Tydzień z Wiedźminem - Wasze sugestie i uwagi na przyszłość

+
Tydzień z Wiedźminem - Wasze sugestie i uwagi na przyszłość

Tydzień z Wiedźminem się skończył, ale to nie znaczy, że kolejnego już nie będzie. Dlatego chcielibyśmy poznać Wasze zdanie na temat całej akcji, co Wam się w niej podobało, a co nie. Co byście zmienili, a czego już nie trzeba w ogóle ruszać? Jakiego rodzaju materiałów spodziewalibyście się następnym razem?Zapraszam do zamieszczania swoich opinii poniżej.
 
Ogolnie wydaje mi sie, za cala akcja byla przeprowadzona dosc dobrze...Szczegolnie, ze odpowiednio dawkowaliscie informacje . Sadze tylko, ze nastepnym razem lepiej jak materialy przygotujecie sobie z gory, zeby pozniej nie bylo takich problemow jak z ostatnim filmikiem - pozniej sie czlowiek nie wysypia .Jak na tego typu akcje to bylo troche za malo screenow...Tzn. uwazam, ze co lepiej codziennie dac 1-3 screeny niz naraz wieksza ilosc. Oczywiscie nastepnym razem spodziewam sie wedle zapowiedzi gameplay'a i kolejnego sampla...moze byc nawet ten z gitara z pierwszego trailera.A poza tym to gratuluje pomyslu na akcje i tak trzymac
 
1. Jakaś jedna ustalona pora dodawania nowych materiałów (może być nawet późnym wieczorem)- chodzi o to żeby nie czekać przez pół dnia tak jak ja to robiłem 2. Więcej filmików z samej gry (GERALT!!!)3. Screeny z otwatrych przestrzeni4. Rendery postaci zamiast szkiców (GERALT!!!)5. 2x tyle materiału co ostatnio Jak coś jeszcze mi się przypomni to napiszę.Pozdrawiam.
 
- 3xM - said:
1. Jakaś jedna ustalona pora dodawania nowych materiałów (może być nawet późnym wieczorem)- chodzi o to żeby nie czekać przez pół dnia tak jak ja to robiłem
A ja uwazam to akurat za dobre bo wieksze napiecie powoduje .
 
Przyadłoby się w miarę możliwości - bez opóźnień lub opóźnić zapowiedź a ogłosić ją jeśli na 100% wiadomo ,że nic nie stanie na przeszkodzie...... a co do godzin jeśli akurat wyczekiwałem po noacach to w pracy byłem umierający i ciężki do współpracy (dlaczego wszyscy uciekali ode mnie?) - ale czego się nie robi dla Wiedźmina.....
 

Rioo

Forum veteran
Tydzien z wiedzminem by taki Jakich materialow spodziwalbym sie nastepnym razem? Tego wszystkiego o czym rozmawiamy na forum w przerwach miedzy kolejnymi dniami wiedzminskimi - a tak powaznie to moze nie wszystkiego, ale przynajmniej czesci - jako wyraz tego, ze zagladacie na forum i przywiazujecie duzą wagę do tego co się tu wyprawia
 

bajtek

Forum veteran
My chcemy dema !A tak powaznie, to na serio, cala akcja byla taka A metaerialy, jakie dla nas przygotujecie, niech beda niespodzianka - lepiej oczekuje sie niespodziewanego :]
 
mam pytanko - dlaczego jak chcę coś dodać do Fan Arts, to mi mówi, że to zły rodzaj pliku?mimo iż obrazki spełniają wszystkie wymaganiawiem, że to średnio pasuje do tematu, ale to jedyny temat z żółtym tłem, a wiem, że Fallen przegląda je najczęściej
 
Moim zdaniem akcja była super, i mam nadzieję że dosyć szybko zorganizujecie następną.A co do tego co bym chciał zobaczyć, to można by dać 2x więcej filmików, 2x więcej screenów i 3x więcej całej reszty
 
1 Powinno być więcej filmików .2 Przydało by się więcej nowych tapety bo w tej chwili jest strasznie mały wybór. Ogólnie bieda 3 Codziennie po 5 screenów z gry 4 Więcej informacji o bohaterze.5 Nowe ryskunki Randerów6 Można by coś dodać do " pracy w toku" bo jak na razie nic tam nowego nie można zobaczyć 7 Więcej szkiców 8 Kiedy" trwa tydzień z wiedzminem" powinien codziennie przychodzić nowy newsletter Tydzień z wiedźminem nawet dobrze Wam wyszedł jak na pierszy raz. .
 
