Tworzenie dowódców

+
EDIT: Znalazłem odpowiedz na ang. forum, ale żeby nie spamować, zamieszczam nowy bug. Przy stworzeniu karty dowódcy, jest ona nadal zablokowana w drzewku. Jeżeli to feature, to słabo przemyślany, ponieważ tworzenie duplikatu nie kalkuluje się przez wydawanie punktów, i vice versa. Kiedy wydałem fragmenty, nie widzę sensu dalszej inwestycji.






Gratuluje, gra idzie w znakomitym kierunku. Po nowym update, nie mogę się oderwać od Gwinta.
Być może prozaiczne pytanie - na xbone nie da się czatować z przeciwnikami, mimo że ewidentnie w interfejsie znajduje się „chmurka”. Zakładam, ze ta funkcja nie została opracowana?
Grając z pecetowcami, czuje niedosyt, kiedy nie mogę ich zbesztać jakimś tekstem.

ps. kochani deweloperzy, moglibyście załagodzić kary za d/c kiedy gra sama wywala, frustrujace to, szczególnie jak się zapłaciło za arenę..
 
Last edited by a moderator:
EDIT: Znalazłem odpowiedz na ang. forum, ale żeby nie spamować, zamieszczam nowy bug. Przy stworzeniu karty dowódcy, jest ona nadal zablokowana w drzewku. Jeżeli to feature, to słabo przemyślany, ponieważ tworzenie duplikatu nie kalkuluje się przez wydawanie punktów, i vice versa. Kiedy wydałem fragmenty, nie widzę sensu dalszej inwestycji.

Nie jest to bug. Jak masz skrawki i nie dość cierpliwości, żeby odblokować dowódcę na drzewku, to sobie go tworzysz. Jak chcesz mieć całe drzewko odkryte danej frakcji, to je odblokowujesz za punkty. To czy na tym stracisz parę skrawków, przez wcześniejsze stworzenie dowódcy, cóż... mówi się trudno :)

Problem jest ciekawszy przy drzewku sezonowym, bo tam musisz odblokować dowódcę na drzewku, żeby odblokować jego drzewko i np. dojść do jego alternatywnego skina. I w tym przypadku ten "nie bug", o którym mówimy, ukazuje swoje prawdziwe "ja", bo w pełni są nagradzane te osoby, które ciułają punkty na drzewko, a jak wydajesz po prostu skrawki, to tracisz. Nie byłoby dobrym rozwiązaniem, jakbyś mógł stworzyć dowódcę z wojny krwi za skrawki odblokowując go na drzewku i pomijając całe drzewko podstawowe, poprzedzające jego odblokowanie. Także jak dla mnie Redzi to zrobili w porządku.

Alternatywą jest zablokowanie możliwości tworzenia dowódców za skrawki, ale myślę, że głosy niezadowolenia byłyby wtedy bardziej słyszalne.

Pozdrawiam!
 
Top Bottom