Twórczość Eskadro

+
Już pierwsze zdjęcia robiły wrażenie. Kolejne są po prostu niesamowite :). Jeśli to ręczna robota, to tym większy szacun :).
 
Pora napisać o moim kolejnym projekcie, który jest bezpośrednio związany z najwspanialszym folk metalowym zespołem na świecie, mianowicie Percival Schuttenbach. Z okazji premiery najnowszego albumu Strzyga szykuję wyjątkową replikę srebrnego wiedźmińskiego miecza. Zostanie ona przekazana podczas jednego z koncertów rozpoczętej trasy koncertowej, na którą zapraszam wszystkich fanów metalu, folku oraz wiedźmińskich klimatów. Dla tych ostatnich zostanie odegranych kilka specjalnie przygotowanych kawałków.

Do zobaczenia pod sceną.
 
Pora zaprezentować moją najnowszą pracę, mianowicie miecz Strzyga przygotowany specjalnie dla Percival Schuttenbacha. Jest on bezpośrednio związany z najnowszym krążkiem dzierżącym te samo imię. Na głowni wybite siłą tej cudownej muzyki nazwy poszczególnych utworów zapisane alfabetem naszych przodków. Od wczoraj godnie służy temu wspaniałemu zespołowi.









 

Attachments

  • IMG_4317.jpg
    IMG_4317.jpg
    142.7 KB · Views: 33
  • IMG_4312.jpg
    IMG_4312.jpg
    146.1 KB · Views: 34
  • IMG_4345.jpg
    IMG_4345.jpg
    370.2 KB · Views: 35
  • IMG_4348.jpg
    IMG_4348.jpg
    356.3 KB · Views: 31
  • IMG_4362.jpg
    IMG_4362.jpg
    270.1 KB · Views: 35
Last edited:
Niezłe, niezłe. A tak poza tym, widziałeś coś w tym przebraniu?
Dobrze, że Klucznik nie miał jeszcze "zamkniętych" ust, przynajmniej impreza nie skończyła się o suchym pysku ;)
 
Widziałem niewiele, ale wystarczająco by się przemieszczać w oświetlonym pomieszczeniu. Jednak całość jest przygotowana pod sesję cosplay, a nie na imprezy. :p Jednak tematycznie idealnie pasowało, by Klucznika zabrać.
 
Top Bottom