[UWAGA SPOILER] Nasze najpiękniejsze screenshoty

+
Zabawiając się konsolą stworzyłam tzw. "playable"...
Avallac'ha.

To samo zrobiłam też z Ge'elsem i Eredinem (elfy forever!) i jak dam radę, to wrzucę screeny XD
 

Attachments

  • avallach.jpg
    avallach.jpg
    140.9 KB · Views: 63
Nie próbuj się usprawiedliwiać, mogę się założyć że używasz jeszcze moda na "pięknego Geralta" :D

Przegrałbyś ten zakład - nie mam żadnych modów poza "ulepszoną" trawą i sweetfx/reshade.
Morda Geralta jest taka sama jak ją RED'zi stworzyli. Tyle, że bez zarostu, czyli kanonicznie (tego już nie zauważyli, wredne istoty ;) ).
 
Przegrałbyś ten zakład - nie mam żadnych modów poza "ulepszoną" trawą i sweetfx/reshade.
Morda Geralta jest taka sama jak ją RED'zi stworzyli. Tyle, że bez zarostu, czyli kanonicznie (tego już nie zauważyli, wredne istoty ;) ).

Jak zwykle, muszę przestać się zakładać.
Są już mody na trawę ?
 
Chyba pierwszy raz w Wiedźminie 3 się cieszę, że mam buga i nie chcę by się on naprawił. Gdybym wiedział, że mi to wyskoczy, to może by zrzut był ładniejszy, ale wyszło znienacka, więc...

 
Chyba pierwszy raz w Wiedźminie 3 się cieszę, że mam buga i nie chcę by się on naprawił. Gdybym wiedział, że mi to wyskoczy, to może by zrzut był ładniejszy, ale wyszło znienacka, więc...


To z roku 1998? Tak poważniej, to co taka słaba grafa na tym screenie?
 
Ja dzisiaj dam tylko dwa rzuty z nowego rejonu ale bez żadnych spoilerów w historii:

Romantyczna strona Geralta.

Utopiec o poranku.
 
Wdzianko? Wdzianko!? Toć to kontusz, a nie wdzianko! Weź i lepiej się przyjrzyj, bo za chwilę gotów żeś to kawałkiem chrzanu nazwać.
 
Top Bottom