Tydzień z Wiedźminem

+
To się nazywa brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Nowemu chodziło, że mógłbyś się przyłączyć do pisania powieści na forum. Ale jak coś to takie rozmowy w temacie: "Opowiadanie sprawy techniczne", a nie w tym temacie.
 
W sprawie randeru Triss czy nie zauważyliście błędu twórców, a mianowicie to że Triss w sadze nigdy nie nosiła wydelkotowanej sukni ze względu na poparzenia jekie doznała w czasie walki magów w bitwie podSodden.
 
Konradini said:
W sprawie randeru Triss czy nie zauważyliście błędu twórców, a mianowicie to że Triss w sadze nigdy nie nosiła wydelkotowanej sukni ze względu na poparzenia jekie doznała w czasie walki magów w bitwie podSodden.
To nie był render tylko plakat, a na nim wizja Triss jakiegoś artysty. Nie jest to oficjalny wizerunek Triss. Potwierdził to Zbiku.Wizeruenk Triss opisany zgodnie z sagą w moich postach w temacie o screenach...
 
Co do TzW > Kiedy będzie info o konkursie i jakiś news kończący TzW#2 ? Wiem, pewnie powiecie, że jeszcze za wcześnie ale ja jestem niecierpliwy. Edit: Wi_zard - byłeś szybszy!
 
Maćku z pytajnikiem, weż ty sie powściągnij z takimi bystrymi uwagami...Mandaryna ma tyle samo wspólnego z TzW co playback z plebojem.
 
Maciek ? said:
Nowy nie rozumiem mam dodac wasze opowiesci na moja strone ?? jak chcesz moge dodac i to odbry pomysl :)
Nie mam nic przeciwko temu abys dodal do swojej strony, ale wolal bym zebys dopisal jakis kawalek
 
Właśnie przed chwilą Fallen dodał MP3 z muzyką z gry niestety poza muzyką bitewną nic nowego Edit: a zajakieś dwie godziny ma być ogłoszone szczegóły konkursu.
 
Mam nadzieje ze zrobia to jakos tak ze nie bedzie trzeba siedziec tu 2 godziny i czekajac, zeby byc pierwszym
 
Avallach said:
Właśnie przed chwilą Fallen dodał MP3 z muzyką z gry niestety poza muzyką bitewną nic nowego Edit: a zajakieś dwie godziny ma być ogłoszone szczegóły konkursu.
Za dwie godziny powiadasz... no to nie pozostaje mi na razie nic innego jak powrócić do lektury Kodu Leonarda da Vinci A skąd o tym wiesz?
 
Argon said:
BlackKnight said:
Ja proponuje pytanie: Jak miał na imię Geralt co by każdy miał szanse ew. jeszcze trzy podpowiedziJak dla mnie to bardziej korzystne by było przyznanie nagród dla tych z najdłuższym starzem bo siedze tak jak i wielu z was na tym forum od początku a ze postów nie mam liczonych w tysiącach to nic nie znaczy
A ja jestem [zarajerstrowany] na forum od wczoraj i mam 30 postów, choc wczesniej bywalem na forum jako gosc lub dopisywalem sie w komentach:p
Ja na stronie też byłem od początku :p nie tylko na forum:p
 
Ja bym chciał zobaczyć wreszcie jakiś filmik bezpośrednio z gry a nie albo pocięte trailery albo kamerka :)
 
Mam pytanie: Czy dzisiaj pojawia sie tylko te utwory z gry, czy zobaczymy cos jeszcze moze?
 
W sumie niby nie ale mogl by byc konkurs dajmy na to taki:Daja nam screena nowego potwora, a my mowimy co to jest I widzisz mamy wtedy dwie rzeczy za jednym razem
 
No, wróciłem z Kraju Piramid, pora nadrabiać zaległości Właśnie ściągam sobie trailer. Zobaczymy, co tam CDPRed wykombinowało
 
Top Bottom