Vivienne po zakończeniu misji

+
Vivienne po zakończeniu misji

Może ktoś wrzucić mapkę z zaznaczonym miejscem gdzie można w Toussaint spotkać Vivienne i rycerza po rozwiązaniu z lustrem wody? Ktoś wspominał, że są w pałacowych ogrodach. Przebiegłem wzdłuż i wszerz i nigdzie ich nie widzę.
 
 
A u mnie Guillame leży zalany w trupa na chodniku, właśnie się o niego potknąłem...:facepalm2:
 
Byłem w tym miejscu na mapie i nie ma ich. Trzeba do jakiegoś momentu pociągnąć fabułę główną żeby się pojawili czy co?
 
@lukszwed
ja byłam po skończeniu głównego wątku, może wtedy. Na innym savie też szukałam Vivienne w Novigradzie przed jego zakończeniem i jej nie było.
 
Last edited:

U mnie siedzieli na jednym z bastionów w pałacu- co ciekawe po zakończeniu wątku głównego ich lokalizacja wyświetliła mi się jako wykrzyknik (sugerując nowe zadanie)- albo tym zaznaczonym na mapie strzałką, albo następnym. Sam bastion jest zamknięty i niedostępny z drogi idącej wzdłuż murów, trzeba wleźć górą od dziedzińca.
 
Po spotkaniu w Novigradzie na Vivienne można natrafić w czasie naszych wędrówek jeszcze w innym miejscu. Ale to już musicie odkryć sami :)
 
Po spotkaniu w Novigradzie na Vivienne można natrafić w czasie naszych wędrówek jeszcze w innym miejscu. Ale to już musicie odkryć sami :)

Zapewne na Skellige bo sama wspomina, że tam się wybiera. Mi niestety nie udało się jej znaleźć. Jak komuś się uda niech napisze gdzie to było :)
 
Vivienne po spotkaniu w Novigradzie daje Geraltowi pióro. Można je założyć na ucho. Czy pióro to tylko efekt kosmetyczny czy dodaje jakiś efekt?
 
No jeśli nie ma w opisie żadnych bonusów, to pewnie czysta kosmetyka jak maski czy okulary magistra.
 
Spotkał ktoś może Vivienne drugi raz (po spotkaniu w Novigradzie)? Szukam i nie mogę znaleźć. Przeglądam anglojęzyczne fora i myszkuję na YouTube, ale nie ma żadnej wzmianki...
 
Spotkał ktoś może Vivienne drugi raz (po spotkaniu w Novigradzie)? Szukam i nie mogę znaleźć. Przeglądam anglojęzyczne fora i myszkuję na YouTube, ale nie ma żadnej wzmianki...

Popracuj nad obsługą Google, bo mi to zajęło 10 sekund.


:uma:
 
Last edited:
Ale to miejsce pierwszego spotkania :D
No tak, po co przeczytać cały post, albo temat XD...
Więcej nie piszę przed wypiciem kawy. Szkoda, że na forum nie ma minusów, bo zminusował bym sam siebie.



Dziękuję, przepraszam, wychodzę.
 
Last edited:
Top Bottom