Upgrade do wersji 2.0 nie możliwy ? Pomocy

+
Status
Not open for further replies.
Upgrade do wersji 2.0 nie możliwy ? Pomocy

Witam wszystkich.
Mam problem ze spatchowaniem gry do wersji 2.0 Zacznę powoli od początku.
Pierwszy raz zainstalowałem Wieśka na windowsie XP sp3 i jak wychodziły kolejne patche nigdy nie miałem problemu z ich instalacją mimo że folder moje dokumenty nie mam w domyślnym miejscu tylko na dysku D:
Po wypuszczeniu patcha 2.0 problem się pojawił więc myślałem że to jest właśnie wina tego folderu ale nic z tym nie robiłem i grałem na wersji 1.35 bo wktótce miałem zmieniać sprzęt i przechodzić na Windows 7

Niedawno to zrobiłem i po nowej instalacji Win 7 folder Moje Dokumenty zostawiłem na dysku C: razem z systemem.
Grę zainstalowałem jak to zawsze robie na dysku D: Problem się pojawił znowu. Po instalacji gry ściaga mi się patch który zajmuje około 113 MB a następnie gra daje zapytanie że patch 2.0 jest do pobrania. Czyli na to wychodzi że ten pierwszy patch co się ściąga to jest już wersja 1.35. Przy instalacji 2.0 wyskakuje błąd "zainstalowana wersja gry jest nieprawidłowa lub niekompletna". Kombinowałem juz na wszystkie sposoby jakie się da:

- odinstalowanie gry i wyczyszczenie rejestru
- nowa instalacja gry, wszystkie patche ściagnięte ze strony i instalowane recznie po kolei
- nowa instalacja na dysku systemowym w program files (wtedy to nawet jak mi się sciągnął ten pierwszy patch to nie dało rady go zainstalować bo wyskakiwał od razu błąd "zainstalowana wersja gry jest nieprawidłowa lub niekompletna" o_O
- odpalam oczywiście z uprawnieniami administratora
- próba instalacji gry bez polskich znaków "Wiedzmin 2" chociaż system jest w wersji polskiej

Jest też dziwna sprawa bo jak instaluje po kolei ręcznie patche to z wersji 1.0 > 1.1 jest ok ale z 1.1 > 1.2 pojawia się "zainstalowana wersja gry jest nieprawidłowa lub niekompletna" to samo przy próbie instalacji 1.3 . Patch 1.35 za to aktualizuje grę bez problemu i znowu pojawia się błąd przy próbie 1.35 > 2.0
Ja już nie mam nerwów do tego, straciłem kilka godzin i dalej nic. Chyba jestem zmuszony grać na wersji 1.35 ...
Proszę o pomoc.
 

Vinthir

CD PROJEKT RED
Otwórz katalog instalacji Wiedźmina 2, a konkretnie Wiedźmin 2\bin\witcher2.exe, kliknij .exe prawym przyciskiem myszy, otwórz Właściwości i sprawdź Wersję Pliku. Jeśli wersja to 1.3.67 to masz grę spatchowaną do 1.3 i musisz zaaplikować patche 1.3->1.35 a następnie 1.35->2.0. Jeśli wersja to 1.3.7 to masz grę uaktualnioną do 1.35. W takim wypadku użyj tylko 1.35->2.0.

Jeśli to nie pomoże przeinstaltuj grę i zastosuj łatkę 0->1.35 (bez żadnych wcześniejszych patchy! Jak sama nazwa wskazuje ten patch aktualizuje grę od zera do 1.35), a następnie 1.35->2.0.

Jeśli i to nie pomoże, wtedy użyj wersji Critical Rebuild patcha 2.0 wspomnianego TU. Waży on 4giga, ale na ogół radzi sobie z wszelkimi tego typu problemami, jeśli wolisz możesz zastosować go od razu z ominięciem moich wcześniejszych porad.
 
hej wyskoczył mi komunikat że jest wersja 2.1 do ściągniecia , to ściągnełem i zainstalowałem i wyskakuje mi , że the witcher 2 przestał działać....
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom