W szponach szaleństwa

+
W szponach szaleństwa

Witam!

Właśnie zaktualizował się Wiedźmak do patcha 2.0 :)

W zadaniu "W szponach szaleństwa" nie mam opcji rozmowy z upiorem aby dać mu którekolwiek serca. Obszedłem delikwenta z każdej strony i nic. Prosze o pomoc.
 
Ja co prawda tego problemu nie mam, ale za to nie mogę "pokojowo" zaończyć misji:

1. serca nekkerów zostają przez upiora rozpoznane: Walka
2. serca świń również zostają rozpoznane: Walka
3. mogę oddać delikwentów w ręce upiora, ale to takie sadystyczne...

Myślałem, że po to mamy dwa rodzaje serc i oczu, żeby któryś z nich był właściwy... a tak się okazuje, że nie ma opcji aby oszukać upiornego rycerza...

Komuś się udało?
Mam wrażenie jak by to był jakiś błąd, ale może się myle...
 
upior zawsze rozpozna "podszyw", niezaleznie jakie serca/oczy mu dasz. Wiec zawsze trzeba walczyc.
 
Wiecie, cały czas nie wiedziałam, o czym piszecie z tymi sercami. XD

A ja się jeszcze nigdy nie zlitowałam nad staruchami :p Ależ ja jestem zimny drań.
 
ciekawostką jest że po ocaleniu poszukiwaczy z rąk upiora i przekazaniu ich Loredo można przypuszczać że kobieta uratowana z domu wariatów przez poszukiwaczy to własnie matka Loredo
 
Podczas wykonywania zadania Niemoralna propozycja w sekwencji skradankowej możemy podsłuchać matkę Loredo, gdy ta śpiewa coś o swoim skarbie, który znalazła. Od medyków z Aedirn dowiadujemy się, że podczas wojny z Nilfgaardem przesłuchiwali jednego z Czarnych, który rzekomo miał wyjawić dowódcy oddziału informacje o ukrytych kosztownościach. Jak wiadomo ów dowódcę zamordowano, a czynu tego dokonała jakaś obłąkana dziewka, która znikła, a bogactwa wraz z nią. Dodatkowa poszlaka.
 
Skipi said:
Witam!

Właśnie zaktualizował się Wiedźmak do patcha 2.0 :)

W zadaniu "W szponach szaleństwa" nie mam opcji rozmowy z upiorem aby dać mu którekolwiek serca. Obszedłem delikwenta z każdej strony i nic. Prosze o pomoc.

Mam ten sam problem w patchu 2.0 :(
 
Witam. Przechodze kolejny raz Wieśka i w szpitalu znalazlem schemat pułapki na smoka. Czy to jakaś nowość zwiazana z ER czy przegapilem to za poprzednim razem
 
Ostatnio gram sobie na mrocznym robię zadanie w szponach szaleństwa i w skrzyni znajduję schemat rękawice bratobójcy.tak samo znalazłem wstążkę temerskich oddziałów specjalnych w zrujnowanej łaźni podczas zadania róża pamięci 1 akt.Zdarzyło to się komuś kiedyś?
 
Ta gra to dla mnie jedna wielka tajemnica. Ten randomowy drop, rzeczy dostępnych w akcie III, dropowanych w akcie I to jakaś kpina. Przechodzilem gre 3 razy i ani razu mnie to nie spotkało ;/
 
Top Bottom