Ukryta Prawda - Prorok Garry ciągle śpi...

+
Mam problem z zadaniem Ukryta Prawda, mianowicie Prorok Garry ciągle śpi...
Na samym początku rozgrywki udało mi się raz wejść z nim w interakcje, później niestety już nie mogę.
Kilku krotnie go odwiedzam, a On wciąż na łóżku.
Co muszę zrobić, aby ponownie głosił swoje "kazania"?
garry.jpg
 
Chyba po porstu trzeba poczekać - przewinąć czas, albo zrobić inne questy i wrócić za jakiś czas. Będziesz miał na mapie znaczek zadania nad jego głową, pojawi się kiedy bedzie zadanie. Mam wrażenie że niektóre questy sie wlaczaja dopiero jak skonczysz jakis inny, ze jest to tak polaczone wiec moze trzeba zrobic inne questy.
 
Z tego co pamiętam prorok śpi ponad 2 dni? Przynajmniej u mnie tak to jakoś wyglądało... może nawet dłużej, ale jeśli już wstanie normalnie powinieneś mieć znacznik z zadaniem pobocznym w zaułku.
Ewentualnie kolejna część tej misji może pojawiać się dopiero po osiągnięciu wyższego poziomu reputacji, bo na zdjęciu widzę 7 poziom postaci także reputacja też nie jest jeszcze wysoka. :rolleyes:
 
Na początku gry głosi swoje kazania... Potem po pchnięciu fabuły do przodu głosi nowe i słucha go dwóch gangusów, pozwoliłem żeby mu wklepali :D
Nie martw się, odblokuje się.
 
Na początku gry głosi swoje kazania... Potem po pchnięciu fabuły do przodu głosi nowe i słucha go dwóch gangusów, pozwoliłem żeby mu wklepali :D
Nie martw się, odblokuje się.
Ojjj chyba straciłeś zadanie. Później prorok znika i stoi jego koleżanka. Która daje Ci zadanie 😃
 
Na początku gry głosi swoje kazania... Potem po pchnięciu fabuły do przodu głosi nowe i słucha go dwóch gangusów, pozwoliłem żeby mu wklepali :D
Nie martw się, odblokuje się.
To nie byli gangusi tylko Nomadzi :mad:
 
Top Bottom