W 1 blokuje kompa.

+
W 1 blokuje kompa.

Ciekawostka. Po długim czasie odpaliłem Wieśka Pierwszego i zagwozdka: chcę wyjść z gry, i się nie da. Dopiero taki magiczny przycisk na obudowie pomaga. Ktoś coś wie? :)
 
Po wyłączeniu gry komputer nie reaguje na przyciski, czarny ekran,trzeba restartować. Mam to samo windows 10. Ustawienie administratora nie pomaga.
 
Posiadam system Windows 10 i występuje u mnie ten sam problem. Jedyne rozwiązanie jakie odkryłem, to wciśnięcie przycisków ALT+TAB przed wyjściem z gry, aby pokazał się pulpit, a następnie powrót do gry i jej opuszczenie. Tylko wtedy czarny ekran już się nie pojawia.
 
Posiadam system Windows 10 i występuje u mnie ten sam problem. Jedyne rozwiązanie jakie odkryłem, to wciśnięcie przycisków ALT+TAB przed wyjściem z gry, aby pokazał się pulpit, a następnie powrót do gry i jej opuszczenie. Tylko wtedy czarny ekran już się nie pojawia.
Tak jak wyżej pisał kubolmem grę odpalany w trybie zgodności z Windowsem 8., poza tym należy utworzyć skrót do Witcher.exe w którym dopisuje się " -dontForceMinReqs" (gra musi być w wersji 1.5).
 
Top Bottom