[UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

+
Heh, za jedyną, potencjalną zaletę tego recastu uważałem fakt, że może Geralt nie będzie w końcu napakowaną jak Conan bułą.
Przeliczyłem się.
Nie no, chlop wrzucil zdjecie tuż po treningu kiedy jest spompowany, o ile nie będzie robił ćwiczeń przed każdą sceną żeby wyglądać jak tu na zdjęciu to będzie wyraźnie szczuplejszy od Cavilla.
 
Ktoś tutaj mówił (chyba @PATROL a może @raison d'etre @CesarzTemeri czy @undomiel9 ?), że bliższa analiza tekstury włosów Ciri pomaga dostrzec, że jednak nie są one identyczne do włosów Geralta, jednak niestety jak dla mnie są to włosy zwyczajnie białe - zarówno w W3 jak i w każdym późnijeszym medium od Redów.....

Na parametrze vertexColor w modelu widać, że Ciri ma blond tint na końcówkach włosów oraz bielsze pasemka idące od czubka głowy. Blond widać w grze dość wyraźnie. Pasemka również widać, natomiast przez to, że całość koloru jest bardzo jasna, zanikają one nieco i jest wrażenie bieli na bieli, a nie bieli na szarości.
Przez to, że Geralt też ma lekko żółtawy tint na włosach ich odcienie różnią się niemal niezauważalnie (acz nie do niezauważenia). Jedyne co, to Ciri faktycznie ma bardziej blond końcówki, niż Geralt.

W sezonie 2. Geralt miał silną szarość, a Ciri jasny blond. Jak dla mnie w live action to całkiem ok rozróżnienie ich kolorów, bo szare włosy męskiego wiedźmina będą wyglądać lepiej wizualnie, niż biel (a na pewno trzeba się przy szarych mniej namęczyć), chociaż sama Ciri miała lekko zbyt jasny odcień.
 
Top Bottom