Udostępnianie materiałów graficznych z gry - zmiany.

+
Mi tam poboba się Wiedźmak - Ведьмак.... Zaklinać mi się z jakąś wiejską babuleńką kojarzy.
 
Orestes said:
Mi tam poboba się Wiedźmak - Ведьмак.... Zaklinać mi się z jakąś wiejską babuleńką kojarzy.
Wiedzmak jest tez poniekad nazwa polska.Jezeli dobrze sie orientuje to w opowiadaniu o diable, gdy babka czytala cos o wiedzminie z jakiejs 'encyklopedii' to padlo wlasnie slowo wiedzmak.
 
krakers said:
Wiedzmak jest tez poniekad nazwa polska.Jezeli dobrze sie orientuje to w opowiadaniu o diable, gdy babka czytala cos o wiedzminie z jakiejs 'encyklopedii' to padlo wlasnie slowo wiedzmak.
Pozwólcie, że zacutuję:- Wiedźmak - zamamlała babka - Przez niektórych Wiedźminem zwany. Wzywać go niebezpiecznie barzo, wżdy trzeba, bo gdy przeciw potworu a plugastwu niczym nie uradzi, wiedźmak uradzi. Baczyć aby trzeba(...), coby wiedźmaka nie dotykać, bo od tego oparszywieć można. A dziewki przed nim kryć, bo wiedźmak chutliwy jest ponad miarę wszelka(...).Fragment pochodzi z książki "Ostatnie życzenie" wydanie 2001, z opowiadania "Kraniec świata"To tylko mały fragment wypowiedzi babki, jak chcecie więcej to sami przeczytajcie
 
hmm..rozumiem Dziadu, Twoje argumenty są logiczne i przez to sprzeczne ze mną , ja nigdy nie narzekałem na żaden materiał , co więcej wcale mi nie przeszkadza ilosc materiałow na stronie, wszystkie juz są u mnie na komputerze w wielki folderze "Wiedźmin" który codziennie rano poprawia mi humor..no cóż..będe musiał sie powstrzymac od codziennych wizyt na oficjalnej stronie :/ NO ALE jak się rzekło faktycznie jak opóźnicie wydanie gry przez wydawanie materiałów to moze skonczyc się..hmm..źle. Więc jesli to takie obligatoryjne aby gra sie ukazała na czas to niech będzie co miesiąc(jakkolwiek moje zdanie niewiele sie liczy) , a ja będę pamiętał o dobrych czasach TzW ;)No ale będa lepsze materiały i róznosci co miesiąc .. zobaczymy jak bedzie wyglądał ten "miesiąc z wiedźminem" a potem sie oceni.
 
A propo udostępniania materiałów to w dziale "praca w toku" można by coś nowego umieścić bo od 28/5/2004 nic tam nowego nie ma.
 
Ja raczej nie narzekam na materialy. A to, ze przechodzicie w stan "Jakosc, a nie ilosc!" to mi sie baaardzo podoba. I tak jak powiedziales Dziadu: "Chcielibyscie zeby gra do czasu premiery, pozostala jakas tam tajemnica". Zgadzam sie w zupelnosci.
 
Też się z tym zgadzam, poza tym jeszcze nigdy nie widziałem żeby produkcja jakiejś gry była tak otwarcie relacjonowana i przebiegała pod tak czujnym nadzorem i tak czynnej współpracy ze strony jej fanów.
 
Tez sie zgadzam :). No ale wiecie, moze tak jest np. z WoW dodatkiem albo cos. W koncu gra ktora ma teraz najwiekszy popyt...
 
Top Bottom