Ułożenie kart na ręce

+
Ułożenie kart na ręce

Gram od początku bety i myślałem, że mało mnie jest w stanie zaskoczyć, tymczasem dziś zaskoczyła mnie rzecz banalnie prosta ( i pewnie znana oraz wykorzystywana przez topowych graczy ). Otóż chodzi o ułożenie kart na ręku. Ono nie jest losowe. Srebrne są razem, to samo złote oraz brązowe + oczywiście specjale. Wszystko wg. punktów. Do tej pory kompletnie nie zwracałem na to uwagi, ale jednak obserwując co wyrzuca przeciwnik ( i skąd ) możemy się dowiedzieć wielu rzeczy - siły kart, czy ma złoto, ilość kart specjalnych. Ta wiedza może się nie raz przydać i zadecydować o wyniku pojedynku. Ktoś ma jakieś spostrzeżenia na ten temat?
 
Z tego co pamiętam była zwracana na to uwaga zaraz po starcie bety i jak dotąd nie zostało to naprawione. Dziwię się, że są jeszcze gracze, którzy długo grają ale na to nie zwrócili uwagi :) Ja się staram na to nie patrzeć bo nie lubię wykorzystywać takich idiotycznych błędów deweloperów (co innego źle zaprojektowana karta, a co innego ewidentne błędy w pisaniu kodu gry).
 
Fakt, było zwracanie na to uwagi... I każdy już dobrze wie, że to, co widzimy u przeciwnika jest ułożeniem losowym. Podobnie jak wcześniej karty jednostek skellige świeciły się na zielono na początku rundy, gdy dostawały buffa. Teraz już tego nie ma.
 
Ależ jest już to zmienione względem pierwszej wersji bety w jaką graliśmy.
Z tym że nadal karty są ułożone i mają swoje stałe miejsce na ręku przeciwnika.
Nie wierzycie?
To podczas gry przeciw BBP z grzybkami spróbujcie zauważyć skąd padają grzybki. A padają z dokładnie z tych samych pozycji i nie są one obok siebie.
 
Savro528;n7391560 said:
I każdy już dobrze wie, że to, co widzimy u przeciwnika jest ułożeniem losowym

Potwierdzam. Na poczatku faktycznie tak było. Teraz jest to losowe, nawet jeżeli wydaje się, że widzimy w tym jakiś wzór to tak nie jest. Problem był bardzo szybko zgłoszony i naprawiony przez devów.
 
Keymaker7;n7392980 said:
Potwierdzam. Na poczatku faktycznie tak było. Teraz jest to losowe, nawet jeżeli wydaje się, że widzimy w tym jakiś wzór to tak nie jest. Problem był bardzo szybko zgłoszony i naprawiony przez devów.

Jak dla mnie nie jest to losowe, patrząc za każdym razem jak grzybki w BPP wyskakują z (patrząc od lewej) drugiej i ostatniej pozycji na ręce przeciwnika. Za każdym razem jak przeciwnik ma BPP na stole i widzę jak zaznacza którąś z tych pozycji na ręce wiem, że wyskoczy z grzybkami.
 
Duckingman;n7391220 said:
Z tego co pamiętam była zwracana na to uwaga zaraz po starcie bety i jak dotąd nie zostało to naprawione. Dziwię się, że są jeszcze gracze, którzy długo grają ale na to nie zwrócili uwagi :) Ja się staram na to nie patrzeć bo nie lubię wykorzystywać takich idiotycznych błędów deweloperów (co innego źle zaprojektowana karta, a co innego ewidentne błędy w pisaniu kodu gry).

A jednak są tacy gracze :) Po prostu przegapiłem temat na forum, a w ostatnich dniach przez przypadek zwróciłem na to uwagę.
Skoro koledzy wyjaśnili sprawę i zostało już to ukrócone, to nie ma co kontynuować dyskusji i można zamknąć temat. Dziękuje za sprostowanie.
 
Top Bottom