Umiejetności

+
Geralt będzie mógł odbijać strzały, używać znaków, przyrządzać eliksiry, a także władać różnymi rodzajami mieczy. Jeśli chcesz dokładniejszych informacji radzę przejrzeć Witcheropedię.
 
Hmm, teraz mi sie skojarzylo rzucanie czarow z gry Constantine. Kto gral (choc w sumie gra sredniawa :| ), to wie o co mi chodzi. ^^ Swoja droga, bardzo ciekawy system, niemniej chyba nie mialby racji bytu w Wiedzminie.
 
bigproof said:
chodzilo mi GDZIE BEDZIE je tworzyl.
Tego nie wiemy - przynajmniej ja nie pamiętam żadnych szczegółów na temat tworzenia eliksirów. Może gdzieś było w wywiadach. Zapytaj kogoś z CDPRS - jak będzie miał humor to może odpowie
 
Tylko nie zamykajcie tego tematu!! Sprawa umiejętności wiedźmina była do tej pory tylko polizana. Sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądać, czy będą to jedynie umiejętności w posługiwaniu się mieczem czy też dostaniemy również możliwość rozwijania umiejętności perswazji, handlu czy prowadzenia dialogu
 
Perswazja w pewnym sensie wiąże się ze Znakiem Aksji, inne sprawy to nie jestem pewien więc nie będe tworzył niesprawdzonych wypocin. Chyba coś w Q&A było o tym.
 
Geno said:
Perswazja w pewnym sensie wiąże się ze Znakiem Aksji, inne sprawy to nie jestem pewien więc nie będe tworzył niesprawdzonych wypocin. Chyba coś w Q&A było o tym.
A jakże, było! :p
Mam pytanie do twórców - czy nasz wiedźmin będzie miał jakieś tam poboczne umiejętności ? (jak robienie mieczy w Gothicu , kradzież itp) ?Jako takich pobocznych umiejętności nie będzie. Ale będzie np. bardzo ważna umiejętność przygotowywania wiedźmińskich eliksirów.
pozdr
 
Top Bottom