uszkodzenie skanera Kiroshi

+
Witam,

nie mogę zrobić żadnego zadania fabularnego. W momencie gdzie w zadaniu mam zeskanować jakiś element oznaczony kolorem pomarańczowym nie pojawia się opcja dialogowa.
Sądziłem, że uszkodziło się tylko jedno zadanie ale w okazuje się, że tak jest z każdym. Przed hotfixem 1.06 było ok.
Poniżej w załączniku daje Wam przykład mojego błędu.
Naprawianie plików gry nie pomogło, cofanie zapisu nie pomogło i nie wiem co robić.
Mam na kręcone 37h i tylko 9% fabuły bo lubię zadania poboczne i zwiedzanie miasta. Trochę mi szkoda zaczynać od zera.
Zadania ze scrinów to Na rozdrożach i Koty w ciemności.
Proszę Was o pomoc.
Post automatically merged:

dodam, ze cofnięcie się do wersji 1.05 całkowicie zablokowało mi wczytywanie zapisów gry.
Nie jestem w stanie już w ogóle grać.
Post automatically merged:

EDIT:
Kolejna informacja.
Pełna deinstalacja + instlalacja pozwoliła ruszyć z kompyta i wczytać zapisy ale nie zmieniło się nic.
Nadal nie da ma opcji dialogowych przy skanowaniu i zadanie wisi :) w końcu mnie Takemura zrzuci z budynku bo traci gość cierpliwość więc proszę o pomoc
Post automatically merged:

------------------

Bump proszę o pomoc nic nie pomaga - zmiana języka, ust grafiki nic się nie zmienia
 

Attachments

  • błąd 2.jpg
    błąd 2.jpg
    336.4 KB · Views: 165
  • błąd.jpg
    błąd.jpg
    267.6 KB · Views: 141
Last edited:
Mam dokładnie taki sam problem, spędziłem 30 godzin w tej grze i nie moge pojsc dalej z fabułą. Proszę naprawcie to
 
Akurat w tej misji masz zeskanować konkretne obiekty, ale podświetla się ich więcej szukaj dalej po prostu. Poza tym masz zoom w czasie skanu rolką na myszce i czasem musisz zzoomować żeby skaner coś wyłapał. Podpowiem, że obok mostu na foto po prawej masz skrzynkę.
 
Akurat w tej misji masz zeskanować konkretne obiekty, ale podświetla się ich więcej szukaj dalej po prostu. Poza tym masz zoom w czasie skanu rolką na myszce i czasem musisz zzoomować żeby skaner coś wyłapał. Podpowiem, że obok mostu na foto po prawej masz skrzynkę.

Nie działa skaner totalnie. Po najechaniu na most np powinna się pojawić opcja dialogu z Takemura. Czytaj dokładnie zanim dasz radę typu "starej się nie umrzeć na misji".

Tak samo jest na zadaniu na rozdrożu. Nie są się zeskanować 3 urządzeń które nie mają zasilania co powoduje brakiem możliwości przejścia dalej do kolejnego etapu
 
Tu nie chodzi o to że trzeba skanować konkretne przedmioty, po prostu skaner nie łapie mi obiektów tak samo mam w innych zadaniach pobocznych, np. muszę zeskanować krew która jest na ziemi, najeżdżałem skanerem milion razy, oddalałem i przybliżałem ale nic się nie stało. Wtedy stwierdziłem że po prostu nie dokończę tego zadania i będę się cieszył dalszą rozgrywką ale teraz nie mogę nawet pchnąć dalej fabuły przez głupi bug.
Post automatically merged:

Nie działa skaner totalnie. Po najechaniu na most np powinna się pojawić opcja dialogu z Takemura. Czytaj dokładnie zanim dasz radę typu "starej się nie umrzeć na misji".

Tak samo jest na zadaniu na rozdrożu. Nie są się zeskanować 3 urządzeń które nie mają zasilania co powoduje brakiem możliwości przejścia dalej do kolejnego etapu

mam nadzieję że to naprawią jak najszybciej i nie będzie trzeba zaczynać rozgrywki od nowa, bo szkoda mi nadrabiać ponad 30 godzin
 
Last edited by a moderator:
Mam też 2 misję zablokowane z powodu bugów związanych ze skanowaniem... Obawiam się że jedyna możliwość to wczesne zapisy.

Przymierzam się do stworzenia nowej postaci i przejścia wszystkiego od nowa z tym że teraz przed wyborem jakiejkolwiek misji będę robił manualny zapis żeby nie tracić godzin postępu.
 
Kilka osób sugerowało, że zazwyczaj wystarczy wczytać sejw sprzed czasu, kiedy błąd wystąpił i wykonać ponowne podejście.

Kilka innych osób twierdziło, że to może wynikać z tego, że nie zeskanowało się poprawnie czegoś w poprzednich zadaniach i że wystarczy wrócić do nich i doskanować.
 
Niestety mam 49 poziom i kończę wszystkie znaczniki...

A w dalszym ciągu mam 3 misję zbugowane i to jedną przez którą nie mogę skończyć całego wątku cyberpsychozy.

Więc owszem zdążały się misję że coś mogłem pominąć i gdy wróciłem inna była znowu dostępna ale tu nie mam takich opcji.

Jedynie powrót do zapisu 50h wstecz więc nie ma sensu ;)
 
Hm... W niektórych przypadkach powrót do mieszkania i sen we własnym łóżku resetuje zablokowane funkcjonalności, więc można jeszcze to sprawdzić.
 
Nadal nie dostałem wsparcia ani pomocy. Żałuję wydanej kasy na to gówno. Nie sądziłem, że po Wiesławie taki crap wypuścicie.

Żałuję, że nie wziąłem zwrotu kasy od Gog.
 
Nic straconego. Dziś GOG oddal mi kasę.

Cholernie gówniany ten CyberPunk.
Pc rtx 2070 z 2020.11 więc nie piszcie, że to wina konsoli. Może i fabuła fajna, może i miasto ładne ale:

Ai npc - dramat.
Fizyka - dramat totalny.
Bugi - od cholery.
Ocena 4/10

Możecie zamknąć temat bo i tak CDPR nie pomaga. Ostatni raz kupiłem od nich cokolwiek przed premierą. Sprawdzę grę za rok. Nq
 
Top Bottom