Vivienne po zakończeniu misji

+
eraxitis;n7652010 said:
Piękna to była Ciri, ale wiadomo że nie ma możliwości zrobienia takiej sceny, skoro to Geralt jest głównym bohaterem.
W sumie i tak wstawili swoisty fanservice w postaci sceny z sauną w jednej z "cirispekcji".



 
maritimus;n7824280 said:
W sumie i tak wstawili swoisty fanservice w postaci sceny z sauną w jednej z "cirispekcji".

Tak, owszem. Chociaż i Sapkowskiego "Wiedźmin" od nagości nie stronił. Dla mnie osobiście Ciri i Geralt jako paring to herezja nad herezjami kompletnie niezjadliwa. Zwłaszcza, że Geralt w rozmowie z Wiedźmami (i nie tylko z nimi) jasno określił, że jego relacja z Jaskółką jest na zasadzie ojciec - córka. Ciri też traktuje go jak ojca, mentora, opiekuna.

Natomiast co do Vivienne: dla mnie osobiście dobieranie się do partnerów znajomych jest okropne. Romansowi z Vivienne zawsze mówiłam stanowcze: NIE. Geralt wiedział jak silnymi uczuciem obdarzył ową dwórkę ten rycerz. Ten rycerz mu zaufał, a on miałby z nią łazić na siano?

Taki sam stosunek miałam zawsze do Syanny. Zawsze jej odmawiam i odmawiać będę za całą stanowczością. Nie ze względu na Detlaffa, tylko ze względu na Regisa i jego poświęcenia, z czystego szacunku do postaci wampira.

To tak tytułem dygresji.

Natomiast sądzę, że tekst o Skellige jest po prostu wizją jej dalszych planów na przyszłość, równie dobrze, odległą przyszłość: 7 lat to jednak dobre parę lat. ^ ^
 
Last edited:
Dark_Hekate;n7878310 said:
Natomiast sądzę, że tekst o Skellige jest po prostu wizją jej dalszych planów na przyszłość, równie dobrze, odległą przyszłość: 7 lat to jednak dobre parę lat. ^ ^
Problem taki, że któryś z Redów się wypowiedział w jednym temacie na polskim forum, że po Novigradzie można ją jeszcze gdzieś spotkać.
 
kubolmem;n7879140 said:
Problem taki, że któryś z Redów się wypowiedział w jednym temacie na polskim forum, że po Novigradzie można ją jeszcze gdzieś spotkać.

Czyli trzeba będzie poszukać jeszcze dokładniej (chociaż jestem sceptyczna, ktoś już by to wywęszył), ale ciekawość jest silniejsza. :D

Pamiętam, że gdzieś była też mowa, że do Corvo Bianco może przyjechać do nas Shani. Przeczesałam meandry internetu, ale nie znalazłam takiego zakończenia. Wiem, że są Youtuberzy, którzy pokazują całą gamę różnych zakończeń i opcji dialogowych, chyba by coś wywęszyli.

Mam ochotę sprawdzić możliwość z Shani (za wskazówkami) z tego forum i chyba spróbuję za następnym podejściem, żeby sprawdzić czy to prawda. :p

 
kubolmem daję Red Pointa. Faktyczna pomoc, oszczędziłeś mi kilku godzin sprawdzania dla zaspokojenia ciekawości. :cheers3: A Skellige przeczeszę, zawsze tam znajdę coś nowego. ;)
 
Top Bottom