Uniwersum "Pieśni Lodu i Ognia" ("A Song of Ice and Fire") / "Game of Thrones" [HBO]

+
 
Interesujące spostrzeżenie Dzięki za ten głos w dyskusji. Wy kobiety jesteście w istocie największymi ekspertami w sprawach piersi..Wiadomo przynajmniej, że są naturalne(Naturalne są asymetryczne tylko sztuczne są równe)

No ja, że tak powiem, faktycznie mogę w sumie nazwać się ekspertką, bo interesuję się mocno brafittingiem (niewtajemniczeni - proszę sobie wygooglować i pokazać swoim paniom jeśli jeszcze nie siedzą w temacie :D), więc jest to niejako też mój obszar zainteresowań.

A co do tej naturalności to i w naturze zdarzają się bardzo równe piersi, czasem asymetria jest praktycznie niewidoczna, tu nie ma zasady. Ale niezmiernie cieszę się, że Emilia bez większego skrępowania pokazuje swoje, którym zdecydowanie daleko do idealnie równiutkich, wysoko i blisko osadzonych kuleczek z różowymi sutkami na samiutkim środku, jak to się zwykło przedstawiać.

A skoro już o tym mówimy Czy nie sądzisz, że figura Emilii przypomina nieco kieliszek do koniaku? Od góry wąska i poszerza się ku dołowi. Tak ja to widzę

Jak dla mnie Emilia ma ładną, ciekawą sylwetkę, ale nagość trochę ją, nie wiem, psuje? W sensie, Emilia ma strasznie króciutkie nóżki w porównaniu z tułowiem, co zaburza proporcje (pamiętam jak zwróciłam na to uwagę w jej ostatniej rozbieranej scenie, tej z trzeciego sezonu bodajże jak Daario ją nagabuje w wannie) - tego w ubraniach szczerze mówiąc jakoś tak nie widać - na pewno też umiejętnie to maskuje odpowiednim ubiorem ;) Żeby nie było, ja nie krytykuję, bo nie obraziłabym się mając taką figurę jak Emilia, tylko i wyłącznie stwierdzam fakt. Co nie zmienia faktu, że jest drobna, śliczna i urocza i to o czym wspomniałam to tak naprawdę żaden mankament :)

@Fantazjel Dziękuję za szczęśliwych Starków <3

Ale offtop :troll:
 
Last edited:
Wcale się nie zdziwię jak koniec końców na tronie zasiądzie ktoś niepozorny, nie mieszający się w wielkie sprawy, bez ambicji, nie wyróżniający się ani na plus ani na minus. Ktoś kto w kluczowym momencie zrobi to do czego innym braknie odwagi.

Hodor!
 
No ja, że tak powiem, faktycznie mogę w sumie nazwać się ekspertką, bo interesuję się mocno brafittingiem (niewtajemniczeni - proszę sobie wygooglować i pokazać swoim paniom jeśli jeszcze nie siedzą w temacie ), więc jest to niejako też mój obszar zainteresowań

Wiem co to jest nie wiem tylko jak dostać tę robotę jest wymarzona he he


Emilia ma strasznie króciutkie nóżki w porównaniu z tułowiem, co zaburza proporcje (pamiętam jak zwróciłam na to uwagę w jej ostatniej rozbieranej scenie, tej z trzeciego sezonu bodajże jak Daario ją nagabuje w wannie) - tego w ubraniach szczerze mówiąc jakoś tak nie widać - na pewno też umiejętnie to maskuje

Innymi słowy Dany w naturze jest niezgrabociem i kurduplem jak napisałaś ukrywa to strojem, ale pewne sceny i tak ukazują NAGĄ prawdę o jej fizycznych mankamentach. Niemniej jednak jej mężowi względnie facetowi należą się gratulacje.

Ja z kolei wcale bym się nie obraził gdyby ten "Niezgrabny kurdupel" choćby spojrzał na mnie. No i wydało się tak jak kobiety krytykują figurę kobiet, którym zazdroszczą tak my mężczyźni krytykujemy te, których pragniemy.
 
