VGA 2011 - Video Games Awards 2011

+
Palimpsest said:
Nie ma to jak sprowadzić jako tako merytoryczną dyskusję do poziomu pseudoargumentów ad absurdum.
Może po prostu nie rozumiesz tego co napisałem. Wytłumaczyć ci?
 
Jak chcesz dyskutować poważnie to rób to i daruj sobie tak absurdalne wpisy jak Twój poprzedni. Proszę powstrzymaj się od tak infantylnych prowokacji jak ta powyższa.

EDIT: Najpierw wyskakujesz jak filip z konopii z wpisem o hołubieniu garażowych produkcji, a później pytasz czy trzeba mi to wyjaśniać. Jak już brniesz w absurdy to bądź konsekwentny.
P.S. Troszkę złagodziłem ton posta, może zbyt napastliwy(pzdr dla und i Iwonex które zdaje się mnie o to upominały).

EDIT2: @down
Intuicja mnie nie myliła z tą ostrością wypowiedzi:D
 
Wygląda na to ze nawet na oficjalnym forum nie można liczyć na rzeczową dyskusję. Padają argumenty na poziomie "gimnazjum" szkoda że także z ust ludzi z CD Projekt. A może to efekt zbyt długiego grania na konsoli. ;)
 
Batou007 said:
Wygląda na to ze nawet na oficjalnym forum nie można liczyć na rzeczową dyskusję. Padają argumenty na poziomie "gimnazjum" szkoda że także z ust ludzi z CD Projekt. A może to efekt zbyt długiego grania na konsoli. ;)
Panowie bez spinki. Wszyscy jesteśmy graczami i mamy swoje gusta - nie ma co się kłócić. Jedni nie lubią skryptów, a drudzy nie. Jedni lubią grać na DSie, a inni na PSie (swoją drogą - skąd twój wniosek, że wywyższamy konsole nad PC? Dyskusja zeszła na Uncharted, ktory na PC nie uraczysz in tylko dlatego mówimy o konsolach. Ja PS3 nie posiadam, więc się o tym tytule nie wypowiadam). Ale unikajmy też hipsterskiej negacji tego co popularne, nadinterpretacji i generalizowania. ok? Bo to właśnie jest dla mnie poziom gimnazjum.

Gdy pisałem że nie rozumiem w jednym z poprzednich postów, nie chodziło mi o wybór platformy - ale całkowite zamknięcie na inne. np. (wracamy niniejszym do dyskusji o VGA) po obejrzeniu trailera Last of us, rozważam kupno PS3.
 
Palimpsest said:
Jak chcesz dyskutować poważnie to rób to i daruj sobie tak absurdalne wpisy jak Twój poprzedni. Proszę powstrzymaj się od tak infantylnych prowokacji jak ta powyższa.

EDIT: Najpierw wyskakujesz jak filip z konopii z wpisem o hołubieniu garażowych produkcji, a później pytasz czy trzeba mi to wyjaśniać. Jak już brniesz w absurdy to bądź konsekwentny.
Jeżeli nie rozumiesz ironii, a przynajmniej w tej formie - to proszę, nie pisz mi uwag do wszystkich moich postów które nie są tak rzeczowe jak ty byś chciał. Im dalej w to brniesz tym dalej wydaje mi się to bezcelowe, więc proszę, przestań.

Palimpsest said:
Wygląda na to ze nawet na oficjalnym forum nie można liczyć na rzeczową dyskusję. Padają argumenty na poziomie "gimnazjum" szkoda że także z ust ludzi z CD Projekt.
Poziom gimnazjum? Tu masz poziom gimnazjum:
Palimpsest said:
A może to efekt zbyt długiego grania na konsoli. ;)
 
@Masos
Spoko, bez urazy mam na dzieję że zauważyłeś emotikona na końcu mojej wypowiedzi.

Generalnie rzecz biorąc przydała by się dyskusja o tym czy W3 ma być bardziej user-friendly czy może pójść w nieco inną stronę. A może takowa się już toczy wewnątrz zespołu? Oczywiście zdaje sobie sprawę z tego że produkcja gier to przedsięwzięcie przede wszystkim biznesowe. Które ma za zadanie przynosić zyski a nie dogadzać zatwardziałym staroszkolnym graczom.

Szkoda że przeniesienie W1 na konsole nie wyszło. Byłaby to gra jedyna w swoim rodzaju jeśli chodzi o tą platformę i pomogłaby wybadać rynek. Przekonalibyśmy się czy gracze konsolowi gotowi są na tego typu produkcję.

Wracając do VGA 2011. Całkowity brak bardzo dobrego Battlefield 3 w jakiejkolwiek z kategorii całkowicie dyskwalifikuje tą imprezę pod względem treści. Nie ma się co dziwić także przegranej W2. Wyszedł tylko na PC, marka jest jeszcze zbyt mało rozpoznawalna, nie miał szans z multiplatformowym, i istniejącym od wielu lat na rynku The Elder Scrolls.
 
Batou007 said:
Wracając do VGA 2011. Całkowity brak bardzo dobrego Battlefield 3 w jakiejkolwiek z kategorii całkowicie dyskwalifikuje tą imprezę pod względem treści. Nie ma się co dziwić także przegranej W2. Wyszedł tylko na PC, marka jest jeszcze zbyt mało rozpoznawalna, nie miał szans z multiplatformowym, i istniejącym od wielu lat na rynku The Elder Scrolls.

