Tworzenie filmow

+
Tworzenie filmow

Ktos zna jakis sprawdzony program dzieki ktoremu mozna zgrac jakies wybrane ujecia z wiedzmina?PozdrawiamLaszlos
 
Calkiem calkiem programik..jesio pozostaje sobie sprawic drugi coby jakas kompresje zrobic filmikowi z frapsa, cus polecicie?
 
laszlos said:
Calkiem calkiem programik..jesio pozostaje sobie sprawic drugi coby jakas kompresje zrobic filmikowi z frapsa, cus polecicie?
Ja używam Windows Movie Marker do kompresji, a do nagrywania frapsa darmowego (tzn. że mozna robic filmiki jakiej długości sie chce i nie ma tego napisu u góry)
 
Wsio ladnie pieknie zgrabnie ale wmv nie chce mnie sluchac. Primo nie chce dzielic pliku zainportowanego, secundo po zapisaniu plik wyjsciowy zajmuje jesio wiecej niz zajmowal
 
Swego czasu używałem trialowej wersji Sony Vegas do edycji filmów. Opcje profesjonalne, na Core 2 Duo można nagrywać filmy do 2048 resolution na frapsie bo ma support, także filmy z World of Warcraft są wzorowe jeżeli chodzi o jakość, to samo będzie z wiedźminem. Program[Sony Vegas] jest dość prosty w obsłudze, ewentualne problemy możesz mieć z opcjami kompresji końcowej. http://forum.tibia.pl/showthread.php?p=1380437http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=9551Tu masz linki do treści mojego posta. Pozdrawiam.P.SUważaj, bo filmy nagrywane na Frapsie to screenshoty ustawiane w ilość klatek jakie sobie ustawisz, więc film 1 minutowy waży 5GB nieraz :).
 
Oto co sie udalo stworzyc:http://youtube.com/watch?v=QMy0HotIoMENiestety ram nie wydalal i troche malo plynne.
 
Fajny filmik, Ale źle zmieniasz style. Za szybko dałeś grupowy, i z utopcem walczy się raczej stylem szybkim :) ale potem dobrze zmieniłeś.
 
Na bagnach utopce sa tak latwe do zabicia ze caly czas biegalem z grupowym (medium, moj blad, nie wiedzialem ze bedzie tak latwo :p). Jedna rzecz mnie zaciekawila. Pies jest trudniejszy do pokonania niz utopiec :eek: chociaz nie atakuje ;D. Ma wiecej hp czy cos, bo naprawde wolniej umiera, chyba tak samo jak wilki (oczywiscie traktowany stala, bo srebro mu tylko pchly wydrapuje).
 
First of all utopca można z full hp powalić Aardem i dokończyć w sekundę. Przynajmniej z każdym mi się tak udawało.Jesio o programy chodzi to Fraps 1.9D (ostatni darmowy) a do kompresji Bink Video polecam bo jest prosty w miarę, niestety po angielsku, dlatego zanim się w nim połapie trzeba się pobawić, ale łatwo go rozgryźć.
 
Moje krótkie spostrzeżenia:przy kompie core duo 2,8, grafie GeForce 7300LE 256mb i 1gb ramu by krecic frapsem detale na minimalne trza ustawic, filtrowanie tez. Klatek w zupelnosci 30 wystarcza, bez glosu (i tak wrzucam wlasny). Fraps bylby idealny gdyby nie to 30 sekund. Probowalem bawic sie tez GameCam ale z tego co zauwazylem to o wiele wiecej ramu zjada niz fraps.Do edycji i kompresji windows movie maker.I oto drugi filmik:http://www.youtube.com/watch?v=HyJWYdT4Y20Po obejrzeniu pewnie widzicie buga z kursorem, niestety zapomnialem go wylaczyc. Pozatym mimo kombinacji kazde nagranie z kursoem posiada ten kwadracik.
 
Niektóre frapsy mają opcje nagrywania max 30 sekund, 1.9D jest ostatnią wersją Frapsa, która nie ma tego ograniczenia i można nagrywać dłużej niże te 30 sekund. Po prostu nie ściągajcie nowszych wersji niż 1.9D bo mają ograniczenia. Co do ustawień to zależy od kompa, ale nagrywanie na "pół ekranu" daje i tak dobre filmiki, dźwięk w sumie nie jest potrzebny, lepiej wstawić do tego filmiku jakis kawałek.
 
do zucania klatek jak tos pial wczesniej fraps najlepie 2.8 wada jezeli nie macie cracka tylko 30 sekund jednorazowo. Dla poczatkujacych polecil bym Vegas Video Studio do do dawania efektow i kompresji fajna maszynka prosta w obsludze z bardzo rozbudowana funkcja kompresji. Ewentualnie Adobe Premier chodz wole Vegas jezeli posciagaie se dodatkowe pluginy i efekty. Podoba mi sei muzyka w 1 filmie jest swietna reszta to motyw z gry nic specjalnego ale od czegos sie zawsze zaczyna. troche praktyki dobry pomysl i praca bez pospiechu a wyjdzie wam cos konkretnego.Pozatym uzywajac frapasa 30 klatek jest wystarczajaco i nie zgrywajcie dzwieku.
 
A zamiast tego pinnacle'a, w nojnowszym PC world computer jest Camtasia 3.03W pełni darmowa, ale aby używać jej powyżej 30 dni trzeba bezpłatnie aktywować.
 
Top Bottom