Wiem co to jest nie wiem tylko jak dostać tę robotę jest wymarzona he he

Właśnie dlatego żaden pan nigdy jej nie dostanie. He he. Ale wiesz, że to nie polega ani na obmacywaniu biustu, ani na oglądaniu go nago?

No i wydało się tak jak kobiety krytykują figurę kobiet, którym zazdroszczą

Que w ogóle, nigdzie nie napisałam, że jest niezgrabnym kurduplem i do głowy by mi takie określenie nie przyszło. Emilia mogłaby mnie dosłownie rozdeptać i bym się cieszyła :p Poza tym ideałów nie ma, czy jakakolwiek krytyka musi się od razu równać zazdrości, albo temu, że uważamy, że ktoś nie jest ładny/zgrabny? Każdy ma jakieś wady przecież.
 
Last edited:
Właśnie dlatego żaden pan nigdy jej nie dostanie. He he. Ale wiesz, że to nie polega ani na obmacywaniu biustu, ani na oglądaniu go nago?

Cytat Zamieszczone przez Izengrin Zobacz posta

Nie napisałem że ty tak myślisz lecz ze ja tak uważam ciebie cytowałem w kontekście maskowania strojem ale oczywiście masz rację największe piękno jest wewnątrz.

Wiem przecież robię sobie sztubackie żarty przepraszam.


Que w ogóle, nigdzie nie napisałam, że jest niezgrabnym kurduplem i do głowy by mi takie określenie nie przyszło. Emilia mogłaby mnie

---------- Zaktualizowano 16:55 ----------


Właśnie dlatego żaden pan nigdy jej nie dostanie. He he. Ale wiesz, że to nie polega ani na obmacywaniu biustu, ani na oglądaniu go nago?

wiem wiem robię sobie sztubackie żarty wybacz.


Que w ogóle, nigdzie nie napisałam, że jest niezgrabnym kurduplem i do głowy by mi takie określenie nie przyszło. Emilia mogłaby mnie
nie napisałem że ty tak myślisz napisałem co ja uważam zacytowałem cię w kontekście maskowania strojem ale masz rację największe piękno jest wewnątrz.
 
starałem się wrócić do tematu. Tak na marginesie jesteś pierwszą kobietą z którą tak fajnie pogadać o za przeproszeniem cyckach.
 
Wczoraj nadrobiłem trzeci i czwarty odcinek i mimo różnych głupot, ich poziom był wyższy niż to, co zaserwował nam sezon 5. Przed chwilą przeczytałem też opis odcinka 5, w którym, jak rozumiem, dowiadujemy się, jak powstali The White Walkers :O. To dopiero spoiler.
 
przeczytałem też opis odcinka 5, w którym, jak rozumiem, dowiadujemy się, jak powstali The White Walkers

Całość jest tak żenująco słaba, że prawie przestałem oglądać...

Bran: A więc to wy stworzyliście Białych Wędrowców?
Liść: Tak, toczyliśmy wojnę z ludźmi.
Bran: Ok, spoko, to ja wracam do Matrixa.

W ogóle cały odcinek był tragiczny.

1) O białych wędrowcach już wspominałem;
2) Euron przyznaje się że zabił brata i króla, a następnie wygrywa na wiecu, ale i tak 80% floty nadal jest na rozkazy Yary, czemu więc przegrała?;
3) Littlefinger posiada zdolność teleportacji;
4) Sansa zresztą też;
5) Trójoka Wrona mówi że Inni już zaraz ich dojadą i trzeba się pakować, najpierw jednak jeszcze raz wejdźmy do Matrixa i obejrzyjmy wydarzenie z przeszłości, które już widzieliśmy;

Nie mam siły dłużej wymieniać, to jest po prostu szmacenie serialu.
 
Dziś nie będzie spoilera nie ma potrzeby, bo żaden wątek mnie nie zainteresował. Nudna przegadana i patetyczna kaszana i...Hodor.
 
Top Bottom