"Utracono połączenie"

+
Słuchajcie sam miałem taki sam problem antywirusy, naprawa rejestrów i inne rzeczy nie pomogły nie wiem w czym tkwi problem ale najlepiej format zróbcie i będzie z głowy mi format zadziałał i ani razu mnie nie wyrzuciło, tak jak wspominałem nie wiem co jest tego przyczyną sam jestem informatykiem i nie wiem co to może być ale wiem że format naprawi wszystkie wasze problemy związane z gwintem
 
U mnie to samo. Od wczoraj do dziś na parędziesiąt prób, udało się rozegrać kilkanaście partii.

Mój dostawca neta Netia ma awarie w moim rejonie - brak usługi. Problem występuje prawdopodobnie przez połączenie z którego teraz korzystam - Internet z Play z telefonu przez tethering usb. Do przeglądania jest ok ale ping ma raczej zbyt wysokie wartości.

Może istnieje jakaś magiczna sztuczka na te przypadłość, np jakieś specjalne ustawienia dla karty sieciowej czy coś w tym stylu, bo zaczynam się obawiać że mogę dostać bana za "wyłudzanie" GG ;)
 
Last edited:
przy moim upc tez zaczal sie ten problem od dóch dni. Dokończenie gry graniczy z cudem.Ostatnie dwa przypadki to chyba nawet w momencie gdy przeciwnik chciał spasować bo zagrałem coś przez co jego szanse drastycznie zmalały.​
 
Dziś pierwszy raz moja partia zakończyła się przyznaniem remisu i pojawieniem się komunikatu mówiącego o błędzie serwera. Wcześniej, ale też dziś kilka razy "utracono połączenie".
 
genzooo;n7133220 said:
przy moim upc tez zaczal sie ten problem od dóch dni. Dokończenie gry graniczy z cudem.Ostatnie dwa przypadki to chyba nawet w momencie gdy przeciwnik chciał spasować bo zagrałem coś przez co jego szanse drastycznie zmalały.​

dziś to samo. Gdy widzę że przeciwnik chce się poddać rozłącza nas... pograne...
 
Ja również sama miałam taki błąd, zarówno kiedy ja wygrałam, bo przeciwnika rozłączyła, jak i wtedy kiedy przegrywałam - bo mi "przerwało". Połączenie jest ok, internet też, z żadną inną grą multiplayer internetową nigdy nie było problemu.
 
Irytujący błąd. Właśnie mnie rozłączyło pod koniec 2 rundy. Z połączeniem wszystko w porządku....
 
Witam,

Mam podobny problem od redów dostalem taką odpowiedź


Proszę sprawdzić czy porty wychodzące wymagane do poprawnego działania GOG Galaxy nie są blokowane:
HTTP 80 i HTTPS 443

Dodatkowo proszę sprawdzić czy poniższe lokalne porty (wymagane do poprawnego działania GOG Galaxy) są odblokowane:
9977 i 9978

Jak mam sprawdzić czy te porty są wolne?
Jak ewentualnie jak je odblokować?
Działam na win10, nie mam zainstalowanego skype
 
Czy obecnie trwają jakieś prace na serwerze? Bo dzisiaj nie mogę połączyć się z grą w ogóle.
"Błąd połączenia. Sprawdź połączenie i spróbuj ponownie!"
 
McBobek;n7256080 said:
burza1982 u mnie dziś wszystko działało

Problem rozwiązany.
Wczoraj zmieniłem hasło na forum przez tą informacje o prawdopodobnym wycieku danych.
A przecież forum połączone jest z kontem gog.com a gog z grą nawet jak goga nie odpalamy :)
Wystarczyło zalogować się na nowe hasło w aplikacji gog również - LOL ;)
 
Drodzy Gwinciarze czy udało się Wam rozwiązać jakos problem z rozłączaniem?
Ja już tracę siły, dzis 200 ratingu plecy przez ciągłe DC.
Gram na LTE z cyfrowego i z internetem nie mam problemów.
 
Również jak pozostali mam problem z utratą połączenia, niestety jest to już wkurzające i uciążliwe ponieważ "grając" 7 meczy z 5 mnie wyrzucono lub mojego oponenta. W taki sposób nie da się czerpać przyjemności z tej gry a nawet nie da się w nią grać. Mam nadzieję że problem zostanie rozwiązany.
 
Mam ten sam problem Net mam nawet bardzo dobry raz miałem nawet tak że dostawca coś naprawiał więc to nawet nie mój błąd a ranking spada i spada powinniście drodzy Redzi nie zabierać ani nie dodawać punktów za tego typu zerwania połączenia bo sie grać nie da a nie zawsze to wina nasza
 
Qlimax1990;n7143910 said:
format kompa pomógł.

To super..ale mi akurat nie pomógł. Formatowałem już 3 razy i nic nie pomogło....dziwne to wszystko. Grałem i było zupełnie OK. Nagle coś się stało że nie mogę rozpocząć partii. Mam tak już ponad tydzień. 80% przegranych przez brak połączenia to przegrane w tym samym momencie...czyli w momencie rozkładania kart. Kilka razy udało mi się w dokładnie taki sam sposób wygrać. Nie mam pojęcia co to może być, ale widzę że ten sam kłopot ma wiele osób....a nikt nie pisze jak to załatwić i co może być przyczyną. Instaluje gwinta i z połączeniem wszystko ok...ale jak mam zacząć rozgrywkę to coś nagle craszuje

Właśnie "rozegrałem" 10 gier. 5 przegrałem, 5 wygrałem. Tylko że wszystkie zaliczyło mi w rankingu jako przegrane.....Wszystkie co "przegrałem" były takie same. Wybrany przeciwnik, zakończyło wczytywanie widać już stół rozgrywki i czas na wyłożenie wylosowanych kart i w tym momencie crash z komunikatem że przegrałem bo padło połączenie

"wygrane" też wyglądały identycznie...tylko że nie przeszedłem przez etap wczytywania....Ale po rankingu widzę że te "zwycięstwa" są mi liczone jako przegrane....więc ja już nie mam pojęcia o co w tym chodzi. Bo jeszcze rozumiem że łącze może mi jakoś szwankować...ale czemu informuje mnie że to szwankuje u przeciwnika a liczy mi jako moją porażkę?
 
Last edited:
Mam niestety podobny problem. Od rozpoczęcia bety nie jestem w stanie dograć u siebie partii do końca. Zapewne Gwint jest bardzo czuły na utracone pakiety, przydała by się opcja reconectu do meczu może rozwiązało by to problemy?
 
No u mnie się chyba wyjaśniło.....cieli mnie na necie. Zadzwoniłem i się okazało że mam 5 razy wolniejszy net niż dopuszczalne minimum. Minimum mam 20mb/s testy były na poziomie 6 mb a jak ściągałem gwinta po n-tym formacie to była pokazana prędkość od 0.2-2 mb/s......zadzwoniłem i nagle wszystko śmiga i jest jak na razie ok
 
co jest do cholery, net działa mi świetnie. Wyszukiwanie przeciwnika, znaleziono, po chwili wygrałem bo opponent stracił połączenie, zamulenie na przyznawaniu korony i okazuje się, że zamiast jemu odebrać punkty odebrało mi. Masakra. Mam nadzieję, że po wyjściu z closed beta tego rodzaju wałków nie będzie.
 
Top Bottom