[W1][mod] Scabbard Mod wersja 1.04

+
A ja zadam pytanie z zupełnie innej beczki.Otóż gdy chcę zainstalować sobie przygodę do Wiedzmina (a mam juz 2,w czym 1 nie dziala) Wszystko dobrze robie,ale mimo to nie ma jej gdy włączę nową grę i dodatkowe przygody.Bardzo proszę o pomoc.
 
Dodam, że z FCRem mi chodziło. Potem obydwa mody odinstalowałem i ponownie zainstalowałem Scabbard'a na EE. Efekt, znikomy. To jest o tyle dziwne, że jak wczytam save'a z FCR'a (Normalny FCR) pochwa jest. Ale, że chciałem zacząć grać na trudnym poziomie, rozpocząłem nową grę. I na trudnym pochwy nie ma.
 
BYEJunior said:
A ja zadam pytanie z zupełnie innej beczki.Otóż gdy chcę zainstalować sobie przygodę do Wiedzmina (a mam juz 2,w czym 1 nie dziala) Wszystko dobrze robie,ale mimo to nie ma jej gdy włączę nową grę i dodatkowe przygody.Bardzo proszę o pomoc.
To nie jest wątek o instalacji przygód.
:dead:
 
A ja mam problem. Kupiłem miecz od kowala i mam 3 pochwę przy pasie chociaż nie mam tam żadnego miecza :| ?Dodam, że problem pojawił się po kupieniu wykutego miecza.
 
"Dla zgodności pomiędzy wersjami do FCR, Flash Moda i podstawową przywrócono oryginalne modele miecza dla mieczy wykuwanych."Czy to znaczy,że nie ma miecza Berengara.
 
Andrew said:
"Dla zgodności pomiędzy wersjami do FCR, Flash Moda i podstawową przywrócono oryginalne modele miecza dla mieczy wykuwanych."Czy to znaczy,że nie ma miecza Berengara.
Jest miecz Berengara, który można "dostać" od Berengara.Tutaj Flash napisał jak dostać miecz Berengara lub zmienić modele mieczy wykuwanych :)
Andrew said:
Jeśli zależy ci na modelu miecza Berengara to po prostu zdobądź miecz Berengara. Od którejś tam wersji moda Berengar upuszcza miecz po śmierci w obydwu ścieżkach fabularnych.Jeśli chcesz zmienić modele mieczy wykuwanych będziesz jedynie potrzebował D'jinniego. Otwórz pliki z mieczami i zmień model appearance na 4. Zmiana zadziała na nowo zdobytych mieczach, nie tych, które już masz w ekwipunku.
(od siebie dopiszę, że nazwy plików to it_stlswd_xxx.uti, gdzie za xxx wstawia się litery odpowiadające kolorom meteorytów np. bbb - trzy niebieskie, rrr - trzy czerwone itd.)
 
Flash said:
Flash said:
A ja mam problem. Kupiłem miecz od kowala i mam 3 pochwę przy pasie chociaż nie mam tam żadnego miecza :| ?Dodam, że problem pojawił się po kupieniu wykutego miecza.
Flash said:
Mam dziwny bug. Mianowicie po wykuciu miecza z 3 czerwonych meteorytów i założeniu go mam dwi pochwy, jedna na plecach, a druga przy boku mimo, że nosze jeden miecz. Mod w wersji 1.02, Wiedźmin 1.5 i FCr 1.2. Przy instalacji Scabbard Mod oczywiście wybrałem opcje FCR.
Flash said:
Dziękuję za zgłoszenie.Niestety skrypty moda nie zawierają błędów i wykorzystują wiele środków zapobiegawczych na tego typu bugi. Niestety, bo jeśli to by była wina mojego błędu, łatwo byłoby to naprawić, a tak nie wiadomo co jest przyczyną takiego zachowania gry.
Czy jeżeli wykuje inny miecz ( nie z 3 czerwonych) to problem zniknie ? I dlaczego np. z 2 niebieskich i 1 czerwonej jest słaby na pancerze ? A obrażenia ma wpisane większe. Nie rozumiem :).
 
Mam pytanie a w zasadzie to prośbę do kogoś, czy nie dało by się pozmieniać trochę teksturę pochwy do miecza wiedźmińskiego stalowego na pochwę od miecza Berengara?
 
O co chodzi dokładnie?Podczas walki pochwa wychodzi poza miecz? To chyba dobrze, bo przecież, żeby walczyć trzeba trzeba wyciągnąć miecz z pochwy. Wchodzi na łeb? :whatthe:
 
Hajtosek said:
Ja mam problem bo po walce wywala mi kawałek miecza po za pochwe albo pochwe od miecza na łeb !
PO WALCE jrst tak jak tu http://www.xfire.com/profile/polonia54/screenshots/?view#95185131
 
Przykro mi ale Scabbard Mod jest przeznaczony do wersji podstawowej gry i nie przewiduje wparcia dla każdego rodzaju cheat-moda typu Ard'ayene w przerazie. W normalnej grze zdobycie Ard'ayene jest niemożliwe.Gwoli upewnienia, masz patcha 1.4 i Scabbard Moda w wersji 1.02?
 
Mam orginalnego Wiedźmina wersje premierową z rozszeniem i być może będe instalował 1,5 i mam Scabboard 1,0,2 zainstalwanego pod EEMam przeraza modaczy on coś przeszkadza reszcie pochwomPS. da sie jakoś zresotować pliki gry ??To znaczy usunąć skaze z sava bo nieche mi się przechodzić odnowa
 
Trochę odświeżę ten temat, bo trafiłem na buga. Pewnego razu wsadziłem drugi stalowy miecz w odpowiednie dla niego miejsce. Oczywiście pochwa przy biodrze była, ale ze względów estetycznych miecz sprzedałem, żeby Geraltowi nic niepotrzebnego nie dyndało. Najprawdopodobniej zanim sprzedałem ten miecz, zapisałem stan gry. Niestety pochwa po mieczu pozostała. Uruchamiałem grę od nowa. Dalej tam była. Wsadzałem tam topory, inne miecze i cały czas pochwa prześwitywała przez inne przedmioty. Nakładały się dwie pochwy na siebie, jeśli dawałem tam np: Nielegalny miecz. Odinstalowałem Scabbard Moda, pochodziłem chwilkę Geraltem, zapisałem stan gry, po czym ponownie zainstalowałem moda. I ta straszna pochwa ciągle tam jest... Wie ktoś jak to ominąć, nie odinstalowując całkowicie tego moda?
 
A właśnie, przypomniało mi się coś, jak grałem z tym modem, to oprócz zwykłych błędów, o których wiedziałem że będą, trafiłem na takie coś. W III akcie w Domu Nocy, gdy kończę dialog z wampirzycą i kiedy mają się pojawić Patrick z rycerzami obraz staje się czarny i nic się nie dzieje. Bug się powtarzał, a usunięcie Scabbard Moda usunęło problem. Szkoda, bo ten mod jest naprawdę świetny :(E: teraz mi się przypomniało, że chyba wspominałeś Flash o tym w tym wątku, ale do końca nie wiem gdzie, a może mi się wydawało?
 
Top Bottom