Uruchomiliśmy Publiczny Serwer Testowy!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
Uruchomiliśmy Publiczny Serwer Testowy!



Jeszcze przed Aktualizacją Świąteczną postanowiliśmy uruchomić Publiczny Serwer Testowy GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej! Dzięki PST chcemy pokazać Wam nowe mechaniki oraz umożliwić wypróbowanie funkcji, które pojawią się w grze wraz z Aktualizacją Świąteczną. Sekretem każdego dobrego serwera testowego jest zaangażowanie społeczności, więc jeśli natkniecie się na błędy, zgłaszajcie je naszej pomocy technicznej!

Pamiętajcie, że liczba graczy, którzy mogą jednocześnie grać na PST jest ograniczona. Po zalogowaniu na serwer testowy Wasz poziom zostanie zresetowany do 1 i będziecie mieć dostęp do pełnej kolekcji kart. Nie ma możliwości przeniesienia nagród zdobytych na PST do głównej gry.

Serwer testowy GWINTA jest dostępny jedynie na PC, w języku angielskim — żeby na niego wejść musicie być zalogowani w kliencie GOG Galaxy. Aby włączyć PST należy wejść w “Opcje” (znajdują się pod przyciskiem WIĘCEJ, obok przycisku GRAJ), następnie przełączyć “Kanały Beta” na “Aktywne” i wybrać kanał “PTR”. Po ściągnięciu aktualizacji możecie rozpocząć rozgrywkę.

Zależy nam na Waszej opinii dlatego zachęcamy do dzielenia się wszelkimi sugestiami! Prosimy abyście jednak pamiętali, że na PST testujecie buildy, nad którymi wciąż pracujemy, więc mogą zawierać niewielkie błędy językowe. Poza tym bawcie się dobrze i dziękujemy za pomoc!
 
Last edited:
Jak przełączę się z PTR na normalny serwer będzie można normalnie pograć na swoim koncie tak ? Nic przez to nie stracę chodzi mi o karty, lvl, rangę, złoto, itp.
 
Last edited:
Osobiście bardzo mi się podoba, że z poziomu kolekcji można tworzyć talię... szkoda tylko, że nie ma już opcji takiej jak kiedyś, aby wszystkie karty były wyłożone na "stół". Wyglądało to o wiele ładniej i czytelniej.

p.s. te cukierkowe elementy inferfejsu klują w oczy, a najbardziej te kolorowe tła pod opisami kart... wcześniej były... no może i banalne ale ładne i czytelne. Aż mnie oczy bolą jak na to patrzę, nie jest to dla mnie czytelne.
 
Last edited:
BartiKus;n10025051 said:
Jak przełączę się z PTR na normalny serwer będzie można normalnie pograć na swoim koncie tak ? Nic przez to nie stracę chodzi mi o karty, lvl, rangę, złoto, itp.
Tak mozna normalnie przelaczac miedzy kanalami zwyklym i PTR
 
Nie wiem, może tak miało być, ale przy oglądaniu kart nie można ich ruszać na boki (no wiecie o co chodzi :D ) Było to dosyć fajnym efektem głębi. Mam nadzieje, że to tylko niedopatrzenie i powróci.
 
Tyle tego jest, że kompletnie nie wiedzialem przez pierwsze pół godziny za co się zabrać :) Ostatecznie zacząłem od pełni księżyca i granie pod bestie i wampiry. Karta runy czy karta czarna krew jest tak strasznie randomowa, że mimo opisu stwórz wampira lub insekta nie dostałem ani jednego wampira a wylosowało 3 insektoidy.

Ale podobają mi się zmiany płynności kart na stole, nowe efekty przy zagraniu róznych kart. Jest dobrze :)
 
Standardowo Dziki gon zlany po całości nie dziwi mnie to :/
Za to szpiedzy wow dostali masywnego buffa jak to przejdzie na live to meta się nie zmieni Szpiedzy będą absolutnym top tier deckiem.
To jak działają teraz egzekutorze to jest kosmos oni są super finiszerem x3 wystarczy narzucać szpiegów przeciwnikowi a potem rozpocząć festiwal strzelania.
 
Widzę że już Yrden dostał nerfa na 1 rząd. Nie wiem, czy nie lepiej byłoby na serwery testowe zostawić wersję pierwotnie pokazaną, bo moim zdaniem karta mocno przereklamowana była i zbyt szybko okrzyknięta op.
 
Wszystko fajnie ładnie, ale teraz to praktycznie nie idzie w to zagrać. Ludzie pewnie się rzucili na te testowe serwery, że od 5 gier nie udaje mi się ukonczyć żadnego pojedynku...zamuła straszna a na koniec wywala i tak.

Można zobaczyć już nagrody za nadchodzący sezon 4 i 5 (fajne avatary)
 
Last edited:
Mam nadzieję, że gdy wyjdzie patch to nie będę musiał pobierać wszystkich plików od nowa i gra wykorzysta coś z tego 1,7 GB, które zajmuje PTR.
 
Twilightus;n10025401 said:
Standardowo Dziki gon zlany po całości nie dziwi mnie to :/[/QUOTE

Jeźdźcy gonu mają 10 więc nie możesz używać swojego ulubionego "dziki gon olany" ;)
 
Bardzo dobrze, że tym razem udostępniacie server testowy dla większej ilości graczy. Zabieram się do testowania nowego Scoia. :)
 
Hejka, 3/3 gry mi rozłączyło, a przy wyszukiwaniu tak z pięć razy zawiesiło a to wszystko w 15 minut czyli coś tu średnio bangla ;d
Daję znać bo pisaliście, żeby dawać znać, zdaje sobie sprawę, że to testowanie!
 
Powrót na normalna wersje jest prosty wystarczy zmienić kanał z PTR na domyślny i pobierze wam aktualizacja która przywróci gre do aktualnego live stanu potem trzeba jeszcze zmienic jezyk na PL jak ktoś chce co dobierze kolejne 68mb i mamy wersje bez ptr proste.
 
Ok to oficjalne....gwent stal sie mobile app....po pol godzinie grania...katastrofa...ja rozumiem to z punktu widzenia firmy i zarabiania pieniedzy...jednak szkoda ze gracze PC tez w to zostana wciagnieci.....Btw nawet moja zona ktora gra czasami na telefonie tylko.... powiedziala ze to wyglada jak jedna z jej gier....caly duch gwenta poszedl do kosza...wracam jeszcze pograc w stara wersje a potem wysiadam
 
Co chwilę mam błąd aktualizacji.

edit: problem rozwiązany, nie zauważyłem, że mam Gwinta włączonego.
 
Last edited:
JackBurton.;n10026301 said:
Ok to oficjalne....gwent stal sie mobile app....po pol godzinie grania...katastrofa...ja rozumiem to z punktu widzenia firmy i zarabiania pieniedzy...jednak szkoda ze gracze PC tez w to zostana wciagnieci.....Btw nawet moja zona ktora gra czasami na telefonie tylko.... powiedziala ze to wyglada jak jedna z jej gier....caly duch gwenta poszedl do kosza...wracam jeszcze pograc w stara wersje a potem wysiadam

Nie strasz :) Teraz nie wiem czy ściągać przez ten ptr czy poczekać do świąt.:worried:
 
Top Bottom