[W1][mod] Scabbard Mod wersja 1.04

+
Flash said:
Zdjęcie i ponowne założenie zbroi nie pomaga?
Niestety nie. Próbowałem wszystko ściągać i zakładać z powrotem. Tak jakby tak teksturka się przykleiła do teksturek z tych podstawowych moich mieczy. Jak ściągam te miecze, które mam na plecach to ta przy biodrze znika. Kiedy znów je zakładam, pojawia się ponownie.http://screenshot.xfire.com/s/97807772-4.jpgNa tym zdjęciu widać jak pochwa przechodzi przez pochwę Nielegalnego miecza
 
Nie wiem czy już ktoś zgłaszał ten błąd. Na wszelki wypadek zgłoszę go. Podczas wykonywania zadania Niebieskooka, w momencie kiedy powinni wejść rycerze, ekran jest czarny i nikt nie wchodzi. Słychać tylko wypowiedzi wampirzyc. Po odinstalowaniu moda wszystko działa prawidłowo.
 
O to to, pamiętam, że miałem identyczny problem i po odinstalowaniu moda faktycznie kłopot ustąpił. Miałem to zgłosić, ale jakoś wypadło mi z głowy :)
 
Postanowiłem na nowo zainstalować sobie tego moda i mam pytanie związane z nim.A mianowicie, czy jest w ogóle możliwe posiadanie przez Geralta tego nowego miecza ? Wiem że ma go łowca głów i zygfryd, ale czy Gerlat może go mieć, jeśli tak to w jaki sposób można go zdobyć ?----Jejku Flash. proszę bardzo zarejestrowałem grę, teraz mi odpowiesz ??
 
Witam, gram w Wiedźmina od początku z flash modem 1.0.1 i Scabbard modem 1.03. Jak dotąd nie uświadczyłem żadnych poważniejszych problemów, aż do teraz. Jestem pod koniec II aktu i przyszedł czas na wykucie pierwszego miecza z meteorytowej stali. Niestety wykuty miecz nie ma Berengarowej teksturki tylko tą starą, wiedźmińskiego miecza stalowego. (zdjęcie w linku pod postem). Po odinstalowniu Scabbard moda wszystko jest w porządku. Wiedźmin jest w ER, obecnie na patchu 1.5, uprzedzając pytanie, tak instalując scabbard moda zaznaczyłem instalację dla flash moda. Jakieś sugestie przyjaciele wiedźminowi maniacy?http://img691.imageshack.us/i/wied.jpg/
 
Witamy na forum.To nie jest błąd. Scabbard mod przywraca oryginalny model miecza w celu ujednolicenia wersji dla Flash Moda, FCR i podstawowej gry.
 
No tak, tego nie wziąłem pod uwagę, toteż nie potrzebnie kombinowałem wczoraj tyle czasu reinstalując na zmianę flash moda i scabbard moda - niestety brak logiki zawiódł mój zmęczony tępieniem hord topielców umysł ;) Dzięki Flash za błyskawiczną odpowiedź.
 
Przytoczę mój post z tematu o przygodzie "Prawo do tronu"
I jeszcze jedno zastrzeżenie, choc pewnie należy to już do forum Scabbard Mod'a - co kilka minut znika mi srebrny miecz, po czym pojawia się z wielka pompą i napisem na cały ekran "otrzymałeś srebrny miecz". Rozumiem, że to odnawianie pochwy, ale czy nie mozna by tego zrobić... ekhm... subtelniej?
Co kilka minut? Ale dzieje się to po jakichś akcjach, czy nawet jak stoisz i nic konkretnego nie robisz? Jakbyś mógł to odinstaluj Scabbard moda i sprawdź czy problem dalej występuje, bo nie wiem czy szukać błędu w przygodzie ;)
Oczywiście nastepuje to po wejściach/wyjściach z danych obszarów, nie sądzę by był to błąd, bo sam Flash pisał o takim mechanizmie. Chodzi mi tu bardziej o napis "otrzymałeś srebrny miecz" - wybija on z rytmu gry. Zaraz skrobnę coś w temacie o Scabbard Modzie.
Da się coś z tym zrobić?
 
To nie jest odświeżanie pochwy na miecz. Skrypty wywołujące pochwy są podczepione do plików z mieczami. Posiadanie starego miecza bez skryptu (sprzed instalacji Scabbard Moda) nie wywoła pochwy. Mod sprawdza czy posiadasz wersję miecza z moda, jeśli nie, to usuwa miecz i tworzy nowy.Mod nie został przetestowany pod kątem kompatybilności z dodatkowymi przygodami. Kompatybilność leży w gestii autora przygody. Jeśli w przygodach pojawiają się błędy, nic na to nie poradzę.
 
Witam! Wgrałem sobie kilka modów, ale przez mod "Scabbard Mod" mam coś takiego że Geraldem nie mogę się ruszać i inne postacie też stoją!? Wrzucam go do katalogu data tak jak inne prawda? Jaka może być przyczyna?A i jeszcze w jaki sposób usuwać mody jeśli już się ich nie chce?
 
Nie mam pojęcia co może być przyczyną. Nikt wcześniej nie zgłosił podobnego problemu.Mody usuwaj z panelu sterowania Windows -> dodaj/usuń programy.
 
dobra już działa, dzięki :) A co do usuwania modów to nie wszystkie da się przecież poprzez dodaj/usuń, bo niektóre się nie instaluje tylko wypakowuje do folderu.. i wystarczy potem te foldery usunąć?
 
może pojawiło się już to pytanie ale nie mam siły czytania 22 stron tematu :D więc piszę : co to za miecz z czarną, długą pochwą?
 
Nie wiem czy już pojawiło się takie pytanie, ale czy możliwe jest, by zamiast tej "pełnej" pochwy podstawowego stalowego miecz wiedźminskiego (http://img691.imageshack.us/f/wied.jpg/) użyć modelu zaznaczonego jako nr 14 na tym obrazku http://actume.com/ifrit/wp-content/gallery/scabbard-mod/12334444444.jpg ? Byłbyś na tyle miły Flash i opublikował ten starszy, krótszy model jako zamiennik?
 
SoM3 said:
Nie wiem czy już pojawiło się takie pytanie, ale czy możliwe jest, by zamiast tej "pełnej" pochwy podstawowego stalowego miecz wiedźminskiego (http://img691.imageshack.us/f/wied.jpg/) użyć modelu zaznaczonego jako nr 14 na tym obrazku http://actume.com/ifrit/wp-content/gallery/scabbard-mod/12334444444.jpg
 
Top Bottom