Upiory - loot [lekki spoiler]

+
Upiory - loot [lekki spoiler]

Jak w temacie. Do wykonania dwóch mieczy trzeba 2x szmaragdowy pył.
Jeden znalazłem w pozostałościach po południcy, a drugi z przypadkowego upiora.

Problem w tym, że później udałem się na cmentarz i pokonując tam dwa upiory nie ma w ogóle nic do zebrania (I nie mówię tu o skarbach ale o loocie z potwora).

Czasami zdarza mi się ten sam problem z innymi przeciwnikami. Nieraz trzeba daleko odejść i wracać patrząc "okiem wiedzmina", ale też nie zawsze coś tam jest.


P.S.
Nie wiem czy to nie bardziej do helpa się nadaje.
Proszę o opinie.
 
Loot nie jest z upiora tylko skrzyni i zwłok wiedźmina w krypcie.

EDIT: I dział to chyba powinno być "questy poboczne"
 
Jak w temacie. Do wykonania dwóch mieczy trzeba 2x szmaragdowy pył.
Jeden znalazłem w pozostałościach po południcy, a drugi z przypadkowego upiora..
Ja znalazłem tylko jeden, w południcy. Na drugi się szarpnąłem (jest u obu kowali).
 
Loot nie jest z upiora tylko skrzyni i zwłok wiedźmina w krypcie.

EDIT: I dział to chyba powinno być "questy poboczne"

Bardziej mi chodziło o brak lootu z upiorów jak już miałem 2 proszki. Nie wiem czy to przypadek. To, że loot jest w krypcie to inna historia.
Ani z upiora na zewnątrz ani wewnątrz krypty nic nie wyleciało ;) a chciałem proszek sprzedać :D
 
Bardziej mi chodziło o brak lootu z upiorów jak już miałem 2 proszki. Nie wiem czy to przypadek. To, że loot jest w krypcie to inna historia.
Ani z upiora na zewnątrz ani wewnątrz krypty nic nie wyleciało ;) a chciałem proszek sprzedać :D

Nie z każdego potwora musi coś polecieć. Miałeś pecha po prostu ;)
 
Rozkładaj elementy rzemieślnicze i alchemiczne u kowali albo płatnerzy i sprawdzaj z czego może być ten proszek.
 
Top Bottom