Uruchomiliśmy Publiczny Serwer Testowy!

+
2jacks;n10035421 said:
no przebija się...ale co z tego? Ostatnio jak była zmiana wizualna też były takie głosy. Teraz już nikt tego nie pamięta że tło było ciemniejsze itd....Wtedy też kolory były coraz bardziej cukierkowe. Mi osobiście to aż tak nie przeszkadza, byle tylko nie zrobiła się manga...jedynie te animacje są chyba zbyt "spore" że się tak wyrażę. No ale targetowanie zdecydowanie na plus...czy ktoś to zauważył? Nie. Bo generalnie łatwiej się zafiksować na tym co kłuje w oczy, niż na tym co zostało poprawione.

No i nadal nie wiem jaki jest limit kart w rzędzie.

9 kart w rzędzie ..kolejny element ktory splaca rozgrywke ...niestety
 
Znalazłem błąd shilarda i płotki ,jak płotka jest na szczycie talii to shilard ją dobiera a nie odcedza się z niej .Nie wiem czy to było zamierzone ale płotka powinna chyba wyskakiwać pierwsza
 
2jacks;n10035421 said:
no przebija się...ale co z tego? Ostatnio jak była zmiana wizualna też były takie głosy. Teraz już nikt tego nie pamięta że tło było ciemniejsze itd....Wtedy też kolory były coraz bardziej cukierkowe. Mi osobiście to aż tak nie przeszkadza, byle tylko nie zrobiła się manga...jedynie te animacje są chyba zbyt "spore" że się tak wyrażę. No ale targetowanie zdecydowanie na plus...czy ktoś to zauważył? Nie. Bo generalnie łatwiej się zafiksować na tym co kłuje w oczy, niż na tym co zostało poprawione.

Nic dziwnego w tym, że zwraca się uwagę głównie na te rzeczy, które przeszkadzają bo devsi oczekują przede wszystkim wskazówek co poprawić, a nie co zostawić... Rozpływając się w zachwytach wiele nie pomożemy by gra stawała się lepsza natomiast wytykając błędy już prędzej. ;)
 
wiesiuwies;n10035571 said:
9 kart w rzędzie ..kolejny element ktory splaca rozgrywke ...niestety

Zmiany podyktowane są ograniczeniami obecnej formuły. Wyjaśniają to koledzy w filmiku na głównej stronie odnośnie patcha. Grafika, limity w rzędach itp. zmiany wprowadzane są przez to, że obecnie nie ma możliwości zaprojektowania i wprowadzenia różnych rozwiązań, czyli najprościej mówiąc gra nie ma szans na rozwój. Oczywiście, że są aspekty, w których pewnie można zachować balans między "starym", a "nowym" Gwintem, ale po to są testy, żeby przed wprowadzeniem zmian można było coś skorygować.
 
Jedno dniowy PTR to srzał w stope to Tydzień trwać powinno aby zebrać odpowiednio duza liczbę opini
Zresztą pewnie i tak redzie nie zrobią dwóch wersji wyglądu a to trzeba niestety zrobić bo będzie wojna.
 
Twilightus;n10036281 said:
Jedno dniowy PTR to srzał w stope to Tydzień trwać powinno aby zebrać odpowiednio duza liczbę opini
Zresztą pewnie i tak redzie nie zrobią dwóch wersji wyglądu a to trzeba niestety zrobić bo będzie wojna.

To chyba nie o opinie chodzi, tylko głównie o dane i wyłapanie ewidentnych błędów bugów. Czy te testy już zostały zamknięte? Bo mam info że coś mi nie działa i nie mogę grać.
 
nexilus;n10036181 said:
Zmiany podyktowane są ograniczeniami obecnej formuły. Wyjaśniają to koledzy w filmiku na głównej stronie odnośnie patcha. Grafika, limity w rzędach itp. zmiany wprowadzane są przez to, że obecnie nie ma możliwości zaprojektowania i wprowadzenia różnych rozwiązań, czyli najprościej mówiąc gra nie ma szans na rozwój. Oczywiście, że są aspekty, w których pewnie można zachować balans między "starym", a "nowym" Gwintem, ale po to są testy, żeby przed wprowadzeniem zmian można było coś skorygować.

