"Utracono połączenie"

+
"Utracono połączenie"

Witam, moim problem jest fakt iż przy zagraniu 5, lub 6 gier on-line, nie udało mi się jeszcze żadnej ukończyć, ponieważ w większości przypadków, od razu po rozpoczęciu rozgrywki zostaję wyrzucony z komunikatem: "Usługa została przerwana. Prosimy zweryfikować połączenie.". Muszę przyznać że gram, korzystając z internetu udostępnianego za pomocą telefonu komórkowego (nie mam aktualnie innej możliwości do sprawdzenia), aczkolwiek w przypadku innych gier nie mam takich problemów.
 
U mnie raz wystąpił ten błąd z połączeniem w trakcie gry z inną osobą i w dodatku nie mogłam zdobyć żadnej nagrody.
 
Ja mam podobny błąd. Od godziny 19.40 do 1 w nocy wyrzuciło mnie 3 razy w środku gier pomimo stałego łącza. Uruchomiłem nawet pingi i nie gubi mi żadnych pakietów, więc to nie wina mojego netu. Coś jest nie tak. Grałem różnymi fakcjami, nie robiłem wtedy jakichś konkretnych akcji.
 
Od momentu zainstalowania gry ani razu nie udało mi się zagrać z prawdziwym przeciwnikiem, bo ciągle wyskakuje ten błąd/komunikat. Tylko raz udało mi się wybrać karty i ze dwie rozłożyć.
 
Od momentu zainstalowania gry ani razu nie udało mi się zagrać z prawdziwym przeciwnikiem, bo ciągle wyskakuje ten błąd/komunikat. Tylko raz udało mi się wybrać karty i ze dwie rozłożyć.
napisz do supportu bo to już nie jest normalne rozłączanie tylko coś może być nie tak z twoim netem/kompem/sterownikami/instalacją gry/miliard innych rzeczy/tu wstaw swój problem
 
Właśnie napotkałem po raz pierwszy ten sam problem u siebie, ale połączenie Internetowe nie było naruszone. Myślę, że problem może leżeć nie po mojej stronie, a po stronie osoby grającej przeciwko mnie.
Akurat to się zdarzyło, gdy pomimo przegranej pierwszej rundy, zachowałem część kart na drugą partię i miałem jeszcze "asy w rękawie", nie wspominając o tym, że przeciwnik stracił w tamtej chwili większość kart.
Rozłączenie połączenia i podsumowanie wyników wyłącznie z pierwszej rundy (gdyż druga runda nie była brana pod uwagę (Wynik - )) było przeciwnikowi bardzo na rękę jeżeli w ogóle przy takim stanie rzeczy (podsumowanie meczu po rozegraniu jednej rundy) zobaczył komunikat świadczący o wygranej ze mną.

Jeśli tak jest jak myślę i można przechodzić do podsumowania meczu, przed rozegraniem co najmniej dwóch meczy to kiepsko wróżę fair-play tej gry :(
 
Również tak mam. Zagrałem ze 3 gry normalnie, a potem później z dosłownie każdej byłem wyrzucany z powodu tego błędu. Moje połączenie internetowe jednak nie jest tu winne, sprawdzałem.
 
Również zgłaszam ten błąd. Tak samo jak u poprzedników. 6 partii z rzędu przegranych z powodu "utraty połączenia". Sprawdziłem i przetestowałem łącze - wszystko jest OK z moim netem.
Drodzy REDzi - trzeba reagować, w ten sposób nie da się grać:(
 
Pograłem trochę gier normalnie, aż w pewnym momencie w każdej kolejnej grze (już ok. 10 gier tak rozegrałem) rozłączało mnie z tym komunikatem. Czasem ledwo po wejściu do gry, czasem po 2-5 minutach.
 
Mam tą samą sytuację. Próbując zagrać z przeciwnikiem rozłącza mnie co skutkuje przegraniem meczu :(
Czy to przeciążenie serwerów czego skutkiem jest rozłączenie?
 
Dorzucam i swoje trzy grosze, gdyż właśnie zaczął występować u mnie ten sam problem. Wczoraj wszystko było w porządku, a dzisiaj wywala mnie z każdej potyczki, a z pewności nie jest to wina mojego internetu.
 
Last edited:
U mnie pojawił się inny problem. Mając połączenie (wszytko chodzi) po stworzeniu talii potworów i próbie jej zapisania pojawił się błąd utraty połączenia. O ile mogę zrozumieć, że skoro to beta to takie kwiatki będą wyskakiwać, o tyle pojawił się z tym faktem drugi niuans: Nie mogłem opuścić ekranu tworzenia talii. Wyczyszczenie, ani kolejna próba zapisania talii nie powiodły się. Restart internetu także bez rezultatu. Jedynym rozwiązaniem było zamknięcie gry (Alt+F4 bo gra niedostępna póki ekran kart). Przydałby się przycisk wyjdź bez zapisu (anuluj).
 
U mnie dziś po raz pierwszy, a opuściłem od startu chyba 1 dzień zaczęły się problemy z utratą połączenia i przegrywaniem przez to partii. Nie wygląda, żeby nagle popsuł mi się internet, bo wszystko działa jak działało oprócz Gwenta.
 
Witam od dziś dopiero mam dostęp do tej gry czytałem informacje na ten temat ale nic nie znalazłem, raz gra chodzi dobrze zagram 1 partie na 10 przerwanych przez niby utratę połączenia nie wiem o co w tym chodzi ale internet wszystko dobrze działa nie rozłacza się itp ping i wszystko inne w normie proszę o jakąś radę próbowałem już spójności plików itp w sumie jestem bezradny ;f

 
Alcatraz1024;n6649842 said:
Właśnie napotkałem po raz pierwszy ten sam problem u siebie, ale połączenie Internetowe nie było naruszone. Myślę, że problem może leżeć nie po mojej stronie, a po stronie osoby grającej przeciwko mnie.
Akurat to się zdarzyło, gdy pomimo przegranej pierwszej rundy, zachowałem część kart na drugą partię i miałem jeszcze "asy w rękawie", nie wspominając o tym, że przeciwnik stracił w tamtej chwili większość kart.
Rozłączenie połączenia i podsumowanie wyników wyłącznie z pierwszej rundy (gdyż druga runda nie była brana pod uwagę (Wynik - )) było przeciwnikowi bardzo na rękę jeżeli w ogóle przy takim stanie rzeczy (podsumowanie meczu po rozegraniu jednej rundy) zobaczył komunikat świadczący o wygranej ze mną.

Jeśli tak jest jak myślę i można przechodzić do podsumowania meczu, przed rozegraniem co najmniej dwóch meczy to kiepsko wróżę fair-play tej gry :(

Dokładnie takie same sytuacje miałam w paru przypadkach. Były również i takie, gdy to ja wygrałam po wyłożeniu jednej karty, bo znowu zerwało połączenie (nie u mnie). Może jednak w takich wypadkach powinien być liczony remis bez nagród, bo takie sytuacje mogą kogoś skusić do wykorzystania tej luki. Wystarczy w odpowiednim momencie przerwać grę, rozłączając Internet i nie musi być to nawet błąd gry, jak teraz to może mieć miejsce, bo jednak mamy do czynienia z betą. Do poprawki systemowej - że tak to nazwę.
 
Last edited:
Top Bottom