[w toku] Menu Alarisa "Krwawy Wilk"

+
[w toku] Menu Alarisa "Krwawy Wilk"

Nie samym ifritem człowiek żyje, ale gra wiedźmin tak;) Korzystając z chwil wolnych od pracy przy Masakradzie, dłubię ciągle przy graficę we wiedźminie. Obecnie bawie się przeróbkami interfejsu. Od dzisiaj zacząłem robić modyfikację, dośc oryginalną. Chyba takiej w internecie jeszcze do ściągnięcia nie ma. Mianowicie: Nowe menu (z wszystkimi działami) do gry!!:DOto: pierwsze rezultaty moich działań (narazie samo menu główne):
To menu robie z myslą:p o tych którzy lubią krwisty mhrok:p
 
Pochwalić, pochwalić :p Może nie jestem jakimś wielkim fanem "krwistego mroku" ale menu robi dobre wrażenie :)A teraz trochę konstruktywnej krytyki (haha konstruktywnej ode mnie... a to ci dopiero :p).1. Na pierwszym screenie zaznaczenie przycisków menu jest za jasne i tekst powyżej nie jest zbyt dobrze czytelny... na drugim screenie jest już dużo lepiej (rozumiem, że raz jest to przycisk zaznaczony a raz wciśnięty?).2. Tło tła w tle ;) to na samym spodzie :p nie przypadło mi do gustu na żadnym ze zrzutów... Pierwsze bardziej pasuje kolorystycznie ale jest jakieś takie... nijakie :-\ Drugie jest jakby lepsze ale za dużo czerwieni (po prawej przynajmniej) moim zdaniem. Bardziej pasuje tutaj tonacja czarno-szaro-ciemno-mroczna ;) na samym menu jest wystarczająco dużo czerwieni... Można by też pomyśleć o czymś innym niż zrzut z gry np. jakimś szkicu/rysunku/renderze koncepcyjnym (np. strzyga lub cokolwiek innego co by pasowało).Podsumowując: bardzo fajna rzecz i na pewno oryginalna, jeszcze kilka szlifów i będzie jeszcze fajniejsza :DPS. Moim chorym gustem nie należy się za bardzo przejmować... większość, jak znam życie, nie zgodzi się z moimi uwagami i pewnie będzie twierdzić coś przeciwnego...
 
Ale ten drugi obrazek to podczas gry, jak się klika Esc. Zamaist tła w tedy takiego jak w menu głównym pojawia się taka maska przezroczysta. Co do przycisków dobrze rozumiesz... białe po najechaniu po naciśnięciu czerwone pdoobnie jak w oryginale tylko, że tam było zielone.
 
Super menu ;D Mam nadzieję ,że jak je skonczysz udostepnisz je jakoś albo razem z Ifritem dodacie do Maskarady albo Rozdrozy.
 
Pauvell said:
Ale ten drugi obrazek to podczas gry, jak się klika Esc. Zamaist tła w tedy takiego jak w menu głównym pojawia się taka maska przezroczysta.
Mój błąd, nie pomyślałem o tym... :wall: Myślałem, że są to dwie propozycje menu głównego :p
 
No wydac na pewno wydam (uprzedzam ponad 50 mb to ważyć będzie;P)Nie wiem czy samodzielnie czy pod skrzydłami Ifritu:p A co do dodanie tego w przygodzie to raczej na pewno nie. Z takiego powodu, że to modyfiakcji wpływająca na całą grę. Narazie muszę jednak przerwac prace, bo przy Maskaradzie jest masakra i rzeźnia:D:D Czasu coraz mniej, a pracy przynajmniej u mnie sporo:p
 
Mi się podoba. Tylko moim zdaniem na głowie wilka powinno być trochę mniej krwi. Ale ogólnie jest OK. :beer:
 
Interfejs naprawdę wpytkowy, tzn. krwawy :)może by szanowny ALARIS udostępnił to menu, gdy Ifryci wydadzą "Maskaradę" ?Bo szkoda by było takiego smaczka w próżnię posłać.
 
Jak z nim powiedziałem to powiedział, że tego już nie ma bo było słabe. Ale mógł mnie w konia zrobić.Jak dla mnie to było mocne xd
 
Top Bottom