Uaktualnienie 3.1 już dostępne!

+
zuber1906 said:
Dziwi mnie tylko nazewnictwo. Po co nazywać łatkę 3.1 skoro nie było 3.0 :D? Chyba że potraktujemy edycję rozszerzoną jako 3.0 to co innego.

Dokładnie tak. Sprawdź sobie wersję Wiesława, jaką masz przed załataniem. ;)
 
wsad3a said:
Tylko Redzi wypuszczają patch rok po premierze :)

Ten patch jest bardziej miesiąc po premierze, niż rok. Gdyby nie edycja rozszerzona, prawdopodobnie tego patcha by nie było. (co nie umniejsza w żadnym wypadku EE)
 
Dobrze, że CDP RED łata Wiesława , ale ja właściwie od początku, od wersji 1,0 nie miałem żadnych problemów z grą (lub błędy były niezauważalne) prócz rozdzielczości, wkurzały te paski.
 
CDP Red szacunek dla was,że po ponad roku od premiery jeszcze wspieracie swój tytuł. Większość firm działa według zasady "Zrobić, Wydać, Zapomnieć".
 
firediablo said:
CDP Red szacunek dla was,że po ponad roku od premiery jeszcze wspieracie swój tytuł. Większość firm działa według zasady "Zrobić, Wydać, Zapomnieć".

Większośc firm nie wydało zaledwie dwóch gier, mwhehe.
 
zuber1906 said:
Jestem zadowolony że wychodzą łatki ;) Dziwi mnie tylko nazewnictwo. Po co nazywać łatkę 3.1 skoro nie było 3.0 :D? Chyba że potraktujemy edycję rozszerzoną jako 3.0 to co innego. Ale jeśli nie to po co tak szumnie nazywać tak malutką łatkę ;) Mimo wszystko cieszy mnie ona i jest ok ;)
Oznaczenie ER jest bardzo czytelne, chyba jasne że ER to 3.0 :)
Nowa aktualizacja jest jednak właściwie hotfixem, dziwię się dlaczego nie oznaczono jej jako 3.05 (tak jak w przypadku 1.35). Przez to, że CDP nadało taką rangę temu patchowi wielu może marudzić (że CDP wydaje 'dziurawe' patche, które nic nie naprawiają).


Choć sam oczywiście jestem zadowolony, że patch się pojawił - z pewnością zmniejszy liczbę problemów z grą :D
 
wsad3a said:
Tylko Redzi wypuszczają patch rok po premierze :)

Wolisz płatne, do tego mizerne DLC po premierze od Bioware? Pakiet kilku mapek do CoDa też pewnie chętnie łykasz? :p

Wyobraź sobie że większość studiów miałaby gdzieś wersję PCtową, bądź wydałaby ów Content jako DLC bądź nawet pudełkowy dodatek. Ciesz się, że CDPR dba o graczy a nie tylko o własną kasę...
 
Taaak... Nareszcie! Tylko moglibyście uprzedzić, że łatka dot. krasnoludzkiego mechanizmu będzie...
 
Top Bottom