Ale dziewczyna by mnie chyba rzuciła gdybym chodził w nim na co dzień :D. Pozostaje zatem tylko postawienie go na biurku ewentualnie powieszenie na lusterku w samochodzie.
 
Oprócz medalionu podstawowego , czyli cechu Wilka , jaki medalion chcielibyście posiadać ?

Piszcie śmiało , każda Wasza opinia jest dla mnie ważna :)

dziękuję !
 
Tyle pytań o to, jaki byśmy chcieli medalion, że zaczynam nieśmiało przypuszczać, że ktoś tu nam chce rozdawać medaliony :p
Do rzeczy, dla mnie odpowiedni byłby dyskretny, płaski medalion cechu Wilka, ewentualnie Kota. Średnica maksymalnie do 3 cm. No i oczywiście powinien być porządnie wykonany. Do postawienia na szafce chciałbym już taki kozacki. Średnica około 10 cm, na podstawce żeby lepiej go było widać. Tutaj ostro zarysowane krawędzie byłyby już pożądane. Co najważniejsze, w przypadku wiedźmińskich medalionów minimalizm jest priorytetem - nie ma co udziwniać na siłę.

PS. Z tymi drganiami, o których pisałem na początku to może nie jest taki głupi pomysł. Gdyby zsynchronizować medalion i smartfon, to medalion mógłby drgać, gdy przyjdzie sms. Problemem mogą być kwestie techniczne związane z miniaturyzacją urządzenia. Może to i zwykły bajer, ale ludzie kupowali już dziwniejsze rzeczy...
 
Last edited:
To ja doskonale wiem :) , jednakże swojej opcji nie podałeś :)

---------- Zaktualizowano 21:33 ----------

W tym wątku , piszemy o medalionach pochodzących z wiedźmińskiego landu ;)
 
Ja bym najbardziej chciał medalion szkoły gryfa ewentualnie kota. Wilk będzie w kolekcjonerce więc będzie brakowało tylko tych.
I tak jak wilka na pewno bym je nosił na co dzień. Oczywiście nie jak Leo tylko na zmianę.
 
Dla kobiet medalion Yen lub Oczka ;)

Dla mnie chyba (oprócz ikon szkół wiedźmińskich) z głową Dagona. Ew. cała Kikimora. ;)
 
Top Bottom