[UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

+
Nie no, można nie lubić, ale gdzie Zack Snyder, a gdzie jakaś Lauren, no ludzie. Trochę szacunku.

A Watchmen chociażby? To jest zły film? Niepopularny, jasne, ale zły?
W przypadku Snydera to może faktycznie trochę przesada, ale jakby nie patrzeć facet jest jednym z winowajców marnego startu DCEU. A Watchmen to trochę zły przykład, bo jako film to może i dobry, ale niezbyt dobra adaptacja komiksu.
 
W przypadku Snydera to może faktycznie trochę przesada, ale jakby nie patrzeć facet jest jednym z winowajców marnego startu DCEU. A Watchmen to trochę zły przykład, bo jako film to może i dobry, ale niezbyt dobra adaptacja komiksu.
Ja osobiście wolę Snydera niż prawie całe MCU, jego narracja o wiele bardziej mi odpowiada.
 
Albo Kaer Morhen. Te górskie krajobrazy nie sugerują Ellander. To jest chyba okolica z poprzednich zdjęć, ta z zerwanym mostem nad rzeczką. Ubiór Ciri też taki bardziej wiedźminowaty.
Nawet na pewno jest to scena z mostem.
 
Last edited:
Te Yennefer tak zmieniają, tak obrzydzają, a teraz z tego co widzę zrobili z niej cygankę. Wszystko, byleby nie wygladała jak powinna.
A to że to Ellander nie wierzę, prędzej Chalotra doszła od tych elfów do Kaer Morhen na nogach i przypadkowo spotkała w lesie Ciri. Tak to dla mnie wygląda.
 
RI nie śpi . Do obsady dołączyły nowe aktorki .Jedna może być elfką ( ta czarnowłosa ) a druga czarodziejką Ps na nowych zdjęcia elfy dalej źle wyglądają . I nie przekonuje mnie , że to stare elfy...
1603380827534.png
1603380944711.png
 
Last edited:
Za cholerę nie przypominają książkowych Wiewiórek, a tym bardziej innych elfów. Przykro to mówić, ale bardziej wyglądają na wyrośnięte skrzaty po odwyku. Ten ubiór mógłby pasować im pod koniec II wojny, gdy już byli całkiem sponiewierani walką. Elfiej urody też tu niestety nie widać.
 
Trochę im zajęło znalezienie tego dialogu. W serialu elfy to ludzie, tylko z innymi uszami (choć jak widać, nie wszyscy), a krasnoludy to też ludzie, tylko bardzo niscy. Nie oczekuję po tym serialu niczego dobrego, a i tak zapewne mnie negatywnie zaskoczy, bo robią to ludzie, którzy mają zerowe pojęcie o temacie.
 
Wcześniejsza była fatalna, a ta jak dla mnie jest trochę za bardzo "fantasy"(w ogóle patrząc nawet na nowy strój Cavilla wygląda na to, że tworząc stroje poszli chyba w jakieś typowe fantasy) jak do Wiedźmina, ale i tak jest dużo lepiej niż było.
Też mam takie wrażenie. Wygląda przez te "łuski" jak jakaś smocza zbroja, zwłaszcza fartuch (tak się chyba ta część nazywa). Aczkolwiek wszystko jest lepsze od wcześniejszej wersji, więc nie ma co drążyć.
 
Top Bottom