Usunięcie mapy po crashu

+
Usunięcie mapy po crashu

Zastanawiam się czy komuś się zdarzyło oprócz mnie. Często robię save'y, więc nadal obiekty (w tym teren + słońce itd.) powinien mieć, tymczasem, gdy korzystam z mapy, czasami kliknę coś niechybnie i Crash. Następnie jak próbuję wczytać mapy, mapa jest, ale jest tylko World. Load czy inne tego typu rzeczy nie pomagają.

Pozwoliłam sobie zedytować temat wątku i przeformułować go na bardziej zrozumiały. Generalnie posługiwanie się poprawną polszczyzną nie boli
zi3lona
 
Last edited by a moderator:
Używasz grup i warstw? Mam nadzieję, że nie robisz wszystkiego na jednej warstwie. Zrób nową mapę i nie klikaj niechybnie tam, gdzie nie trzeba.
 
Tak, ale nie znam wszystkich Crash-ów gdzie są jak są itd. Jeżeli chcę coś sprawdzić robiąc z poradników i kolejny crash, mapy nie ma no to wybacz...

Czasami nawet mam po 10 warstw i grup, staram się robić wszystko dokładnie i żebym nie musiał potem szukać. Jeszcze jedno: nie po każdym crash-u. Ostatnio szlag mnie trafił jak robiłem 4 godziny (sam teren, żeby ładnie wyszło) zapisując crash i wszystko poszło się kulturalnie całkować.
 
No właśnie nie wiem co jest to dokładnie, czasami wystarczy, że zmienię cykl dnia, czasami, że po prostu na nim pracuję.

Komputer faktycznie słaby no ale tak dla pewniaki parametry (jadę na low):
4 GB Ram, 2x 2.6 AMD Athlon, 9600GT 512 GF

Poczekam jeszcze na odpowiedź czy ktoś tak miał.
 
tu masz wymagania odnośnie Wiedźmina 2:

System operacyjny: Windows XP/Vista/7 64-bit
Procesor: Quad Core Intel or AMD
Pamięć RAM: 3 GB Windows XP, 4 GB Windows Vista/7
Karta graficzna: Nvidia GeForce 260 1 GB or HD 4850 1 GB
Wolna przestrzeń na dysku: 23 GB

Myślę, że wymagania edytora są podobne. Masz SQLite wgrane też?
 
Zgadza się, mam.

Grać i posługiwać się edytorem mogę bez problemu. Tylko te znikające mapy no... jednak są wkurzające.
Przy mniejszych terenach mi nie tnie, również mogę spokojnie otworzyć inne mapy. Arena działa mi bez problemów na Medium.
 
Nie twórz zbyt dużych map. Ja się bawię na maks 512 wielkości, a najmniej to 104 (ze 100 robi mi 104 zawsze).
 
Ja tworzę mapy zupełnie od nowa.
Jedynie wspomniałem, że spokojnie dam radę otworzyć podstawowe lokacje.
Co do terenu, 512 też mi wystarczy do zabawy. Więc to na pewno nie jest problemem jak były 4 obiekty na mapie + tylko modelowanie terenu.
 
Top Bottom