Vešci sa Balkana

+
@Sagitarii DAMN, it takes a Slav to drop in here announced like that... But instead of a pointy end of pitchfork, you will get a pint of beer (or rakija) on my tab. let's make a compromise, say KURVVA (double v's)

@tihomirr Uze li novi broj SK-a? Ako nisi, blagi spoleri o mojim utiscima:
Ja se iznenadio što je pos'o preuzeo Kuzma, i moram priznati malko sam razočaran tekstom (a i ocenom, msm Kerbal Space program je dobio više, iako nije loša igra ni to ofc, al ajte molim vas), nije da je kudio igru il šta ja znam, al nekako je... Praznjikav, ne mogu objasnim osećaj. Jedino je početak teksta u njegovom starom stilu. Ne znam, kao da je pisao recenziju na silu, kad uporedim s njegovom recenzijom o Dark Souls 1/2 i DA:I, ovo ispada baš mlako ili beživotno, u najmanju ruku. Pa mnogo bolje je opisao osećaj igre u kolumni Ja, igrač nekoliko stranica unazad bre, nego u samoj recenziji :D
Sve u svemu, očekivao sam više
 
E, video sam. Isto se osećam kao ti. Nekako je bledunjavo opisao igru, akcenat je stavio na to kako igra radi na 3 različita sistema i na grafiku, nije preterano pominjao ni priču ni atmosferu igre, što bi svaki recezent morao da uradi. Pretpostavljam da si u pravu i da nije stigao dobru recenziju da napiše za tih nekoliko dana do roka štampe. Ali ne mogu da pređem preko vređanja Sapkowskog, to me je razočaralo. Mada ni uvod ispunjen stereotipima o Poljskoj nije za pohvalu

---------- Updated at 04:44 PM ----------

you will get a pint of beer (or rakija) on my tab

A pint of rakija, especially šljivovica, could kill the poor unprepared bastard :p
 
Šta misliš ko sam ja? I am full breed polack slav, I drunk śliwowica, when you were drinking orange juice for the first time

 

Attachments

  • FsJPH11.jpg
    FsJPH11.jpg
    56.4 KB · Views: 51
There's a lot of foreigners here these days, I bet they came here to take our jerbs :D

we're speaking at least 4 languages here

Because we are some multicultural motherfuckers :D


@Totalimmortal
Dobro otkriće! Nisam neki poznavalac hrvatske pank scene (i bilo čije, al ajde :D), ali mi se čini kvalitetnom
Ovo sam našao tek pre nekoliko dana i oduševljen sam količinom legendi u jednom snimku
 
A jebemu sve vise trebao pec izaci u ponedeljak, evo petak je i izgleda da ga necemo vidit skoro a ostalo mi je svega nekoliko misija iz glavnog kvesta.
 
Jao gde baš ovaj CDPROJEKT našao da izbacuje igru pred ispitni rok baš su bezobzirni
Heh...Moji ispitni rokovi su prošli prije 15 godina, ali bih volio da je igra izašla u Februaru...Jesam završio W3 prije 5 dana, ali nekako na brzinu...Maj je najjljepši mjesec u godini, tako da sam vrijeme uglavnom provodio vani...Nemam želju da ga trošim buljeći u računar :D
 
Heh...Moji ispitni rokovi su prošli prije 15 godina, ali bih volio da je igra izašla u Februaru...Jesam završio W3 prije 5 dana, ali nekako na brzinu...Maj je najjljepši mjesec u godini, tako da sam vrijeme uglavnom provodio vani...Nemam želju da ga trošim buljeći u računar

Hvala bogu nisam jedini penzioner ovdje,

P.S. "Od rakije nema bolje žene po tri dana ona ljulja mene"
 

Attachments

  • main_smokva_rakija_by_John_J_Goddard.jpg
    main_smokva_rakija_by_John_J_Goddard.jpg
    61.2 KB · Views: 55
Top Bottom