Tydzień Gwarantowanej Karty Premium!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Do godz. 10:00 w czwartek, 13 grudnia, w każdej beczce, trzy ostatnie karty, spośród których wybierasz jedną, będą kartami premium. Oznacza to, że w każdej otwartej do tego czasu beczce znajdziesz gwarantowaną animowaną kartę!
 
I to jest promocja. Ostatnio coraz mniej grałem, a teraz znów będę miał mobilizację do wbijania kilku beczek dziennie :)
 

Lexor

Forum veteran
I to jest promocja. Ostatnio coraz mniej grałem, a teraz znów będę miał mobilizację do wbijania kilku beczek dziennie :)

Ta, promocja. Niedawno otworzyłem kilkadziesiąt beczek, które trzymałem do czasu wbicia pierwszego prestiżu.
Ktoś chyba mnie podejrzał i specjalnie teraz taką zrobił.... :p
 
Otworzyłem prawie 150 beczek na koncie na PS4 a te karty premium nie chcą się gibać. chyba ze najedzie sie na nie (to wtedy max jedna na raz)
 
@PieknyRoman nie wiem jak jest na konsoli ale w komputerowej wersji Gwinta po aktualizacji w opcjach pojawił się dodatkowy sposób wyświetlania animacji kart, są teraz 3: wyłączone, włączone zawsze, karty ruszają się tylko po najechaniu na nie kursorem. Może masz włączoną tą trzecią opcje.
 
nie ma żadnych opcji wyswietlania kart na ps4. pewnie za duze wymagania maja premiumy, temu ich wszystkich na raz nie pokazuje. lepiej grac na PC
 
Top Bottom