Tydzień z Wiedźminem - Wasze sugestie i uwagi na przyszłość

+
"Niedługo" też nie posiada określonych ram czasowych. Mi też obiło się o uszy, że chodzi o miesiące, ale to było dawno. Pewnie na początku były miesiące, potem zmienili na lata.A to co pokazano na gemaplayu to pewnie tylko część z możliwości. Ciekawe co/kogo też mogli mieć na myśli mówiąc o "dziewczynie"...
 
Nie, to chodzi o Kasię Kowalską Ciekawe co bedzie nam dane jutro zobaczyć, bo podobno ma się wiele dziać hmmm... niech zgadnę, trzecia częś gameplaya z E3??
 
- 3xM - said:
Khorn said:
Ciekawe co/kogo też mogli mieć na myśli mówiąc o "dziewczynie"...
Mieli na myśli Shani, studentke medycyny z Oxenfurtu
Tak tylko trochę głupio by było gdyby przez nasz wybór zginełaby i nie została dziekanką katedry medycyny uniwersytetu oxenfurdzkiego, jak pisze w książce (PJ 330).
 
Ja myślę, że o p. Krystynę z gazowni... A poza tym Shani przypadkiem nie umarła w czasie Zarazy razem z Iolą? A może nie... Nie pamiętam (kurde, trzeba przeczytać sagę jeszcze raz ). Może chodzi o którąś z dziewczyn, które Geralt spotka w czasie gry? Chociaż zaprezentowana scena pochodzi z samiuśkiego początku gry... Nieeeee wiem...Edit do posta wyżej: rzeczywiście, jednak nie zginęła w Zarazie (to już jest pewne, że trzeba przeczytać sagę po raz drugi ).
 
Avallac'h said:
Tak tylko trochę głupio by było gdyby przez nasz wybór zginełaby i nie została dziekanką katedry medycyny uniwersytetu oxenfurdzkiego, jak pisze w książce (PJ 330).
Faktyczni, mój błąd, pewnie chodzi o zbieżność imion. Może całkim coś mi się pochrzaniło, ale wydaje mi się, że w czasie prezentacji na E3 podło imię Shani.edit: coś się chyba mi z cytowaniem skopało
 
- 3xM - said:
edit: coś się chyba mi z cytowaniem skopało
nic się nie skopało, to przez apostrof w nicku Avallac'h sytem nie trawi tego jako nick i nie radzi sobie z cytowaniem, kiedyś nawet Avallac'h miał w sygnaturce podpis by usuwać apostrof cytując go szkice b. fajne coraz więcej możemy domyślać się o fabule :>
 
krakers said:
Szkoda ze to nie screeny. A tak a propos to tak wlasnie zauwazylem ze jeszcze w tym tygodniu zadnego screena nie dostalismy.
Może i nie, ale dostaliśmy 3 gameplaye w dobrej jakości i po polsku, a to chyba dużo Przynajmniej jak dla mnie wystarczy
 
do CDP-Rprosze zrobcie z tych Concept Artow tapetki. IMO te graficzki sa wspaniale i wlasciwie kazda bym chcial widziec na swoim pulpicie...
 
a mi sie bardzo spodobał filmik o fabule- cieszy mie to, ze wybory maja bardzo odlegly wplyw na rozwiniecie fabuly .nie tak jak w np."morrowind'zie" gdzie wgrywalem ostatniego save i wszystko bylo dobrze albo zle . tu podoba mi sie szczegolnie wybor miedzy mniejszym badz wiekszym zlem,poswiecanie jednego dla drugiego praktycznie bez odwrotu.tego nie da sie za czesto spotkac w grach rpg,super robota nie moge sie juz doczekac....to kiedy wychodzi "the Witcher" ??
 
Dzień trzeci dobiegł końca. Zwyczajowo już zapraszamy na jutro. Pokażemy bardzo ciekawe materiały a przy okazji damy Wam możliwość stworzenia własnej postaci NPC w naszej grze!!!
Powiem tylko tyle:niema co sie zalamywac po przegranym meczu (wkoncu Polska zagrala pieknie ale braklo nam minuty), trzeba ciac metal i krzesac iskry, bo juz jutro bedziemy robic NASZEGO wlasnego NPCa w grze.
 
A myślicie ze będzie w czasie tego TzW trailer gry? bo wiece dostaliśmy znakomite gameplay'e, pewnie dostaniemy Making of... ale po każdych targach wrzucano jednak trailer;)
 
Top Bottom