Tydzień z Wiedźminem

+
Tydzień z Wiedźminem

Już jutro o godzinie 12:00 wystartuje tydzień z Wiedźmin. Każdego dnia pojawiać się będą nowe informacje i materiały graficzne, a wśród nich dwa nowe filmy! Ponadto podczas Tygodnia z Wiedźminem ujawnimy kim będzie główny bohater gry. Planujemy też mnóstwo innych atrakcji, więc do zobaczenia jutro o 12.00!
 
A ja mam takie pytanie Czy newsletter zalicza się do niespodzianek Wielkiego Tygodnia z Wiedźminem ??
 
Kurcze...Kercze...jeszze tyle godzin . Ale przynajmniej mam wolne i bede siedzial i czatowal .Fallen-> Ta czeska wersja strony to tez jedna z atrakcji?
 

lifar

Forum veteran
Fallen Zen said:
Czeska strona jest dostępna
Skoro już o tym ;-) Planujecie może jeszcze jakieś inne wersje językowe strony ? :)A co do tygodnia wiedźmińskiego -> będzie jakaś akcja promocyjna z tym związana w zachodnich serwisach ?
 
LifaR said:
Fallen Zen said:
Czeska strona jest dostępna
Skoro już o tym ;-) Planujecie może jeszcze jakieś inne wersje językowe strony ? :)A co do tygodnia wiedźmińskiego -> będzie jakaś akcja promocyjna z tym związana w zachodnich serwisach ?
Ma byc podobno wersja rosyjska...Ciekawe kiedy A mnie zastanawia czy atrakcje beda polegaly na jakis konkursach
 

lifar

Forum veteran
Draghmar said:
A mnie zastanawia czy atrakcje beda polegaly na jakis konkursach
Oj wygrało by się chętnie Wiedźminka co ? ;-) Najlepiej z podpisami ekipy ;-) Może, może... trzeba podsunąć jakiś pomysł ludziom z Reda ;> Ale najgorsze, że wy zobaczycie wszystko już jutro, a ja w sobotę dopiero... jednak wycieczka nie ma samych plusów. Ale przynajmniej gdy pierwszy raz wejdę na stronę dostanę więcej materiału niż wy :pMam nadzieję [to pyt do CDPRed] że atrakcje jednego dnia, będą dostępne przez resztę dni i jeszcze później ?
 
Tak po mojemu to troche za szybko zaczynaja robic duzy szum kolo Wiedzmina (co mi w sumie wcale nie przeszkadza) w sumie gra ukarze sie za powiedzmy ze za ok 6 miesiecy a tu tygodnie, dosc duzo informacji juz podanych. Zeby nie doszlo do sytuacji kiedy podadza juz tyle info ze jak wyjdzie gra to niczym nas nie zaskoczy lub my wyobrazac sobie bedziemy nie wiadomo co i sie okarzemy zawiedzeni mimo ze gra bedzie fenomenalna. Bo w sumie zawsze lepiej jest zostawic sobie jakiegos asa w rekawie. Chociaz istnieje jeszcze mozliwosc ze CDPRed tak naprawde przygotowalo tyle innowacji i rzeczy ktore zaskocza nie jednego ze to co juz przedstawili i przedstawia do premierty to bedzie tylko namiasta.
 
Meciuk said:
Tak po mojemu to troche za szybko zaczynaja robic duzy szum kolo Wiedzmina
Wydaje mi sie, ze jednak tych informacji nie bedzie az tak duzo...tym bardziej, ze to bedzie tydzien, a pozniej pewnie znowu tylko sporadyczne info. Moim zdaniem to co teraz dostaniemy to bedzie taka koncowa koncepcja gry. Takie materialy, ktore podawane sa przy kazdej grze. Na pewno zaktualizuja sytem walki itp. Dlatego nie sadze, zeby trzeba bylo miec az takie obawy
 
W takim razie myślę, że powinni ujawnić tożsamość bohatera na tydzień przed premierą Tak na poważnie to my dużo nie wiemy. Wyszedł jeden teailer (i to już dawno), taochę screen'ów. Wciąż jest mnóstwo pytań na forum. Myślę, że to jest raczej podtrzymywanie zainteresowania grą, niż ujawnianie zbyt wielu szczegółów.
 
Według mnie dozowanie jest przyzwoicie prowadzone - znam parę przykładów gier , które mają długo przed premierą po np. 100 sztuk screenów w galerii, pełno wywiadów. Fallen odpowiednio ciągnie za sznurki i wodzi nas za nos...ani nie potwierdza ani nie dementuje...dwa filmiki kilkudziesięcio sekundowe jeszcze całej gry nam nie pokażą...to co jaważniejsze czyli ciekawsze aspekty fabuły pewnie do premiery zostaną tajemnicą i do dobrze.....
 

knot

Forum veteran
Fallen Zen said:
Czeska strona jest dostępna
Ale forum jeszcze nie ma, a sama strona trochę jakby nieaktualna, ta sama od kilku tygodni, szczególnie jedna nieprawdziwa już niestety informacja :(
 
kNOT said:
Ale forum jeszcze nie ma, a sama strona trochę jakby nieaktualna, ta sama od kilku tygodni, szczególnie jedna nieprawdziwa już niestety informacja :(
Nad aktualizacją strony cały czas pracujemy, Witcheropedia = nowe FAQ, to obecne na stronie zniknie.
 
Geno said:
Według mnie dozowanie jest przyzwoicie prowadzone - znam parę przykładów gier , które mają długo przed premierą po np. 100 sztuk screenów w galerii, pełno wywiadów. Fallen odpowiednio ciągnie za sznurki i wodzi nas za nos...ani nie potwierdza ani nie dementuje...dwa filmiki kilkudziesięcio sekundowe jeszcze całej gry nam nie pokażą...to co jaważniejsze czyli ciekawsze aspekty fabuły pewnie do premiery zostaną tajemnicą i do dobrze.....
Tak teoretycznie rzecz biorac to informacjami jakie nam podano na stronce, w wywiadach i tu na forum to niepogardzilby juz gotowy produkt bo jakby to wszytsko zebrac w jedno miejsce to jest tego dosc sporo poukrywanego w polslowkach w krotkich wypowiedziach na forum itp.EDIT: Zrodlo cdprojekt.infoNa pierwszy dzień „Tygodnia z Wiedźminem” zaplanowane jest: -najnowszy i ostatni concept art głównego bohatera -Odwiedzenie karczmy Mordownia -3 nowe szkice koncepcyjne -nowy wallpaper -film przedstawiający próbkę animacji z gry -uruchomienie nowego działu Witcheropedia -uruchomienie Czeskiej wersji strony o grze
 
To zabawne - wygląda no to, że dlatego nie ma już nowych obrazków w galerii co tydzień, bo były kumulowane na ten tydzień. Oby tylko okazały się godne poprzedników.A Witcheropedia to dzięki nam, czy CDPRed sam by i tak ją umieścił?
 
Fallen Zen said:
... Każdego dnia pojawiać się będą nowe informacje i materiały graficzne, a wśród nich dwa nowe filmy!...
Każdegodnia 2 filmy, czy w sumie 2.Ale to i ta raz wiecej niz dotychczas
 
Qrcze jest 11:45 i nie ,oge wytrzymac ehh... jeszcze 15 min zniecierpliwienia i wszystko bedzie jasne
 
Lambert said:
12:01 i dalej nic ====> czekamy
Przestan pisac tyle postow pod rzad. Po pierwsze mozesz edytowac jeden post, a nie nabijac sobie statsy. Po drugie 12.00 jest u Ciebie. A np. u mnie dopiero teraz jest.
 
Top Bottom