W jaki sposób Geralt powrócił do żywych...-dyskusja

+
geralt z rivi został wskrzeszony przez króla gonu ponieważ sam w grze to powiedział ze to on go ożywił i pozwolił rozwijać się wypadkomczyli ze była salamandra bestia(a geralt był w tedy na podgrodziu) azar javed magister itp itd
 
uciu76 said:
na samym końcu gdy mamy wybór oddać mu dusze aldersberga czy nie zobacz se na jutiubie:p
Król Gonu odnośnie powrotu Geralta do życia powiedział:: ,, Wciąż nie wiesz, dlaczego przywrócono Cię do życia". Na podstawie tych słów raczej nie można wywnioskować, że to Król Gonu ożywił Geralta ;).
 
o nieon powiedział:,,Obiecałem ci kiedyś ze będę za tobą kroczyć...,,,,stałem ze twoimi plecami kiedy przybyłeś do kear morhen...,,z tego moszna wywnioskować ze to król gonu ;)
 
uciu76 said:
o nieon powiedział:,,Obiecałem ci kiedyś ze będę za tobą kroczyć...,,,,stałem ze twoimi plecami kiedy przybyłeś do kear morhen...,,
Wszystko zależy od interpretacji ;). Ten fragment jest dość niejednoznaczny, dlatego nie będę się wykłócał, bo mogę się mylić. Opcja wskrzeszenia Geralta przez Króla Gonu ( Eredina) wydaje mi się dosyć dziwna, ale możliwa. Jak wiadomo przeznaczeniem Geralta była Ciri, a Eredin powiedział, że został sprowadzony z powrotem, bo nie odnalazł swego przeznaczenia. Czyżby za pomocą Geralta Król Gonu chciałby odnaleźć Ciri? Kto wie... ;)
 
on to powiedział w 1 rozdziale jak robimy misję od Leuvaardena "Brzemię przeszłości" i tam Król Gonu przyznaje że go gonił więc pewnie i ożywił
 
Zastanówcie się... Po co Król Gonu miałby ożywić Geralta? A raczej przenieść go do świata, w którym odbywa się Wiedźmin? Gonił go, fakt, ale żeby ten dołączył do jego orszaku, a nie łaził sobie po Wyzimie, etc.
 
DarthMetal said:
Gonił go, fakt, ale żeby ten dołączył do jego orszaku, a nie łaził sobie po Wyzimie, etc.
Tylko po co Eredinowi wiedźmin w orszaku? Król Gonu nie miałby z tego żadnych korzyści...
 
ja wiem po co gon ożywił Geralta bo Król Gonu jest dobry ;D i chciał pokonać
Salamandre dla ocalenia świata przed WM :teeth:
 
Faramir said:
Tylko po co Eredinowi wiedźmin w orszaku? Król Gonu nie miałby z tego żadnych korzyści...
Po to, po co rycerzowi miecz. Ale wróć! Moja pomyłka. Król Gonu ścigał Ciri, a to Śmierć chodziła za Geraltem.
ja wiem po co gon ożywił Geralta bo Król Gonu jest dobry i chciał pokonać
Tak tak.Tylko ciągle mnie zastanawia... Czemu przyczepiliście się teorii, że to Eredin ożywił Geralta?
 
DarthMetal said:
Tylko ciągle mnie zastanawia... Czemu przyczepiliście się teorii, że to Eredin ożywił Geralta?
Ożywić to trochę za dużo powiedziane. Nawet Eredin nie mógł by wskrzesić człowieka :p, po za tym nie wiemy do końca czy Geralt zginął czy tylko został przeniesiony.. Bardziej jestem za tym, że Król Gonu sprowadził go z powrotem do świata znanego z Sagi. Jednak nawet ta teoria nie jest pewna, gdyż polegamy tylko na kilku półsłówkach i domysłach ;).
 
Tak. Geralt i Yennefer NIE zginęli. Mimo wszystko Ciri wraz z jednorożcem o poplątanym imieniu uratowali ich, ale musieli przenieść do innego świata. Skoro Geralt ni stąd ni zowąd pojawia się w Kaer Morhen, to gdzie jest Yen ;> ? Teoria, że Król Gonu przeniósł Geralt "do żywych" jest, moim skromnym zdaniem, idiotyczna. Bo Gon, to niezwykły potwór, ale nie jakiś bożek, żeby sobie decydować o losie innych. Zauważcie, że w intrze Geralt biegł, uciekał. Przed czym? Co było takiego strasznego? Bo przecież nie Eredin.
 
pewnie, ponad dwumetrowy, półprzezroczysty, lewitujący nad ziemią typ z jakąś zmutowaną twarzoczaszką nie jest czymś co mogłoby wzbudzić przerażenie u człowieka, który dopiero co stracił pamięć. Jest to właściwie powszechne.
 
DarthMetal said:
U człowieka tak. A u wiedźmina?
Geralt mógł uciekać z dwóch powodów ;). Pierwszym była jego niewiedza, a skoro ,, najbardziej boimy się tego co nieznane" to jego ucieczka jest usprawiedliwiona. Drugi powód ( bardziej pasujący do Geralta :p)- uciekał, bo nie miał broni. Nawet taki "kozak" jak Geralt wiedział, że z Eredinem w walce na pięści szans nie ma :D.
 
Top Bottom