Utknąłem!!! jak sie wydostać z placu?!

+
Zadanie z wilkołakiem zacząłem. Rozmawiałem z Carmen i mam wpis w dzienniku "...może dowiem się przypadkiem kim jest wilkołak". Misje z ostatnią bazą Salamandry próbowałem przejść cztery razy i zawsze kończyło się przy kużni. Vincent zawsze miał przy sobie miecz ,sierść ,jakieś składniki z potwora i dwa pierścienie. Może są jakieś czity na ten klucz albo kod na teleportacje? Po zabiciu Vincenta misje się zakończyły i Rozpoczęły nowe ,więc nie powinno być problemów.
 
Maze_z_Gildi;n10151922 said:
Zadanie z wilkołakiem zacząłem. Rozmawiałem z Carmen i mam wpis w dzienniku "...może dowiem się przypadkiem kim jest wilkołak".
Wtedy dopiero dowiadujesz się kim jest wilkołak, potem możesz go odczarować. Coś tu nie gra z tą starą kuźnią. Spróbuj wczytać wcześniejszy zapis, a jeżeli grasz na gogu to spróbuj naprawić grę (opcja więcej->napraw grę.)
Zadanie z bankiem i tak będziesz musiał zrobić, ponieważ jest to zadanie główne.
 
Zrobiłem jak napisałeś. Jedyne co się zmieniło to Język Polski na Angielski (przywróciłem polski w ustawieniach) ,ale oprócz tego ,błąd dalej występuje.
 
Próbowałem grać z wcześniejszych zapisów ,jakieś kilka misji przed ,ale nie będę przechodzić pół gry na nowo.
 
Sam nie wiem jak to się stało...
Prawie codziennie przez goga naprawiałem grę ,a pużniej próbowałem przejść ten moment. Jakimś cudem akurat dzisiaj przełamałem opór i kwestie dialogowe z wilkołakiem się zmieniły. Dałem mu żyć ,a po tym mogłem wejść do kużni.
Upór opłaca.
 
Top Bottom