Vox populi, vox dei

+
Swietna gra, bardzo wciagajaca a system wyborow naprawde zmusza do zaanagazowania sie w fabule :)A wymagania calkiem rozsadne wbrew temu co pisal kto tu na forum - komp juz niegrywalny np w Crysis, pozwala na spokojne granie w Wiedzmina w max detalach.A zakonczenie gry warte jej przejscia :)
 
elRojo said:
Nie wywaliła mi sie ani razu (jestem w piątym akcie) co dowodzi tylko tego że macie źle skonfigurowany sprzęt, i/lub spierniczony windows.Sorry ale trzeba o system dbać i utrzymywać go w dobrej kondycji :) bo jak sobie go zasyficie to potem takie problemy.
Sorry, ale chrzanisz. Gra ma problemy z pewnymi modelami kart graficznych i na nich może się wywalać do windy. Jednym z nich jest np GF8600GT. Mam świeżutki regularnie czyszczony system, i jakoś w windzie ląduję średnio po 1,5h grania. Ale dla mnie to nie tragedia. za miesiąc będzie zapewne po problemie...
elRojo said:
Nie mam najmocniejszego sprzętu ( GF 7900) ale gra mi poprostu śmiga w najwyższych ustawieniach, a tym którzy narzekaja na długie ładowanie polecam inwestycje w RAM lub jak wyżej zadbanie o system.
Tu się zgadzam. Jakoś dłużej jak średnio do 15s trwa zapis. Wczytywanie podobnie.
elRojo said:
Aaaaa i jeszcze jedno - niepotrzebnie zawężacie sobie grono odbiorców - na niektórych prockach które wymieniliscie jako nie działajace gra startuje.
To akurat był wymóg Atari...
 
Top Bottom