Usługa została przerwana. Prosimy zweryfikować połączenie.

+
Mam takie same objawy co koledzy, przed patchem problemu nie było, naprawa pilków i reset rutera nic nie daje wzasadzeie nie da sie grac...
 
Czy CDProjekt zamierza coś z tym zrobić? Od północy przez DC straciłem 400 MMR... ciekawe kto mi odda za to pieniążki. Chociaż byście coś napisali...
 

Gość

Guest
Polecam nie grać rankingowych każdego rozłącza po ostatniej aktualizacji. Czerwoni powinni wywalić z zadań dziennych wszystko związane z rankingowymi na ten moment.
 
Napisałem drugiego maila do supportu, dostałem taką samą odpowiedź, żeby wyłączyć wszystkie programy w tle które obciążają sieć, i korzystać z internetu po kablu a nie WiFi. Mam nadzieję że rozwiążą ten problem niedługo, bo nie da się grać w ogóle. Bo to na pewno nie jest wina naszego internetu, tylko coś z tym nowym patchem nie tak.
 
Seba978;n10067491 said:
Napisałem drugiego maila do supportu, dostałem taką samą odpowiedź, żeby wyłączyć wszystkie programy w tle które obciążają sieć, i korzystać z internetu po kablu a nie WiFi. Mam nadzieję że rozwiążą ten problem niedługo, bo nie da się grać w ogóle. Bo to na pewno nie jest wina naszego internetu, tylko coś z tym nowym patchem nie tak.

To rozwiązanie nie sprawdza się w 100%...dziś parę razy mnie rozłączyło na kilka granych meczy rankingowych.
 
hej - ewidentnie wina upc, a nie patcha - ewentualnie patch ma problem z upc - w roznych regionach Polski na pewno rozne dnsy - podpinałem się do 4 roznych sieci - tylko upc ma problem

pozdrawiam
 
no to by sie zgadzalo mnie caly czas wywala, a tez mam UPC, ciekawe czy redzi juz pracuja nad rozwiazaniem problemu ?
 
Hej.Też mam UPC i ten sam problem od samego patcha.Stranocne już 300MMR i spadłem z TOP1000 na 4000k+.Problem tylko w Gwincie dodam.
 
Problem pojawił się wraz z nowym patchem.Nie sądzę że to wina ich skoro wszytsko inne śmiga jak ta lala.Nic nie laguje i nneh gry multi chodzą normalnie.
 
Sluchajcie chyba jest rozwiazanie dla klientow UPC. Poweszylem troche sam bo dostawalem tylko puste frazesy od redow o podlaczeniu pod kabel i wylaczeniu przegladarki kotre moga zaklocac polaczenie. Oglonie zero jakies dobrej woli by rozwiazac problem mimo ze umoczylem w tej grze troche kasy. Ale wracjac do tematu jak sie okazalo UPC jakis czas temu pozmienialo adresacje na ipv6. Tak wiec trzeba do nich zadzwonic , albo wbic na czat zeby zmienili na ipv4. Dzis dokonalem takiej zmiany, jak narazie testuje i na ok 10 gier tylko jedno rozlaczenie , gdzie wczesniej bylo z 8 :) ...takze wyglada optymistycznie (chyba, ze to przypadek). Mysle, ze warto sprobowac ....
 
wiesiuwies;n10078841 said:
Sluchajcie chyba jest rozwiazanie dla klientow UPC. Poweszylem troche sam bo dostawalem tylko puste frazesy od redow o podlaczeniu pod kabel i wylaczeniu przegladarki kotre moga zaklocac polaczenie. Oglonie zero jakies dobrej woli by rozwiazac problem mimo ze umoczylem w tej grze troche kasy. Ale wracjac do tematu jak sie okazalo UPC jakis czas temu pozmienialo adresacje na ipv6. Tak wiec trzeba do nich zadzwonic , albo wbic na czat zeby zmienili na ipv4. Dzis dokonalem takiej zmiany, jak narazie testuje i na ok 10 gier tylko jedno rozlaczenie , gdzie wczesniej bylo z 8 :) ...takze wyglada optymistycznie (chyba, ze to przypadek). Mysle, ze warto sprobowac ....

Tylko co ciekawe u mnie się trochę to inaczej objawia. Jak dołączę do rozgrywki gra przebiega do samego końca, ani razu nie rozłączyło w trakcie, problem jest żeby w ogóle do rozgrywki dołączyć. W trakcie wyszukiwania przeciwnika wylogowuje z gwinta i pojawia się komunikat "Usługa została przerwana. Prosimy zweryfikować połączenie." i uruchamia ponowne logowanie. Na 10-15 prób może raz uda się połączyć z przeciwnikiem.
Spróbuje Twojej rady, ale chyba dopiero po świętach. Tylko ze strony UPC, musiał by być to duży zbieg okoliczności że zrobili zmiany w tym samym czasie co wejście patcha do gwinta, bo jak dla mnie to siedzi bug w tym patchu :O
 
michlu;n10079231 said:
Tylko co ciekawe u mnie się trochę to inaczej objawia. Jak dołączę do rozgrywki gra przebiega do samego końca, ani razu nie rozłączyło w trakcie, problem jest żeby w ogóle do rozgrywki dołączyć. W trakcie wyszukiwania przeciwnika wylogowuje z gwinta i pojawia się komunikat "Usługa została przerwana. Prosimy zweryfikować połączenie." i uruchamia ponowne logowanie. Na 10-15 prób może raz uda się połączyć z przeciwnikiem.
Spróbuje Twojej rady, ale chyba dopiero po świętach. Tylko ze strony UPC, musiał by być to duży zbieg okoliczności że zrobili zmiany w tym samym czasie co wejście patcha do gwinta, bo jak dla mnie to siedzi bug w tym patchu :O

UPC wprowadzilo te zmiany stosunkowo dawno ... widac ewidentnie ze problem tej nowej adresacji lezy po stronie patcha .... poki co moge potwierdzic ze jest o wiele lepieij z laczeniem ...ale tak jak pisalem moze to byc przypadek
 
Spróbowałem tą opcję z ipv4 i gwint działa poprawnie. Możliwe ,że najnowszy patch gryzie się z konfiguracją ipv6 w UPC.
 
To samo co reszta. (też UPC)
Rozłącza w trakcie wyszukiwania, nie mogę znaleźć przeciwnika. Podczas samej rozgrywki rzadko jest problem, jak już znajdzie to raczej dogram do końca, tyle że 40 min szukania dla jednej rozgrywki mija się z jakimkolwiek pojęciem dobrej zabawy.. od nowego patcha nie jestem w stanie grać, a ciekaw jestem tych wszystkich nowych kart.
 
Jak wyżej, miło by było gdyby szybko wrzucili jakąś łatke albo chociaż ktoś z cdpr się wypowiedział. Bo grać się nie da.
 
Hej ludzie!Poradził ktoś już sobie z problemem?Przeinstalowałem grę,sprawdziłem spójność plików,ustawiłem wysoki priorytet na gwinta i dalej nic :/ Od czerwonych widzę że też nic nie wypłynęło heh.Czyli mogę pożegnać się z TOP 1000 w tym sezonie
 
Odpowiedzi które otrzymałeś wcześniej działają. Dzwoń do UPC i poproś o zmianę ipv6 na ipv4. Działa.
 
Top Bottom