Usługa została przerwana. Prosimy zweryfikować połączenie.

+
Ja mam ipv6 w upc i o ile rozłączało 1 dnia, tak od 2 dni sytuacja jest bez najmniejszych zastrzeżeń i nie rozłączyło ani razu. Co więcej net mam po wifi.
 
Wszystko przed patchem działalo jak i wszystkie inne gry mi chodza , Nie bede zmienial czegos co dobrze dziala tylko dlatego ze patch jest robiony na kolanie.... Trudno trzeba bedzie sie pożegnać z grą jeśli nie mają zamiaru nic z tym zrobic
 
Last edited:
r3vlogi;n10110351 said:
Wszystko przed patchem działalo jak i wszystkie inne gry mi chodza , Nie bede zmienial czegos co dobrze dziala tylko dlatego ze patch jest robiony na kolanie.... Trudno trzeba bedzie sie pożegnać z grą jeśli nie mają zamiaru nic z tym zrobic

mam ten sam problem, co wiecej napisalem obszerny opis problemu do supportu, mija 5ty dzień - odpowiedzi brak. w dalekim poważaniu mają graczy, nawet tych którzy jako nieliczni są z nimi od samego poczatku zamknietej bety. szkoda bardzo, bo cdpr do tej pory slynął raczej z dobrego kontaktu ze społecznościa, a tu taka niespodzianka ...
 
Rozwiązania do tego problemu są dwa:
1) kontakt z UPC i prośba o zmianę na ipv4
2) cierpliwe oczekiwanie na patch'a (tylko w przypadku gdy nie chce się skorzystać z opcji nr 1)

Tommellon;n10111051 said:
mam ten sam problem, co wiecej napisalem obszerny opis problemu do supportu, mija 5ty dzień - odpowiedzi brak. w dalekim poważaniu mają graczy, nawet tych którzy jako nieliczni są z nimi od samego poczatku zamknietej bety. szkoda bardzo, bo cdpr do tej pory slynął raczej z dobrego kontaktu ze społecznościa, a tu taka niespodzianka ...

Ta niespodzianka nazywa się przerwa świąteczna. Dłuższy czas oczekiwania na zgłoszenia z problemami technicznymi spowodowana jest okresem urlopowym - proste i logiczne.
 
Pisałem czemu z opcji nr 1 nie bede korzystał, Zostaje poczekać tylko szkoda ze kiedy ma sie jakiś czas wolny dla siebie to tak wyszlo.
 
r3vlogi;n10120802 said:
Tylko zostaje pytanie czy wogole ktos ruszy cos z fix-em.. czy olewka bedzie?

Odpukać ale chyba już dobrze jest. Od dzisiaj nie rozłącza, i wyszukuje przeciwników bez tracenia połączenia. Co prawda rankedy gram jeszcze z telefonu, ale na potyczkach dzisiaj już tego bugu nie było
 
Mam nadzieje że bedzie u Ciebie dobrze juz, zagralem dzis 3 gry i to wszystko... wyl gog , wl szukam .. O jest ..zagram super! No to druga gierka , i koniec zabawy:)
 
Faktycznie zmiana protokołu w UPC pomaga. Czekałem do świąt na fixa i dziś dopiero miałem chwilę by spróbować tego jedynego sensownego pomysłu na ogarnięcie łącza z Gwintem.

Niemniej - zdania o patchu nie zmienię.
 
Co zrobić, mordki cicho maja.... nikt sie nie odzwya co do fixa..... szkoda mi cos zmieniac w upc skoro petarda dziala i nie mam problemow, dla jednej gry nie bede zawracal dupy ...
 
Last edited:
r3vlogi;n10124252 said:
Co zrobić, mordki cicho maja.... nikt sie nie odzwya co do fixa..... szkoda mi cos zmieniac w upc skoro petarda dziala i nie mam problemow, dla jednej gry nie bede zawracal dupy ...
Nie wiem czy zrobią fixa skoro ja na ipv6 normalnie się łącze bez żadnych problemów :) Infrastruktura pod kątem "wyjścia na świat" chyba powinna być ta sama w całej Polsce w UPC, no ciekawe.
 
Last edited:
Ehhh zastanawia mnie jedna rzecz...od premiery aktualizacji wiele razy mnie wywaliło i to często gdy miałem przewagę i tylko gdy grałem rankingi a nie potyczki xD
https://i.imgur.com/uywvqqQ.jpg

Oczywiście po wywaleniu odejmuje punkty i co tu zrobić...a nie chce mi się wierzyć, że za każdym razem to moja wina xD
 
Użytkownicy UPC, chyba zostało naprawione gdyż dzisiaj zagrałem z 5 partii rankingowych i nie było jakiegokolwiek problemu :) yupi :) natomiast napotkałem drugi problem po wygraniu 6 rund nie dostałem 100 złota tylko 15 wtf :p
 
Tak wydaje się że wszystko OK. Osobiście nie dzwoniłem do UPC, jedynie przesyłałem logi do wsparcia technicznego CDProjektu. Kto to naprawił? Nie wiem, ale od paru dni śmiga jak należy.
 
Za wcześnie pochwalilem , gra nadal potrafi sie wysypac, ale jest lepiej niz bylo chociaz mozna zagrac pare partii bez problemu bo jak za dlugo to sie juz buntuje
 
Ciagle mam ten problem, jednego dnia dziala z 3 rozgrywki za chwile nie mozna sie zalogowac przez godzine,
 
Witam to co dzisiaj sie dzieje to jakis zart juz nie wspominam o tym ze sezon zostal 10 min przed koncem przedłużony widocznie mieli swoje powody nie wnikam . Postanowiłem jeszcze toche zasiaść na rankedy i zgrindowac troche mmr i co ? 3 mecze pod rząd rozłaczenie niby z mojej winy gdy internet byl caly czas w 100% w ten o to sposob stracilem 100 mmr nie przegrywajac tak naprawde ani razu . Ostatni mecz to - 48 mmr WTF. Jaki sens w obecnej sytuacji ma wogole granie tych gier rankingowych porazka . Z gory sory za frustracje ale chyba cos jest nie tak :/
 
Top Bottom