Vešci sa Balkana

+
@Mare021 Govori tiho i nosi veliki mač, ne možeš pogrešiti sa tim motoom :)
Inače ja sam tu blizu Beograda u Pančevu (manji prostor nego TW3 world map) pa možda i banem tada iako sam ja već naručio al što da ne... Napravimo mini launch žurkicu hahah, ako ne završim na kraju kod Kinleya u Rumuniji za launch igre.

Ajde malo živnemo ovde, iovako nema puno toga pametnog da se vidi u odredjenim threadovima koji su se usijali zbog neke gospode na forumu koji ni sami ne znaju šta hoće od igre, grafički simulator botanike i meteorologije ili fantasy RPG.
Aj da krenemo opet sa muzikom, dajte neke gluposti il bilo šta zarazno, a može i ozbiljno što da ne heheh

"Zakleo sam se, u igraonici baš, kad odrastem biću Geralt Rivijaš" ojsaaa
 
Last edited:
Ne bi bila loša ideja da se par nas nađe u BG-u 19. maja, malo se družimo a onda posle 15 minuta svi pod nekim izgovorom pobegnemo kući da se igramo :D
Inače, jedno pitanje za sve čitaoce "Sveta kompjutera" - šta mislite ko će pisati recenziju? Da li će Qzma konačno kroz svoje spretne prste provući recenziju neke Witcher igre, ili će, kao po tradiciji, pisati Dinić?

Samo da Čmeljik ne bude prinuđen da piše...

@Totalimmortal
Dovedi Kinlija u Srbiju, volimo međede ovde :D
 
Last edited:
Inače, jedno pitanje za sve čitaoce "Sveta kompjutera" - šta mislite ko će pisati recenziju? Da li će Qzma konačno kroz svoje spretne prste provući recenziju neke Witcher igre, ili će, kao po tradiciji, pisati Dinić?

Samo da Čmeljik ne bude prinuđen da piše...

Nikad nisam mislio da ću ovo reći, ali mislim da bih pre ovde izabrao Aleksandra Dinića nego Qzmu.... U poslednje vreme *khm*otkako se oženio*khm* nekako mi nije kao što je nekada bio, ne samo po načinu razmišljanja (mada ajde to je normalno da se prolaskom godina menja) već i po kvalitetu nekih recenzija u poslednjih par godina *khm*Dragon Age Inquisition*khm*, čak i Ja, igrač kolumna više nije što je nekada bila (mada se nadje biser s vremena na vreme)
Ali i pored toga, voleo bih da je Dinić umesto Kuzmanovića (a mislim da će tako i biti zbog pomenute tradicije kao što si rekao), jer mu dugujem večitu zahvalnost za njegovu recenziju koja me je naterala da potražim kopiju (doduše piratsku) Witchera i još uložim pare u nov komp samo za to te davne 2008.

A inače, koliko si dug fan SK? Meni i dalje raste tu u sobi kolekcija od novembra 2003. sa ukupno mislim 5 brojeva koji mi fale :D
 
Ali i pored toga, voleo bih da je Dinić umesto Kuzmanovića (a mislim da će tako i biti zbog pomenute tradicije kao što si rekao), jer mu dugujem večitu zahvalnost za njegovu recenziju koja me je naterala da potražim kopiju (doduše piratsku) Witchera i još uložim pare u nov komp samo za to te davne 2008.

Hahahah, i ja sam isto tako potrazila (narodnu verziju) prvog Witcher-a upravo zbog te recenzije. Neka uboga vanilla sa nivoima koji su se na mom starom kompu ucitavali po 5 minuta. Vise ne citam SK, ali imam mali toranj starih brojeva. Sto se recenzije tice, nadam se da ce Dinic. Kuzma mi je odavno dosadio, a Cmelik je ipak najbolji kada mrzi to sto su mu dali da igra. :D
 
Čitam SK negde od 2008, a oslobođenu verziju Witchera sam uzeo 2007. posle recenzije u Screenfun-u. Sećam se tog celog dana kao da je juče bio. Imao sam ogromne muke sa bagovima, čak je i prvi peč uspeo još više da osakati igru jer sa njim nisam mogao da otvorim ni jedan dijalog. Inače, 2008 sam uzeo original, prvi koji sam u životu kupio. Dan danas nemam naviku da kupujem originale. (osim Witcher igara i prvog Mass effect-a) :D
Interesantna stvar je da sam u razgovoru sa likovima iz istočne Evrope sa ovog foruma shvatio da svi imamo manje-više isti "konzumerski mentalitet", da se tako diskretno izrazim :D
 
Last edited:
Htjeli ne htjeli, morali smo da ga imamo...

Npr, ja sam igrao Morrowind iste godine kad je izašao - 2002 ako se ne varam...U to vrijeme narodni original je za mene bio jedino rešenje... :D

Biću iskren. Mislim da ogromna većina igara nikako ne opravdava svoju cenu, Morowind nikada nisam igrao, ali postoje igre iz tog perioda koje bih danas rado platio kao na primer Generals ili Cossacks. Te dve igre sam drndao po 10 godina i nikada mi nisu dosadile. Sa druge strane, EA se pretvorio u šta se već pretvorio, dok sa GSC ne znam šta se desilo. Ono što hoću da kažem je da retko koji izdavač, a još ređe koja igra, zaslužuju tih 50-60 evra. Ako na to još i dodamo neprepoznavanje oslobađanja softvera kao nečega što bi nam izjedalo savest, dolazimo do brojke od 90 procenata piratizovanog sadržaja. Za Witchera sam odavno izdvojio novac, kao i za novi PC koji uz njega mora ići i nije mi žao para.
 
Slažem se sa tobom Tihomire za ovakvu igru ne treba biti žao dati te pare. Ja sam razmisljao da li da uzmem Elder Scrolls online ali sam odustao i ako uopšte nije loša igra. A komp HA moj stiže ove nedelje :) ... neka i7 šerpa bože sačuvaj sa nekom grafičkom GTX960 koja izmedju ostalog zauzme pola kućišta :D
 
Baš sam radoznao ako če zapadni mediji posle izlaska igre pokazati veče zanimanje za Kralja Ribara. I kako če on reagovati na interes. ;)
 
Je l neko nabavio igru? Kakvi su utisci? Moja kopija stiže u subotu, ali je neću igrati sve do kraja juna kada konačno nabavim novu mašinu.

Inače, ono što me je iznenadilo je da Witcher ima visoke ocene korisnika na Metacriticu. :D
 
Ja sam pri finalizovanju skupljanja parica za GTX960 a s tim dobijam i free TW3... Tako da smo na istom brodu, ufffffff, nije baš lak osećaj. Evo me u grupi sa Kinley i jos par njih sa foruma, idu mi bale dok im čitam utiske (ofc ne pišu spoilere), dodje mi da izadjem...... Ali sve u svemu, uglavnom se ne boj niti za downgrade, niti za "casualisation", sudeći po njihovim utiscima i ludovanju :)

I da, @Dona.794 sve čestitke, i opet su me iznenadili kao i svaki put, kako ispadnu toliki carevi
http://forums.cdprojektred.com/thre...the-Hairy-Bear/page2939?p=1673731#post1673731
Ovo je stvarno velika čast po mom mišljenju, imati svoje ime napisano na zaslugama najbolje igre ikada (neću suditi pre nego što odigram, al ko ga jebe, sumnje ni nemam više)
Ovo naravno sve pada u vodu ako sam pogrešio i to nije tvoje ime :p
 
Top Bottom