Tak jak już pisali, przydało by się trochę nowej muzyki. Nie zawadziłby też nowy trailer, już z Geraltem i ulepszoną grafą.
 
widze że ten temat to życzenia i propozycje no to moim życzeniem i marzeniem jest abyśmy mogli zobaczyć więcej samego Geralta w filmikach(ten dodany był krótki, a Geralt pojawił się na jakieś 3 sekundy i nie mona było wyłapać całego wyglądu) widze że życzenie dotyczące demka gry już się pojawiło więc ja się do niego dołącze, a jeśli chodzi o propozycje to jedna i to wielka: -Zapowiadając, że dodany będzie filmik czy inny bardzo interesujący dodatek miło byłoby gdybyście jako twórcy powiadomili nas wcześniej, że np. wszystko się opóźni albo że dopiero następnego dnia się pojawi coś, bo pamętam że spora rzesza fanów czekała do godiny 00:41 a na wersje high chyba do wpół do drugiej, ja następnego dnia przypominałem chyba zombiaka jakiegoś- miejcie troszke szacunku dla nas bo mogliśmy poczuć się niepotrzebni albo odrzuceni
 
Yellow said:
mam pytanko - dlaczego jak chcę coś dodać do Fan Arts, to mi mówi, że to zły rodzaj pliku?mimo iż obrazki spełniają wszystkie wymaganiawiem, że to średnio pasuje do tematu, ale to jedyny temat z żółtym tłem, a wiem, że Fallen przegląda je najczęściej
Opisz co dokładnie robisz, najlepiej jakbyś mi jeszcze napisał jaką masz przeglądarke. No i w miarę możliwości podeślij te pliki, które chcesz zamieścić, mi na maila.
 
Artuad said:
widze że ten temat to życzenia i propozycje no to moim życzeniem i marzeniem jest abyśmy mogli zobaczyć więcej samego Geralta w filmikach(ten dodany był krótki, a Geralt pojawił się na jakieś 3 sekundy i nie mona było wyłapać całego wyglądu) widze że życzenie dotyczące demka gry już się pojawiło więc ja się do niego dołącze, a jeśli chodzi o propozycje to jedna i to wielka: -Zapowiadając, że dodany będzie filmik czy inny bardzo interesujący dodatek miło byłoby gdybyście jako twórcy powiadomili nas wcześniej, że np. wszystko się opóźni albo że dopiero następnego dnia się pojawi coś, bo pamętam że spora rzesza fanów czekała do godiny 00:41 a na wersje high chyba do wpół do drugiej, ja następnego dnia przypominałem chyba zombiaka jakiegoś- miejcie troszke szacunku dla nas bo mogliśmy poczuć się niepotrzebni albo odrzuceni
Dzięki za sugestie, odnośnie szacunku to go mamy do Was jak najbardziej. W końcu nie robimy gry dla siebie, ale dla Was, potencjalnych nabywców. Następnym razem powinno być perfect, cały czas się uczymy
 
Cała akcja była świetna! CO do ssuestu to z mojimi jest podobnie jak z większością:1. filmik z Geraltem2. więcej scereen' ów z gry3. grywalne demko ( cóż to raczej sfera marzeń ale pomarzyć zawsze można )4. więcej muzykiA tak pozatym to była naprawde dobry tydzień !
 
Dodam jeszcze, bo nikt o tym nie napisal w tym temacie, ze fajne bylo by obejrzec jakies efekty czarow. Tak naszych jak i przeciwnikow . Wcale nie musi byc w postaci gameplaya. Moze nawet lepiej by bylo gdyby to byl traile a'la te ostatnie tylko z postacia uzywajaca magi. Fajnie by tez bylo gdyby oprocz samej animacji efektu byl jaks model, na ktorym mozna by zobaczyc skutki jakie moze taki czar wywolac
 
Top Bottom