Twórczość Eskadro

+
Twórczość Eskadro

Skoro ponownie zacząłem się pokazywać na forum dzięki wspaniałemu spotkaniu społeczności, to w sumie warto pochwalić się własnymi pracami. Aktualnie nie mam tego zbyt wiele, ale kolekcja różnych rozmaitości stale się powiększa.

[ ]
Replika stalowego miecza z Wiedźmina III


Trofeum z Leszego


Replika Łopaty Klucznika


Tak można mnie było spotkać na tegorocznym Pyrkonie. Nie jest to kompletny cospley, robiłem go w ogromnym pospiechu przed samą imprezą. Kiedyś zwiększę szczegółowość zbroi, dodam wiele brakujących elementów, poprawię malowanie oraz wykonam kostur. Wtedy też szykuję porządną sesję zdjęciową.

Aktualnie w planach mam wykonanie cospleyu Klucznika. Strój prawie gotowy, ale jeszcze trochę elementów zostało. Tyle na teraz. Wszelkie uwagi oraz konstruktywna krytyka mile widziane. :)
 

Attachments

  • 10562751_999490123450862_8303523274109807228_o.jpg
    10562751_999490123450862_8303523274109807228_o.jpg
    412.6 KB · Views: 67
Last edited:
Zasadniczo można wstawić Klucznika WIP. Trochę brakuje do końca, ale skoro był już prezentowany publicznie.







Obecnie niestety nic wiedźmińskiego nie powstaje, mam sporo roboty z cospleyami z innych uniwersów.
 

Attachments

  • Konkurs.jpg
    Konkurs.jpg
    276.4 KB · Views: 88
Ostrze wydaje się trochę przy krótkie względem rękojeści (powinno być 4 do 1 a nawet 5 do 1 względem długości).
 
Wszystko robiłem na podstawie modelu z gry. W grze masz stosunek głowni do rękojeści 2.75/1. Efekt krótkiej głowni może być spowodowany tym, że musiałem delikatnie zredukować zakrzywienie sztychu, ponieważ uniemożliwiało ono chowanie szabli do pochwy.
 
Człowieku, po prostu świetne. Można by gadać, że to jest niesamowite itd., ale i tak to nie odda mojego zachwytu, więc ograniczę się tylko do tego pierwszego zdania. Planujesz może wykonanie repliki Vitis?
 
Człowieku, po prostu świetne. Można by gadać, że to jest niesamowite itd., ale i tak to nie odda mojego zachwytu, więc ograniczę się tylko do tego pierwszego zdania. Planujesz może wykonanie repliki Vitis?

Niestety nie kojarzę. Możesz przybliżyć?
 
 
Jakoś podczas gry nie zwróciłem na niego uwagi. Przyjrzę się na spokojnie w domu na dużym ekranie. :)
 
Dzięki za pozytywne komentarze. Jeśli od nowej właścicielki Iris otrzymam dodatkowe bardziej szczegółowe zdjęcia, to także zamieszczę w temacie.
 
Niedługo zabieram się za kolejny wiedźmiński miecz. Będzie to jednak bardzo wyjątkowa robota. :)
 
Robię moimi rękoma. W zasadzie jest to typowo ręczna robota, gdyż nie posiadam ani specjalnych narzędzi, ani warsztatu, ani wcale stałego miejsca do pracy. :p
 
Top Bottom