[w toku] Przygoda: Droga ku chwale

+
Kamilbonssaaay said:
Co do kradzieży... wolałbym ikonkę. Wyglądałoby mi jednak naturalniej :beer:
Z pewnością. Tekst typu "dzień dobry, chciałbym pana okraść" byłby dziwny.
 
Nie, nie o takie coś chodzi.Opcja dialogowa to coś w stylu g 1 i 2 . Postaram to szybko objaśnić.G-WitajX-WitajG-*kradzież kieszonkowa*x- *To będzie niezwykle trudne* G*kradzież* G*cofnij*Taka mniej więcej miała by być struktura rozmowy z możliwą kradzieżą.Staram się jednak żeby była ikonka.
 
ScorpioPL said:
Też bym tak chciał łatwo powiedzieć trudniej zrobić. ;)
Wiadomo. Ale jak by Ci się udało takie coś zrobić to było by to bardzo duże osiągnięcie. W żadnej nowej przygodzie niczego takiego nie ma. Spróbuj może poprosić o pomoc RED'ów.
 
McSloniu said:
McSloniu said:
Też bym tak chciał łatwo powiedzieć trudniej zrobić. ;)
Wiadomo. Ale jak by Ci się udało takie coś zrobić to było by to bardzo duże osiągnięcie. W żadnej nowej przygodzie niczego takiego nie ma. Spróbuj może poprosić o pomoc RED'ów.
Taaa. To już chyba modlitwa będzie skuteczniejsza. ;D
 
Jak wyżej. Mogę już odsłonić pewne szczegóły.Niestety nie będzie ona ryzykiem procentowym lecz będzie raczej tylko wymagać odpowiednich umiejętności.Jak narazie pewnie będzie to zręczność i niektóre wzmocnienia dla specjalnych npc.
 
Mam pytanie odnoście walki. Czy w przygodzie będzie sporo walk, czy raczej mało? Pytam ponieważ napisałeś, że walka będzie coś w rodzaju walki sztyletem. Wiedźmin może sporo problemów rozwiązać mieczem, w tej przygodzie raczej tego nie będzie. ;)
 
Raczej staram się żeby walka oraz rozmowa była dobrze zbalansowana. Jako iż w tej przygodzie wieśkiem nie będziemy walki będą dosyć trudne. A potwory niemożliwe do pokonania w normalnej walce.Ale ogólnie to wszystko będzie zależne od decyzji . Albo zbieramy krwawe żniwo ,albo rozstrzygamy wszystko pokojowo.
 
Sam już myślałem że wątek zamarł ; a procenty biorąc pod uwagę względy techniczne , poszło około 25 % , wiem że wolno, wręcz bardzo wolno ale zbytnio nie jestem w stanie przyśpieszyć.Bo Djinni przyjaznym narzędziem nie jest, ale to za pewnie wielu wie.A przygoda jak miała być rozbudowana tak będzie , ale to się wiąże z dużym czasem produkcji , biorąc pod uwagę że wszystko robię sam.
 
... i biorąc pod uwagę, że "ocommonerowanie" lokacji jest dosyć trudne. Wyzima to BARDZO duże miejsce, i sprawić by było jak najbardziej realistyczne jednej osobie będzie ciężko, jeśli potrzebujesz pomocy to może napisz do jakiejś grupy modderskiej, ja mógłbym pomóc, ale nie sądze byś chciał pomoc od takiego noobka jak ja, jednak wierzę, że przygoda wyjdzie i będę mógł w nią zagrać. :p
 
Trochę zwlekałem z napisaniem tego lecz stało się jak się stało...Parę dni temu całkowicie "zarżnął" mi się dysk. W wyniku skoku napięcia poszło 50% mojego sprzętu :- płyta głowna- zasilacz- twardy dysk- karta graficznaReszta cudem ocalała . Ale co idzie za tym dyskiem , utraciłem wszytkie dane , dysk latał po 3 firmach od ratowania danych , wszystkie stwierdziły iż jest to jego koniec bez możliwości ratunku jakichkolwiek danych .Strata była bardziej bolesna gdyż oprócz wielu ważnych danych, przygody w znacznym stopniu rozwoju utraciłem również dane związane z moją pracą. NIestety nie miałem niczego na żadnych innych nośnikach . Niestety ale już nie ma sensu rozpoczynać przygody od nowa. Wiem że dużo o niej nie pisałem . Na koniec napiszę co udało mi się z nią osiągnąć:-system kradzieży kieszonkowej (tak , udało się , był już gotowy)-1 pełna możliwa do obrania droga w przygodzie , oraz połowa innej ( z 7 pełnych planowanych)-nowe animacje dla walki mieczem (zaciągnięte z NPC-towskiej walki mieczem jedną ręką)oprócz tego mnósto zrecolorowanych tekstur oraz prawie gotowe technicznie lokacje, fabuły nie będę już rozpisywać bo to i tak już nie ma sensu. Na koniec życzę wszystkim innym osobom/grupom by im się takie niespodzianki nie zdarzały.
 
Wielka szkoda. Współczuję utraty danych.Skok napięcia to wina zasilacza, czy dostawcy prądu? Jeśli dostawcy, a nie ma tu mowie o tzw. prądzie budowlanym, możesz domagać się odszkodowania.
 
Wiem, sprawa już jest w toku gdyż w wielu mieszkaniach padło wiele urządzeń .Jednakże odszkodowanie danych mi niestety nie zwróci.
 
Top Bottom