Jobs Support Register

[W1][mod] Full Combat Rebalance v1.6

+
Kilka dodatkowch pytań:

1. Które srebrne style opłaca się rozwijać? O stalowe nie pytam, bo grupowym czyszczę wszystko i nie mam w planach rozwijania reszty, chyba, że tylko po cios specjalny, żeby rozbić tarczę mistrzowi.
Ze srebrnych zaś nie wiem totalnie w co iść, grupowy w obecnym etapie (II akt) nie działa, nawet na II poziomie jest za słaby nawet na kulawe utopce, graveirów nawet nim trafić nie mogę - za małe obrażenia, więc wycofałem tę inwestycję. Srebrny silny rozwinąłem na III poziom i zastanawiam się czy opłaca się rozwijać szybki... Jak to jest? Stalowych oprócz grupowego moim zdaniem się nie opłaca rozwijać - wysoki współczynnik parowania + bonus z miecza + zamieć + jakiś ciekawy olej (na krwawienie/ból/zatrucie) i potem jeszcze w dalszej fazie gry wilk i z ludzi nikt nie podskakuje. Na pojedynczych wrogów mam aarda/quena i finiszery.

2. Jak gracie używając DRB? Próbowałem tej techniki z graveirami. Wyglądało to tak, że musiałem obalać DRB po otrzymaniu 2-3 ciosów, leczy to i tak słabo, potwór w ten czas zregeneruje się do końca, a ja zostaję z toksycznością, ewentualnie wszystko muszę czyścić białym miodem. Nie rozumiem więc co to za technika z tym DRB i BM, wytłumaczy ktoś jak i po co tego używać?

3. Ktoś tu wspominał o budowie postaci ylida, chciałbym zobaczyć jak ten człowiek zbudował tę postać, ale przeszukałem cały wątek i nigdzie nie ma innej wzmianki o tym.

4. Lepiej na początku się specjalizować w atrybutach i np. najpierw lecieć ze zręcznością do III poziomu, potem wytrzymałością i potem siłą, czy równomiernie wszystko rozwijać?

Chodak

CyberPsycho
Hej, nie mogę znaleźć instrukcji do FCR. Link z pierwszego posta nie działa. Może ktoś podrzucić? Z góry dzięki. :)

Hej, nie mogę znaleźć instrukcji do FCR. Link z pierwszego posta nie działa. Może ktoś podrzucić? Z góry dzięki. :)
Aktualnie mam Wiedźmina na wersji 1.0, przez co nie mam zainstalowanego FCR. Mogę wrzucić całą instalkę do najnowszego FCR'a. Przy okazji może komuś się przyda. Po zainstalowaniu moda instrukcja znajduje się w głównym pliku z grą.