Ulepszenie do Edycji rozszerzonej jest już dostępne!

+
Ulepszenie do Edycji rozszerzonej jest już dostępne!



Nadszedł wreszcie wyczekiwany przez wszystkich fanw Wiedźmina moment. Już teraz można pobrać uaktualnienie, ktry pozwoli wam zagrać w Edycję Rozszerzoną Wiedźmina 2.
Przygotujcie się na masę rozrywki z najbardziej doszlifowaną i obfitą wersje gry!W porwnaniu z pierwotną wersją gry, Edycja Rozszerzona daje graczom 4 dodatkowe godziny questow, nowe materiały filmowe oraz ponad 100 innych ulepszeń. Gra jest dostępna na komputery PC i konsolę Xbox, ale osoby ktre już posiadają Wiedźmina 2 mogą pobrać uaktualnienie a darmo i już teraz rozkoszować się najlepszą wersją tej gry.
Gra powinna zaktualizować się automatycznie z launchera gry.
AKTUALIZACJA(17.04.2012 12:38): Naprawiliśmy problem, ktry niektre osoby miały z plikiem pack0.dzip. Wystarczy pobrać nowy donloader aktualizacji, dostepny TUTAJ lub uruchomić grę i zezwolić na automatyczną aktualizację.
 
Jest błąd "pack0.dzip" jest uszkodzony. Panowie, to ten plik który się pobierał dziś do wcześniejszego pre-loadu chyba...
 
Jak to uszkodzony? Musze czekać jeszcze 15 minut na zakończenie pobierania a coś będzie uszkodzone?
 
Geralterier said:
Szkoda, że nie chce się z poziomu launchera zakualizować ;/

Czyli jednak dobrze przeczuwałem :)
Historia lubi się powtarzać... Tak jak z 50mb ;)
Puki co mam w co grać... Może w czerwcu ściągnę...
 
MM360 said:
<p>Gra powinna zaktualizować się automatycznie z launchera gry.</p>

Dobrze powiedziane ... POWINNA
Ale tego nie robi po włączaniu launchera pokazuje napis czekanie na instalację, jak się w to kliknie to wrzuca tu na stronę tw2, jak się natomiast włączy jeszcze raz pre downloadera to ten się po prostu wyłącza

nie ma co wielkie dzięki za taki update... nie można tych 2 dodatkowych plików gdzieś udostępnić czy coś ??
 
Mi wyskakuje odmowa połączenia przy launcherze. Czy moglibyście wrzucić brakujące pliki do ściągnięcia ?
 
Top Bottom