Ulepszenie butów szkoły kota - bezowocne poszukiwania

+
Ulepszenie butów szkoły kota - bezowocne poszukiwania

Hej,

natknąłem się na problem z fabułą gry, a właściwie z zadaniem poszukiwania ulepszenia butów szkoły kota. Znacznik na mapie zagonił mnie do groty w Velen, która prowadziła do dwóch gniazd wiwern i do wiwerny królewskiej z zadania. Zlecenie wykonałem już trochę czasu temu i przy okazji przekopałem całą grotę (ma 3 wyjścia), Teraz próbuje znaleźć schemat na buty i już od dobrych 20 minut biegam jak kretyn po grocie.

Do tej pory znalazłem skrzynię i 2 ciała. Wszystko opędzlowane. Wiedźmińskie zmysły nie pokazują nic więcej. Czy robię coś źle, czy to gra mnie nienawidzi?
W załączniku screen z miejsca.View attachment 16192
 

Attachments

  • witcher3_2015_06_05_01_06_49_194.jpg
    witcher3_2015_06_05_01_06_49_194.jpg
    324.5 KB · Views: 1,286
Tak jak na screenie pokazuje znacznik pokazuje ci gdzie mniej więcej powinieneś szukać. Jak podejdziesz do ściany to zobaczysz wiedźmiński znak i jak go zbadasz to pojawi się na minimapie obszar poszukiwania. Ja o ile dobrze pamiętam to ten schemat znalazłem w tej grocie w skrzyni ( też parę minut szukałem).
 
Hej,

natknąłem się na problem z fabułą gry, a właściwie z zadaniem poszukiwania ulepszenia butów szkoły kota. Znacznik na mapie zagonił mnie do groty w Velen, która prowadziła do dwóch gniazd wiwern i do wiwerny królewskiej z zadania... Teraz próbuje znaleźć schemat na buty i już od dobrych 20 minut biegam jak kretyn po grocie.

Do tej pory znalazłem skrzynię i 2 ciała. Wszystko opędzlowane. Wiedźmińskie zmysły nie pokazują nic więcej. Czy robię coś źle, czy to gra mnie nienawidzi?

Nie wiem czy u Ciebie będzie tak samo ale mi pokazywało dwa znaczniki na mapie (w opisie zadania był tylko jeden aktywny). Jeden był opisany jako miecz a drugi jako buty - pomimo ze w opisie zadania miałem już zaznaczone ze miecz znalazłem (w skrzyni w której ponoć miały być buty). Jak się można domyśleć buty znalazłem w miejscu gdzie miał być miecz (niestety nie pamiętam już czy to był zwykły czy srebrny miecz)
 
Witajcie. Tez mialem ten problem, jak juz wziałem sie za szukanie ulepszen ekwipunku. Okazało się ze schemat butów wziąłem przy okazji wykonywania zlecenia. Niestety nie zaliczyło mi zakonczonego zadania. W zwiazku z tym w logu mam ze caly czas szukam butów kota I mimo ze moge je wykonac.
 
Top Bottom