"Utracono połączenie"

+

Guest 3974940

Guest
Jakiś czas temu miałem taki problem: odpalałem Gog, logowałem się do Gwinta, przechodziłem do potyczki/gry rankingowej, następowało szukanie rywala, rywal został odnaleziony, po czym byłem wyrzucany z powrotem do wyboru talii i gra się wieszała. Wtedy trzeba było odpalić menedżera zadań, zamknąć Gwinta, wejść ponownie i na ogół hulało.
Teraz jest o wiele gorzej. Od kilku dni muszę wyłączać zawieszoną grę po kilka razy, żeby wreszcie raczyła ruszyć. I później działa bez zarzutu. Czyli jest jakiś problem na etapie początku. I jest to problem, który ostatnio się pogłębił. Właśnie będę próbował wejść do gry po raz czwarty w przeciągu kilku minut. Zobaczymy czy się uda...
 
Ok połowę gier przerywa z powodu utraconego połączenia. Net światłowodem. Nigdy żadnych problemów w grach blizzarda, Białorusinów w wot-ach i wow-ach, pozostałe mmo także bez problemu. jeśli CD nie rozwiąże tego problemu to gra niestety niegrywalna
 
Od aktualizacji świątecznej nie mogę ukończyć rozgrywki, a teraz nie mogę nawet żadnej wyszukać.. co chwilę raport o utraconym połączeniu, albo gra się zwyczajnie zawiesza. Sprawdzam połączenie - w porządku
 
Świąteczna aktualizacja wprowadzona za szybko! Również co chwilę albo przeciwnik traci połączenia albo ja. Połowa gier zakończyła się rozłączeniem.
 
W ciagu dnia sytuacja byla sporadyczna, jednak od okolo 20:30 kazda partia to pasmo problemow z polaczeniem i cancelowanie gier przez oponenta lub mnie... Wyglada na to ze serwery nie radza sobie z podtrzymywaniem polaczen miedzy graczami...
 
Top Bottom