Jeszcze w żadnym patchu z tych znaczących nie było powrotu do elementów które poszły do piachu. W tworzeniu Gwinta nie ma wskrzeszeń. A jak do ograniczeń obecnej formuły mają się wprowadzane zmiany graficzne czy choćby ta w nazwie kart? Tibor Eggerbracht to teraz Tibor, Emhyr zamiast Emhyr var Emreis i wiele innych. Bo co, za trudne to było do ogarnięcia jak samodzielne liczenie punktów? Ciekawe jest też to co się dzieje na reddicie, który zawsze uważałem za dość wazeliniarski. Tam teraz głosy poparcia dla nowej odsłony Gwinta to w każdym wątku na palcach można policzyć, i to jednej ręki. Btw, zdarzyło mi się tu kiedyś stanąć w obronie zmian w zamkniętej becie Gwinta przeciwko trollowi hsa, za co dostałem ostrzeżenie od administracji z adnotacją, że obrońców to oni na forum nie potrzebują. No to i nie widzę teraz powodu aby pisać o dobrych zmianach nawet jak je widzę.
Ale wracając, to już ostatnia szansa aby krzyknąć - Panie Monnier, larum grają... :)!
 
Last edited:
Ofc ze o opinie, im dłużej trwają testy tym więcej osób testuje i większą zawartość mogą przetestować to jest ideologia PTR-a, każda osoba testująca wyraża opinie o tym co testowała oraz zgłasza na trafione błędy tak to działa w każdej grze ale nie może to trwać tak krotko bo traci to sens, update i tak pewnie wejdzie gdzieś koło 30-31 grudnia.
 
nexilus;n10036181 said:
Zmiany podyktowane są ograniczeniami obecnej formuły. Wyjaśniają to koledzy w filmiku na głównej stronie odnośnie patcha. Grafika, limity w rzędach itp. zmiany wprowadzane są przez to, że obecnie nie ma możliwości zaprojektowania i wprowadzenia różnych rozwiązań, czyli najprościej mówiąc gra nie ma szans na rozwój. Oczywiście, że są aspekty, w których pewnie można zachować balans między "starym", a "nowym" Gwintem, ale po to są testy, żeby przed wprowadzeniem zmian można było coś skorygować.

Masz rację, podyktowane ograniczeniami formuły. Bo obecnej wersji nie da się przenieść na wersję mobilną, a z tego co widzę gra do tego dąży. Limity w rzędach, grafika, wypatroszone UI, szkoda tylko, że kosztem PC i konsol. Grałem trochę i od początku miałem wrażenie jakbym grał w port gry mobilnej. Te brzydkie okienka ułatwiające operowanie na tabletach, brak możliwości poruszania kartami, brak imion artystów przy kartach, niektóre karty mają skróconą nazwę (np. Emhyr zamiast Emhyr var Emreis), pastelowe animacje (co kłóci się z mocno realistycznym wyglądem kart), nie pasujące do gry dźwięki tych animacji, mocne uproszczenie działania niektórych kart (spłycenie rozgrywki przez grafikę, no powaga), likwidacja trojaczków (Jeździec Dzikiego Gonu, Komandos Niebieskich Pasów) itd. itd. (pełna lista na reddicie). A wszystko to prawdopodobnie po to, żeby odchudzić klienta. Podejrzewam, że wystarczałoby usunąć (czy raczej unieruchomić) karty premium w mobilnej wersji gry, żeby rozwiązać problem miejsca. REDzi powinni raczej zająć się platformami na których gra już jest, słuchać użytkownikó (w końcu to gra dla nich) i nie wydawać niedopracowanego contentu (jak dla mnie ten patch może wyjść i za 2 miesiące jeśli będzie cud, miód i orzeszki).

@Edit: Tak propo patch jest live, zobaczyłem gdy skończyłem pisać posta
 
Last edited:
Z tym wyrzuceniem mechaniki przenoszenia punktow na kolejna ture to jakis zart, to byla jedna z ciekawszych mechanik pod kombinowanie, a oni ot tak ja wywalili. Do tego wiele innych uproszczen. Powoli kazda farakcja staje sie kopia tylko z innymi efektami. Bardzo martwi mnie kierunek w ktorym zmierza Gwint. Nie chce kolejnego samograja w ktorym bedzie sie liczyc tylko szczecie ...
 
Mam problem, gdy probuje sie zalogować do Gwinta PTR po kliknieciu enteru lub lewego przycisku myszki wyskakuje mi komunikat: Could not connect! Returning to login
Could not connect, this game version is no longer supported.
Co mam zrobić zeby zadziałało ?
 
Top Bottom