[W1][mod] Scabbard Mod wersja 1.04

+
A ja zaobserwowałem takiego denerwującego buga :
Czy tylko ja tak mam? Zdarzyło mi się to parę razy. Jeśli IMG nie działa tutaj link - http://img709.imageshack.us/i/witcher2010011219294567.jpg/
 
Poczytaj od tego posta: http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=27059.msg5371793#msg5371793Błąd spowodowany przez sterowniki nvidii 195.62. Mod sam w sobie nie jest w stanie w taki sposób wpłynąć na grafikę w grze. Zainstaluj starsze lub nowsze sterowniki.
 
DavidxPL said:
A ja zaobserwowałem takiego denerwującego buga :
Czy tylko ja tak mam? Zdarzyło mi się to parę razy. Jeśli IMG nie działa tutaj link - http://img709.imageshack.us/i/witcher2010011219294567.jpg/
Miałem to samo u siebie na sterownikach 195.62 ale tylko z zainstalowanymi modami Scabbard Mod i FCR po ich odinstalowaniu gra chodzi bardzo dobrze na tych sterownikach bynajmniej lepiej i szybciej niż na starszych.
 
Nie wiem jakim cudem, ale część błędów z 1.00 nie występuje mi na 1.01 (niestety, część wciąż jest)... A napisałeś, że nie zmieniałeś nic w strukturze moda... Tak więc pełen szacun ode mnie ;)
 
Scabbard Mod może spowodować, że nie pojawią się nowe dialogi gdy powinny być? Bo utknąłem, a gdy grałem bez tego moda wszystko było ok. Mianowicie u Leuvaardena nie pojawia mi się nowy dialog i myślę, że może to być właśnie Scabbard Modem spowodowane.
 
Nie miałem możliwości przejścia całej gry ze Scabbard Modem. Nie wykluczam takiego błędu. Jeśli występuje to polecam zainstalować wersję z pochwami tylko dla Geralta, bez NPCów.
 
Na razie ciężko powiedzieć. Warto gdyby się ktoś wypowiedział, kto z tym modem gra, czy także miał podobny problem, czy nie.
 
Na marginesie, zrobiłem wszystko co mogłem, żeby mod działał jak należy, ale jedynym pewnym sposobem, jest zintegrowanie skryptów moda z oryginalnymi skryptami gry podłączonymi do NPCów. Tego rodzaju błędy są nie do naprawienia bez otrzymania oryginalnych skryptów od CD Projektu. Na chwilę obecną modderzy nie mają dostępu do 92% skryptów z gry. Niestety mam związane ręce.
 
Mod sam w sobie jest świetny, szkoda tylko że na niektórych komputerach bardzo obniża wydajność gry.
 
Mod świetnie wygląda, ale jak poszedłem pogadać z elfami, to mi się gra wykrzaczyła (bo elfy uzbrojone po zęby) :) Więc póki co modzik czeka na nowego kompa, bo tego kupiłem w wakacje 2006.
 
angar31 said:
Mod świetnie wygląda, ale jak poszedłem pogadać z elfami, to mi się gra wykrzaczyła (bo elfy uzbrojone po zęby) :)
Polecam opcję w instalatorze z pochwami tylko dla Geralta. Pochwy dla wszystkich NPCów spowolnią grę na każdym komputerze, nieważne jak szybkim.
 
Hm, niewidzę takiej opcji, jedynie jest opcja zainstalowania na FCR, bądź Flash Moda.Edit: Tak myślałem.
 
artek1000 said:
Katana? Tak!Skąd taki pomysł wogóle?Skoro Wiedźmin ma eliksir Dopplera i paraduje po mieście jako Bruxa, to dlaczego Katana nie miałaby miejsca?Ale czy to dobry pomysł?W Mahakamie były kuźnie umożliwiające taką robotę :peace:O ile dobrze pamiętam Katany wykonywało się wastwami przez około dekadę :dead:Co z teksturą itp?Uważam, że to rzeczywiście problem....nie można wziąć jednej części miecza z jednej klingi, a drugiej z drugiego ostrza?
Jak nie masz co robić, to do roboty ! ;-)
 
Proszę niech ktoś napisze gdzie jest ten nowy model miecza ? Bardzo chciałbym go zobaczyć ;P
 
Top Bottom