Zauważylem emotkę to razu.
A co do VGA to proszę Państwa, mamy kolejną okazję. Za kilka dni na IGN ruszy głosowanie, w którym jesteśmy nominowani w kilku kategoriach. I obiektywnie powinniśmy wygrać. Ale nie narzekanie - czyny nie słowa. Jak Gdynia dostała się w internetowym głosowaniu na planszę do Monopoly to co? Nam się nie uda wygrać? Ale tutaj sam RED nie wystarczy. Zachęcajcie znajomych, spamujcie portale społecznościowe, róbcie hałas i razem z Wami możemy powalczyć. Jak... pomożecie?
 
Ten cały tes to jakaś samonapędzająca się machina, co prawda w Skyrim nie grałem jeszcze, ale pamiętam rozczarowanie Oblivionem który był niesamowicie drętwą grą a i tak zyskał mega popularność i bardzo wysokie oceny sam nie wiem za co bo imo jedyną dobrą rzeczą w tamtej grze była grafika... Co do Skyrima przypomniało mi się też jak to na metacritic miała noty 10, godzinę po wyjściu od ~8 "recenzentów"... o_O
 
Na Aj Dżi Enie przynajmniej potrafiął dokonać sensownego podziału na kategorie i nie iść w tanią sensację w nominacjach. Bardzo Ciekawa lista pod tym adresem.

EDIT:

Na Wielkiego Latającego Potwora Spaghetti, dziś mam jakąś blokadę i nie jestem w stanie napisać posta bez błędu. Musze iść się napić soku z marchewki czy coś...
 
Narsereg said:
Na Aj Dżi Enie przynajmniej potrafiął dokonać sensownego podziału na kategorie i iść w tanią sensację w nominacjach. Bardzo Ciekawa lista pod tym adresem.
Owszem, szkoda tylko że IGN przestał już rozróżniać gry adventure od action-adventure. Kiedyś tak nie było. No nic, zobaczymy, ile W2 ugra - bo że ugra coś, to jestem pewien. :)
 
Nareszcie rozsądna klasyfikacja gier. Nie koniecznie wygrana musi się tyczyć wielkich firm te mniejsze też mają szanse:) Zawsze docenienie gry w świecie jest ważne ale ważne jest też to że co myślą gracze ! :)
 
A Palimpsest nie prowokuje, tylko musi mieć ostatnie słowo, czego, rzecz jasna, nie należy mylić z prowokowaniem. No i oczywiście tylko on może mieć ostatnie słowo, skoro już ktos musi...

...oj, stop, bo wiecie, co? Właśnie nikt nie musi.

Zaraz pokasuję wzajemne zaczepki Palimpsesta i Thantora.
Proszę przejść na PW, jeśli macie ze sobą jakiś problem, Panowie, ale tutaj nie chcemy widzieć napinek.
 
Masos said:
Cytuję z głowy (także się nie czepiać) ale Sapkowski w wywiadzie rzece powiedział coś takiego: " Jeżeli twoja książka się nie sprzedaje to nie znaczy że jesteś wielkim artystą, którego nikt nie rozumie. To znaczy, że jesteś marny"
Sapkowski też nie powiedział "Jeżeli twoja książka się sprzedaje, to znaczy że jesteś świetny" ;)

Osobiście, nie rozumiem jak można uznać portala 2 jako najlepszą grę na PC, za sam fakt że jest odgrzewanym kotletem :p Dużo bardziej na ten tytuł zasługuje chociażby magicka.
Nie rozumiem też kinecta, ani kontrolerów ruchu, nie rozumiem wspaniałości Skyrima (minecraft jest solidniej zrobioną/lepiej przemyślaną produkcją, lepiej zbalansowaną, o lepszych i ciekawszych mechanikach), ani uznawania postaci z Portala jako "najlepsze kreacje męskie/damskie".

Nie rozumiem też, jak można się zachwycać grami na konsole, na auto aimie każdy umie grać
 
PiochU said:
Nie rozumiem też, jak można się zachwycać grami na konsole, na auto aimie każdy umie grać

To zapraszam popatrzeć jak gram w BF3 na padzie. Jednak nie umiem na auto aimie grać :p

Ogólnie dużo rzeczy nie rozumiesz. Ale nie martw się. Ja też...
 
Masos said:
To zapraszam popatrzeć jak gram w BF3 na padzie. Jednak nie umiem na auto aimie grać :p

Ogólnie dużo rzeczy nie rozumiesz. Ale nie martw się. Ja też...

Gdzie zapraszasz żeby popatrzyć ? Do domu na piwo :)?
 
Michax said:
Gdzie zapraszasz żeby popatrzyć ? Do domu na piwo :)?
Jak będzie potrzeba to wyślę link do kanału na yt gdzie wrzucę nagranie. Do domu bałbym się zapraszać co niektórych ze względu na hejt na konsole - moja "seksowna bestia" Xbox360 może się obrazić.
Plus mogę zaprosić na Xbox Live.

@MM360 - ale wiesz że wtedy gramy w Kinect Fruit Ninja?
 
Top Bottom